ČETIRI AUTOMOBILA I HELIKOPTER PUNI PARA! Rusi otkrili detalje sramnog bekstva predsednika Avganistana! /VIDEO/
Podeli vest
Mediji su preneli da se predsednik Avganistana Ašraf Gani trenutno nalazi u Tadžikistanu ili Uzbekistanu, a ruska ambasada je otkrila detalje sramnog prebega
Ruska ambasada u Kabulu otkrila je da je avganistanski predsednik Ašraf Gani pobegao iz Kabula sa četiri automobila i helikopterom punim novca, prenose ruski mediji.
Severna Makedonija će do kraja nedelje privremeno primiti 450 Avganistanaca koji su pobegli i koji beže iz svoje zemlje i traže vize za ulazak u SAD, saopštila je danas vlada u Skoplju
17.08.2021
21:01
U izveštaju se citira portparol ambasade Nikita Iščenko koji je rekao da se "slom režima ... najrečitije karakteriše načinom na koji je Gani pobegao iz Avganistana: četiri automobila su bila napunjena novcem, pokušali su da ubace drugi deo novca u helikopter, ali nije sve moglo da stane. Veliki deo novca je ostao razbacan na asfaltu”.
Upitan o tome kako zna detalje Ganijevog odlaska, Iščenko je rekao "pa, mi ovde radimo".
Gani je u nedelju pobegao iz Kabula kada su Talibani uleteli u prestonicu Avganistana. Medijski izveštaji sugerišu da je predsednik otišao u susedni Tadžikistan ili Uzbekistan, ali nije bilo zvanične potvrde o tome gde se on nalazi.
Izaslanik Kremlja za Avganistan Zamir Kabulov opisao je u ponedjeljak Ganijev beg iz Kabula kao "sramotan", dodajući da Gani "zaslužuje da bude izveden pred lice pravde i da mu sudi avganistanski narod".
On je ranije rekao da je nejasno koliko je novca vlada, bežeći od Talibana, ostavila iza sebe.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Severna Makedonija će do kraja nedelje privremeno primiti 450 Avganistanaca koji su pobegli i koji beže iz svoje zemlje i traže vize za ulazak u SAD, saopštila je danas vlada u Skoplju
Zamenica tužioca Međunarodnog krivičnog suda (MKS) u Hagu Nažat Šamim Kan izjavila je danas da istraga o ruskoj "invaziji" na Ukrajinu ne može biti obustavljena zbog mirovnih pregovora.
Istoričar i univerzitetski profesor Čedomir Antić u potpunosti je razotkrio na koji način su blokaderi planirali Majdan, ali je govorio i o nasilju koje svakodnevno sprovode kako njihovi lideri tako i same pristalice blokaderske opozicije.
Kosovo i Metohiju, situaciju sa NIS-om kao i potpunu kontrolu nad medijima koju je imala bivša vlast, sve to Nataša Kandić objedinila je u svojoj objavi na "Iks" mreži, s posebnim akcentom na Borisa Tadića.
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Sekretarijat za javni prevoz saopštio je da će tokom izvođenja radova na asfaltiranju Ulice kralja Petra Prvog u Kaluđerici, od večeras u 22 časova do 8. decembra doći do promena u radu linija javnog prevoza.
Ministarka energetike Dubravka Đedović Handanović poručila je da država preduzima preventivne mere za očuvanje stabilnog snabdevanja naftnim derivatima, dok ruski većinski vlasnici NIS-a vode pregovore o prodaji kako bi se rešio problem sankcija.
Gost Jagodine danas je bila visoka delegacija iz Rusije na čelu sa zamenicom predsednika Odbora za međunarodne poslove Saveta Federacije Rusije Jelenom Vladimirnovnom Afanasjevom, koja je i funkcioner Liberalno demokratske partije Rusije.
Jedan od osumnjičenih u predmetu tužilaštva za organizovani kriminal u istrazi finansijskih tokova, a u vezi sa padom nadstrešnice u Novom Sadu, Goran R. uhapšen je 1. novembra u Hrvatskoj.
Glumica Gala Videnović slavu je stekla ulogom Nataše u filmovima o "Žikinoj dinastiji", a posle mnogo godina publika j eponovo može gledati na filmu i to u 11. nastavku ovog kultnog serijala.
Posna lenja pita na čaše je mekana, sočna i mirisna, a priprema je jednostavna i praktična. Idealan kolač kada želite brz i ukusan desert bez mnogo komplikacija
Većina nas prostor ispod kreveta koristi privremeno skrovište za stvari. Feng šui stručnjaci upozoravaju da pet stvari nikako ne treba držati, jer privlače nesreću u dom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar