• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/Tanjug

06.02.2021

08:32

DODIK UPOZORIO, OVO JE PAKLENI PLAN SAD I EU! Banjaluka je na meti, zna se šta im je cilj!

Vesti

DODIK UPOZORIO, OVO JE PAKLENI PLAN SAD I EU! Banjaluka je na meti, zna se šta im je cilj!

Podeli vest

Srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da Amerika i deo Evropske unije nikada neće odustati od svojih ciljeva da centralizuju BiH i potpuno razvlaste Republiku Srpsku

Dodik je u emisiji Specijal rekao da se sada traži i da Tužilaštvo BiH dobije isključivu nadležnost u borbi protiv kriminala i korupcije.

"I onda će taj tužilac u Briselu reći koji političar valja, a koji ne valja. A za onoga za koga kažu da ne valja, onda će podići neku optužnicu. Proganjaće ga nekoliko godina, onda će izgubiti snagu i on i njegova porodica, napraviti ga ludim i kriminalcem, a oni će gurati centralizovanu BiH i kojoj treba da se primarno razvlasti Banjaluka", rekao je Dodik, prenosi portal RTRS.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set