• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

06.08.2021

19:53

POLICAJAC UBIO ŠEFA ZBOG FRIZURE! Dobio kritiku zbog duge kose, pa zapucao!

Vesti

POLICAJAC UBIO ŠEFA ZBOG FRIZURE! Dobio kritiku zbog duge kose, pa zapucao!

Policajac koji je nadgeladao punkt za sprovođenje karantina na jugu Filipina ubio je šefa pokrajinske policije koji ga je kritikovao što ima dugu kosu, saopštila je danas policija

Direktor policije provincije Sulu, pukovnik Majkl Bavajan Junior vršio je rutinsku proveru policijskog sprovođenja propisa o karantinu kada je uočio da narednik policijskog osoblja Imran DŽilah ima dugu kosu, navodi se u izveštaju, preneo je AP.

Bavajan je prekorio DŽilaha i otišao.

Kasnije se vratio na kontrolni punkt iz obližnjeg policijskog kampa sa makazama.

Dok mu se približavao, DŽilah je pucao na njega i šef policije je preminuo na putu za bolnicu, navodi se u izveštaju.

Bezbednosna pratnja pukovnika Bavajana Juniora uzvratila je vatru i ubila osumnjičenog na kontrolnom punktu u gradu Jolo. Šef nacionalne policije general Giljermo Eleazar naredio je pokretanje istrage.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Srbija gazi ka Evropi! Starović najavio: Cilj je da do kraja 2027. budemo spremni za pristupanje šengenskom prostoru
Politika

Srbija gazi ka Evropi! Starović najavio: Cilj je da do kraja 2027. budemo spremni za pristupanje šengenskom prostoru

Ministar za evropske integracije Nemanja Starović izjavio je danas da je cilj da do kraja 2027. godine Srbija bude spremna za pristupanje šengenskom prostoru i naveo da je za otvaranje Klastera 3, najvažnije priznanje to što je Evropska komisija početkom jula dala šestu uzastopnu preporuku, naglasivši da ta institucija ima adekvatne mehanizme da na meritoran način proceni ispunjenost obaveza.

10.08.2026

23:00

"Džabe gala večeri, mora da se ide među narod!" Vučić iz sela kod Kokinog Broda očitao lekciju svima: Moramo još više da slušamo građane (VIDEO)
Politika

"Džabe gala večeri, mora da se ide među narod!" Vučić iz sela kod Kokinog Broda očitao lekciju svima: Moramo još više da slušamo građane (VIDEO)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić još jednom je pokazao šta znači stvarna briga o građanima i odgovornost prema svojoj zemlji! U kasnim večernjim satima, iz prelepog sela smeštenog između Zlatibora i Priboja, nadomak Kokinog Broda, predsednik se obratio naciji i poslao snažnu, emotivnu i direktnu poruku svima u Srbiji.

10.08.2026

22:06

Društvo

Hronika

Magazin

Džet set