• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Tanjug

13.12.2021

09:07

Izraelske snage ubile Palestinca na Zapadnoj obali, BAČEN I EKSPLOZIV!

Vesti

Izraelske snage ubile Palestinca na Zapadnoj obali, BAČEN I EKSPLOZIV!

Izraelske snage ubile su danas jednog Palestinca tokom sukoba koji su rano jutros izbili u gradu Nablusu na Zapadnoj obali, javila je zvanična palestinska novinska agencija

Pozivajući se na lekare, novinska agencija Vafa identifikovala je ubijenog čoveka kao Džamila Kajala (31), koji je, kako tvrdi, pogođen hicem u glavu.

Izraelski mediji javili su da je paravojna granična policija, uz pomoć vojske, ušla u Nablus da uhapsi traženog Palestinca, a sukobi su izbili kada je grupa Palestinaca bacila eksploziv na snage.

Među izraelskim vojnicima, koji su uhapsili traženog muškarca, nije bilo žrtava, prenosi agencija AP.

Pojavili su se i video snimci na mreži na kojima se vidi Kajal kako leži na zemlji, krvareći, nakon što su snage napustile to područje.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

26 godina ćutanja, a onda horor u "ukletoj kući u Čačku": Sin ubio roditelje pa sebe, komšije otkrile jezive detalje
Hronika

26 godina ćutanja, a onda horor u "ukletoj kući u Čačku": Sin ubio roditelje pa sebe, komšije otkrile jezive detalje

Od stravičnog dvostrukog ubistva i samoubistva u Čačku prošlo je osam meseci, a ovaj slučaj i dalje budi jezu i otvara pitanje misterije kuće u kojoj se sve dogodilo. Tog 6. decembra 2025. godine pronađena su tri tela, a ubrzo se ispostavilo da je sin ubio oca i majku tako što im je prerezao vrat nožem, a potom sebe ubo u grudi i isekao vene, što je dovelo do toga da iskrvari nasmrt.

15.08.2026

23:45

Magazin

Džet set