• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/Tanjug

17.04.2021

21:55

RUSIJA ZAPRETILA ČEŠKOJ! Zaharova: Prag zna koje su posledice nakon ovakvih trikova!

Vesti

RUSIJA ZAPRETILA ČEŠKOJ! Zaharova: Prag zna koje su posledice nakon ovakvih trikova!

Podeli vest

Prag zna koje će posledice uslediti nakon proterivanja 18 ruskih diplomata iz Češke Republike, izjavila je večeras portparolka ruskog ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova

- Prag je svestan šta sledi posle takvih trikova - rekla je Zaharova za TAS S.

Češki ministar spoljnih poslova Jan Hamaček prethodno je rekao da ruske diplomate imaju rok od 48 sati da napuste Češku.

Prema njegovim rečima, reč je o 18 službenika ambasade Rusije u Pragu za koje nadležne češke službe veruju da su ruski obaveštajci.


Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Vučić se oglasio nakon pucnjave u Vašingtonu: Najsnažnije osuđujem oružani napad na Donalda Trampa
Politika

Vučić se oglasio nakon pucnjave u Vašingtonu: Najsnažnije osuđujem oružani napad na Donalda Trampa

Svetski lideri osudili su incident u Vašingtonu, u kojem je muškarac tokom protekle noći otvorio vatru na kontrolnom punktu u hotelu "Hilton", gde se održavala svečana večera Udruženja dopisnika Bele kuće, kojoj je prisustvovao i američki predsednik Donald Tramp, navodeći da je to bio čin "političkog nasilja". Među onima koji su osudili pucnjavu je i predsednik Srbije Aleksandar Vučić.

26.04.2026

09:02

Društvo

Hronika

Zabava

Magazin

Džet set