AMERIČKI MEDIJI TVRDE DA TRAMP SPREMA OSVETU! Objaviće TAJNE DOKUMENTE kojima će UNIŠTITI neprijatelje!
Podeli vest
Kako je najavio novinar Fosk njuza Lu Dobs, biće otkriveno kako je nadziran Donald Tramp, njegova predsednički izborni štab tokom prethodnih izbora, kao i izveštaji Kristofera Stila, bivšeg agenta britanske MI6, od koga je potekao "Rusijagejt", odnosno tvrdnje da je Rusija navodno umešana u izbore na kojima je Tramp pobedio
Dobs je informaciju o otkrivanju dokumenata iz "Obamagejta" objavio pozivajući se na Džona Solomon, glavnog urednika „Džast njuza“ i Foksovog saradnika.
Američki predsednik Donald Tramp planira da napusti Vašington ujutro na dan inauguracije svog naslednika Džoa Bajdena 20. januara, iako je razmišljao da ode 19. januara, prenosi Rojters pozivajući se na izvor upoznat sa situacijom
15.01.2021
17:43
Kako je rekao Solomon, radi se o dokumentima koje je "FBI pokušao da sakrije od javnosti u poslednje četiri godine".
Solomon tvrdi da je Kristofer Stil, u razgovoru sa FBI, naveo da je objavio svoje izveštaje kako je Rusija umešana u američke izbore, da bi pomogao Hilari Klinton i skrenuo pažnju sa afere objavljivanja njenih i-mejlova.
- Afera sa umešanošću Rusije je izmišljena kako bi se zaštitila Hilari Klinton od daljeg objavljivanja njene afere - rekao je Solomon.
Da će Tramp pokrenuti neku akciju najavio je i Emon Dževers, novinar CNBC-a, koji tvrdi da će američki predsednik objaviti tajna dokumenta u vezi sa optužbom protiv Hantera Bajdena da je koristio moć svog oca Džoa, tada potpredsednika SAD da pomogne ukrajinskoj kompaniji na čijem platnom spisku je bio.
Trump declassifying trove of FBI memos exposing Steele’s motivations, ties to impeachment witness | Just The News https://t.co/IhyiPUzPJq
— John Solomon (@jsolomonReports) January 15, 2021
Dževers navodi i da će Tramp pomilovati nekoliko osuđenika, izdati izvršna naređenja, ali da postoji mogućnost i da objavi tajna dokumenta u vezi sa Dominion mašinama za glasanje, za koja je američki predsednik tvrdio da su jedan od glavnih načina za manipulaciju na izborima.
Podsetimo, "Obamagejt" je nastao kada je Donald Tramp objavio da je bivša vlada Baraka Obame smeštala afere njegovim saradnicima da bi osujetila Trampov dolazak na vlast.
A former sr administration official tells me President Trump has slew of pardons ready to go, as well as executive orders, plans to declassify Ukraine info and appoint special counsels on Hunter Biden and possibly Dominion voting machines as well. Unclear which he will do.
— Eamon Javers (@EamonJavers) January 14, 2021
U aferi i-mejlova Hilari Klinton tražena je istraga zbog toga što je ona navodno preko privatne adrese poslala veliki broj potencijalno poverljivih informacija, što je otkrila istraga Stejt departmenta. FBI je kasnije saopštio da nema dokaza o kriminalnim radnjama.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Američki predsednik Donald Tramp planira da napusti Vašington ujutro na dan inauguracije svog naslednika Džoa Bajdena 20. januara, iako je razmišljao da ode 19. januara, prenosi Rojters pozivajući se na izvor upoznat sa situacijom
Kineska vojska priprema preventivne udare na američke baze u Japanu u kojima su lovci F-22 i F-35 u slučaju rata sa Tajvanom, javlja ruska TV Carigrad.
Nekoliko dana nakon posete predsednika Aleksandra Vučića, osmeh osmogodišnjeg Andrije Kneževića iz Bajine Bašte ne jenjava. Dečak koji se bori sa retkom i teškom Mojamoja bolešću danas nosi radost koja je, kako njegova porodica kaže, stigla iz srca, od ljudi, od vere, i od ostvarenog sna.
U pojedinim medijima najpoželjnije teme su one antisrpske, u svakom pogledu. Tako je čak i veštačka inteligencija iskorišćena za tekst o Srbiji, ali kao nedovoljno lepoj zemlji.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je pre dva dana poseto Sevojno gde se družio i sa najstarijim meštanima, a sada je to podelio i na svom instagram profilu.
Paradoksalno, dok su se protivili "Jadru", iz Demostata sada ističu da je EU pokrenula više od 20 projekata litijuma i već otvorila prvi rudnik u Finskoj, sa ciljem jačanja sopstvene industrije i energetske sigurnosti.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.
Veliki povratak voditelja Petra Latinovića donosi emisiju "Politički okvir", koja će se emitovati svakog petka u 22 časa na Informer TV i kroz razgovore o ključnim temama oblikovati pogled na savremena politička dešavanja iz potpuno novog ugla.
U Srbiji će sutra biti vetrovito - duvaće umeren i jak istočni vetar, ponegde i sa udarima olujne jačine i to posebno u istočnoj Srbiji, navodi se u prognozi Republičkog hidrometeorološkkog zavoda.
Nikola Babić (26) ubijen je 19. marta 2016. godine na Vračaru. Njega je, hicem iz pištolja, ubio tada maloletni Bogoljub S. (16). Babić je ispred zgrade u koju je često dolazio.
Prava drama odigrala se sinoć oko 22 časa u beogradskom naselju Železnik. Mladić je navodno otet, policija je potom pronašla aktere otmice, ali žrtvu nije.
Saradnik ozloglašenog "srpskog kralja kokaina" Antuna Mrdeža uhapšen je u Dominikanskoj Republici, a ovaj slučaj trebalo bi da rasvetli mehanizam po kojem funkcioniše kriminalna mreža.
Sinoć je u MTS dvorani održana svečana premijera filma "Žetva", ostvarenja koje na veliko platno donosi potresnu priču o ilegalnoj trgovini organima i stradanju Srba na Kosovu i Metohiji.
Ruže penjačice predstavljaju jedan od najlepših ukrasa svake bašte, jer prostoru daju poseban, romantičan šarm, a još jedna velika prednost je što sadnja nije zahtevna.
Hrvatski pevač Jakov Jozinović koji je vrtoglavu slavu stekao za kratko vreme, pevajući hitove svojih kolega, do pre samo tri godine radio je fizički jako teške poslove.
Modni dizajner Boris Kargotić je otkrio da je pevačica Andreana Čekić, kuma Darka Lazića, preko video poziva videla telo njegovog pokojnog brata Dragana.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar