SPECIJALCI U BEČU UPALI NA SRPSKU ŽURKU! Nastala tuča, radili pendreci i biber sprej, jedan policajcac završio u BOLNICI!
Podeli vest
Pripadnici specijalne jedinice austrijske policije Vega bili su primorani da uz primenu sile “razbiju” jednu bučnu novogodišnju žurku u Beču, na kojoj su bili građani srpskog porekla
Devet prisutnih na žurci u 20.bečkom okrugu su zbog svog agresivnog ponašanja, kako je saopšteno, izazvali intervenciju pripadnika Vega.
Austrijski kancelar Sebastijan Kurc ističe da u Austriji neće biti uvedena obaveza vakcinisanja protiv korona virusa, ali istovremeno ukazuje da bi osobe koje se ne vakcinišu mogle naići na probleme
03.01.2021
14:01
Četiri lica su, u toku intervencije, uhapšena.
Policija je, kako je danas saopšteno, tokom intervencije upotrebila i pendreke i biber sprej kako bi situaciju stavila pod kontrolu.
Policija u 20.okrugu, oko 02.45 posle ponoći na Novu godinu dobila je žalbu jednog stanara da se iz jednog stana čuje velika buka.
U tom stanu je policijska patrola naišla na devet osoba, koje nisu htele da sarađuju.
Među njima i jedan 48-godišnji srpski državljanin, protiv kojeg postoji nalog za hapšenje zbog neplaćenih kazni.
Na pokušaj policajaca da ga uhapše, njegova porodica je reagovala napadima na čuvare reda.
Policajci su šutirani i udarani pesnicama, zbog čega su zatražili pomoć specijalaca.
I kada su specijalci stigli ispred stana bili su napadnuti, pa su morali da izvade pendreke i biber sprej, čime su uspeli da od sebe odmaknu napadače.
In "Heute" spricht eine Wienerin, die nach einer illegalen Silvester-Party festgenommen wurde. Sie erhebt schwere Anschuldigungen gegen die Polizei. https://t.co/ncGhlWDQil
— heute.at (@Heute_at) January 3, 2021
Pored 48-godišnjaka, uhapšeni su još dva muškarca starosti od 30 i 27 godina, kao i 31-godišnja žena.
Optuženi su za pružanje otpora policiji i nanošenje teških povreda.
Jedan policajac zadobio je povrede na ruci i morao je biti prebačen kolima hitne pomoći u bolnicu.
Dvoje uhapšenih takođe je zadobilo povređe, ali lakše, pa su nakon kraćeg boravka u bolnici pušteni na kućno lečenje.
Protiv svih devet učesnika žurke podnete su i prijave zbog kršenja korona mera.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Austrijski kancelar Sebastijan Kurc ističe da u Austriji neće biti uvedena obaveza vakcinisanja protiv korona virusa, ali istovremeno ukazuje da bi osobe koje se ne vakcinišu mogle naići na probleme
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je danas da se vode "vrlo dobri razgovori" u vezi sa ratom između Rusije i Ukrajine, navodeći da bi kao rezultat pregovora "nešto moglo da se desi", bez iznošenja dodatnih detalja.
Reditelj Srđan Dragojević, danas jedan od glavnih ideologa blokaderskog pokreta, nastavio je da vređa svoje kolege, nazivajući ih "debilima" i "Ćacijima".
Srbomrzac Marko Perković Tompson, kontroverzni pevač poznat po otvorenom koketiranju sa ustaškom ideologijom i pesmama koje godinama izazivaju sablazan u regionu, ponovo je pokazao da provokacija i ekstremizam ostaju njegov glavni zaštitni znak.
Član Plavog tima Jovan Ikić još jednom je pokazao fer-plej prema Jovanu Raduloviću Jodžiru tako što mu je rekao da je najspremniji u celom Exatlonu, iako ima blizu 40 godina.
Miljenik publike i ostalih takmičara Jovan Radulović Jodžir održao je emotivan govor prilikom oproštaja od Exatlona i zakleo se da nikada nije video toliko dobrih ljudi.
Prošle sedmice u Informerovoj spektakularnoj emisiji “Na merama” otkrili smo vam kako izgleda kad se okoreli opozicionar Miki Aleksić prepusti gastronomskim užicima, na koji način popularno TV lice Žika Šarenica “krcka” penziju, gde provodi vreme perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, šta kupuje pevač Dragan Kojić Keba…
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred tzv. Studentske liste.
U Srbiji će danas biti pretežno oblačno, mestimično sa slabom kišom, na visokim planinama uz provejavanje slabog snega. Temperatura će se kretati od 1 do 14 stepeni.
Skijanje, skoro kao i sve, postaje zabavnije kako napredujemo. To je veoma dinamičan i uzbudljiv sport, međutim, bez malo pripreme, lako možemo provesti više vremena na leđima nego na skijama.
Policajci u Beogradu uhapsili su tinejdžera (17) iz Novog Sada osumnjičenog da je izvršio krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.
Italijanska manekenka Vitorija Sereti, devojka holivudske zvezde Leonarda Dikaprija, pojavila se na svečanom otvaranju Zimskih olimpijskih igara kao nosilac nacionalne zastave i svojom pojavom zasenila čitavu ceremoniju
Dok se "Leptirica" danas prikazuje u njujorškom Linkoln centru, njen autor Đorđe Kadijević objašnjava zašto ovaj film i posle pola veka plaši više od savremenih horora, jer zlo nema lice, a đavo je lep i šaljivdžija.
Dr Kunal Sud, anesteziolog i lekar specijalista za intervencione metode lečenja bola, objašnjava ulogu vitamina D u zaštiti od kardiovaskularnih bolesti i smanjenju rizika od srčanih udara.
Milica Todorović oženjenog partnera N.M. sa kojim je dobila dete upoznala je kada ih je zajednički prijatelj povezao kako bi pevačica od njega kupila automobil.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar