BILA JE MOJ PRIJATELJ Alek Boldvin prvi put pred kamerama posle ubistva Hačins /VIDEO/
Podeli vest
U američkom Mančesteru holivudski glumac Alek Boldvin prvi put je pred kamerama govorio o pucnjavi tokom snimanja filma "Rđa" (Rust), kada je hicem iz pištolja usmrtio direktorku fotografije Halina Hačins
- Bila je moj prijatelj - rekao je Boldvin paparacima koji su ga pratili u američkom gradu Mančester, gde boravi sa porodicom od kada je došlo do pucnjave.
Goca Tržan ubeđena je da je Aleku Boldvinu (64) neko smestio ubistvo! Pop pevačica pomno prati slučaj holivudskog glumca koji je prošle nedelje na snimanju filma "Rust" slučajno usmrtio snimateljku Halilu Hačins (42) i ranio režisera Džoela Souzu (48)
29.10.2021
10:14
On je naglasio da ne sme da govori o detaljima pucnjave, ali da je stalno u kontaktu s suprugom i sinom Hačins.
- Nije mi dozvoljeno da dajem nikakve komentare zbog toga što je istraga u toku - rekao je Boldvin.
On je dodao da se video sa suprugom i sinom Hačins nakon nesreće tokom snimanja filma do koje je došlo kada je Boldvin pucao iz pištolja rekvizita, ali nije znao kako da okarakteriše kako je susret prošao.
- S vremena na vreme se dešavaju nesreće na snimanjima, ali ništa slično ovome - ocenio je Boldvin.
Foto: Informer/Fotomontaža
Glumac, koji je i producent filma, dodao je i da ne može da kaže da li će ikada ponovo raditi na filmu čije snimanje zahteva korišćenje vatrenog oružja, poput onog na snimanju "Rđe", prenosi CNN.
Foto: AP Photo/Andres Leighton
Boldvin je nesrećnim slučajem upucao i ubio direktorku fotografije Halinu Hačins i ranio reditelja Džoela Souzu tokom snimanja filma u Novom Meksiku.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Goca Tržan ubeđena je da je Aleku Boldvinu (64) neko smestio ubistvo! Pop pevačica pomno prati slučaj holivudskog glumca koji je prošle nedelje na snimanju filma "Rust" slučajno usmrtio snimateljku Halilu Hačins (42) i ranio režisera Džoela Souzu (48)
Žaklina Tatalović, tajkunska novinarka antisrpske televizije N1, uhvaćena je u laži koja je izazvala skandal godine u našoj zemlji, a sada cure nove informacije o ovom slučaju koji je teško racionalno objasniti i koji bukvalno postaje gigaskandal.
Tajkunska novinarka Žaklina Tatalović našla se usred skandala kada je otkriveno da se lažno predstavalja kao unuka pokojnog akadermika Nikole Hajdina. A sada su društvene mreže preplavljene raznim duhovitim slikama i komentarima na ovu temu.
Lider Srpske napredne stranke Miloš Vučević oglasio se na društvenoj mreži Iks, poručivši da se Srbija zalaže za mir, ali da mora biti spremna da zaštiti svoju državu i narod u svakom trenutku.
Okoreli opozicionar i akademik Dušan Teodorović gostujući na tajkunskoj televiziji, izneo je niz oštrih i kontroverznih ocena na račun građana Srbije i državnog vrha.
Predsednik Srbije je danas govorio o razlozima formiranja vojnog saveza Zagreba, Prištine i Tirane kao i o srpskim studijama za koje kaže da su dobre, jer polako gubimo i ćirilično pismo.
Premijera treće sezone serije "Kuća zmaja" ("House of the Dragon") zakazana je za 22. jun na HBO Max striming platformi, dok će se istog dana u 21.00 sat emitovati i na HBO kanalu.
Ako živite sa mačkom, verovatno ste već videli kako stvari misteriozno završavaju na podu. Iako deluje kao nestašluk, to ponašanje ima sasvim logično objašnjenje.
Pojavljivanje Melanije Tramp u Beloj kući izazvalo je buru komentara, ali ne zbog samog događaja već zbog njenog izgleda, posebno jagodica koje su mnogima zapale za oko.
Nova poza privlači sve više pažnje jer parovima nudi drugačiji doživljaj bliskosti i zajedničkog istraživanja. Namenjena je onima koji žele da unesu osveženje u intimne trenutke i izađu iz ustaljene rutine.
Voditeljka Nina Radulović podelila je na svom Instagram profilu emotivan trenutak sa sinom Lavom, kojeg je dobila u braku sa glumcem Branislavom Lečićem.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar