DRITAN OTKRIO, VIDI SEBE KAO NOVOG PREMIJERA CRNE GORE!? "Nemamo vremena za gubljenje"!
Podeli vest
Potpredsednik aktuelne crnogorske vlade Dritan Abazović izjavio je da očekuje izglasavanje nepoverenja izvršnoj vlasti, da je njen mandat, kako je rekao, svakako završen, ali da je rano i neozbiljno govoriti o tome vidi li sebe kao premijera
U Skupštini Crne gore počela je rasprava o nepoverenju aktuelnoj vladi na čelu sa premijerom Zdravkom Krivokapićem, a na inicijativu opozicije i koalicije Crno na bijelo Dritana Abazovića
04.02.2022
21:59 >> 16:00
"Mislim da je vlada odradila svoj mandat, neko će reći dobro, neko loše", rekao je Abazović, navodeći da je lično zadovoljan mnogim segmentima rada aktuelne vlade.
Najgora stvar je, kaže on, neizvesnost.
"Građani očekuju da se radi punom parom. Ili će se brzo sastaviti nova vlada ili idemo na izbore. Nemamo vremena za gubljenje. Bilo bi neracionalno da uđemo u pregovore koji bi trajali mesecima", rekao je potpredsedik vlade, preneli su podgorički mediji.
Foto: Printskrin Youtube
Abazović smatra da bi mandatar nove vlade ogao biti bilo ko , ko može da obezbedi podršku od najmanje 41 poslanika u crnogorskom parlamentu.
Rekao je i da Uprava policije nema informacije o tome da postoje pretnje po stabilnost zemlje.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U Skupštini Crne gore počela je rasprava o nepoverenju aktuelnoj vladi na čelu sa premijerom Zdravkom Krivokapićem, a na inicijativu opozicije i koalicije Crno na bijelo Dritana Abazovića
Nedavni iranski uzvratni udari tokom eskalacije američko-izraelske agresije izazvali su znatno veću štetu na vojnoj infrastrukturi SAD nego što je to zvanično priznato.
Okoreli opozicionar i akademik Dušan Teodorović stao je u odbranu najvećeg ustaše Tonina Picule, poznatog po mržnji prema Srbiji. Međutim, to nije sve, Todorović je iskoristio priliku da pozove Evropsku uniju (EU) na uvođenje sankcija našoj zemlji.
Blokaderski mentor i akademik Dušan Teodorović, prilikom gostovanja na opozicionom glasilu priznao je da njegovi saborci žive, što bi naš narod rekao, kao bubrezi u loju.
Premijer lažne države sastao se sa Dragoneom, ali i predsednikom Vojnog komiteta EU generalom Šonom Klensijem, a tom prilikom je zavrteo pokvarenu albansku ploču o navodnoj opasnosti od destabilizacije koja preti od Beograda i Moskve
Udarne pesnice tajkunske antisrpske televzije N1, Žaklina Tatalović i Mladen Savatović, danas su zakukali na sav glas na društvenoj mreži Iks, objavivši, najblaže rečeno, patetične poruke.
Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta je istakao da se izostavljanjem srpskog jezika u oglasu za posao najgrublje krši Ustav, Zakon o zabrani diskriminacije i odluka o konstitutivnosti Srba i ravnopravnosti srpskog jezika i ćirilice u Federaciji BiH zajedno sa druga dva jezika.
U naučnom istraživanju, objavljenom u časopisu "Nature Communications Psychology", navodi se da snovi oponašanju trenutke iz svakodnevnog života, a obične scene pretvaraju u živopisne prizore.
Kupujete auto za 5.000 evra? Od japanskih Golfova do neuništivih gradskih mališana, istražili smo modele koji nude najbolji odnos cene i kvaliteta na našem tržištu!
Policija u Podgorici uhapsila je Sašu L. (36) i Nemanju M. (36) zbog sumnje da su učestvovali u organizaciji bekstva Miloša Medenice, za kojim crnogorska policija traga već mesecima.
Kantonalni sud u Bihaću odredio je jednomesečni pritvor ženi iz Velike Kladuše koja se sumnjiči da je bacila trudnu ćerku sa balkona, pri čemu je nastradalo njeno nerođeno dete, potvrđeno je za Srpskainfo iz Kantonalnog tužilaštva USK.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije, Službe za suzbijanje kriminala i Odeljenja za suzbijanje privrednog kriminala, u saradnji sa Policijskom upravom u Valjevu, podneli su krivičnu prijavu protiv dve osobe zbog sumnje da su počinile prevaru i falsifikovanje isprave.
Lik Ivana Korsakova, kojeg u seriji "Katarina Velika" tumači ruski glumac Stanislav Tikunov, privukao je veliku pažnju gledalaca zbog burnog odnosa sa ruskom caricom Katarinom Velikom.
Publika ih je gledala kao nerazdvojne prijatelje, legendarne tandeme i velike glumačke partnere, ali iza kamera odnosi među pojedinim velikanima domaće scene bili su daleko komplikovaniji nego što se mislilo.
Glumica Sidni Svini dobila je ponudu vrednu čak 300.000 dolara od platforme za odrasle CamSoda nakon što su njene erotske scene u seriji "Euforija" izazvale ogromnu pažnju publike širom sveta.
Ova "carska torta" je raskošna poslastica koja se često sprema za porodična okupljanja i svečanije prilike, a zanimljivo je da je u osnovi posna, iako deluje veoma bogato i kremasto.
Većina ljudi koji koriste računar, bar jednom se susrela sa izrazom "termalna pasta". Međutim, da li znate čemu ona tačno služi i kako da je pravilno nanesete?
Agrumi poput limuna, limete i pomorandži cenjeni su zbog osvežavajućeg ukusa i velike količine vitamina, ali lako mogu da izgube svežinu ako se ne čuvaju pravilno.
Već neko vreme svi bruje o povratku pevača Milana Stankovića na scenu posle nekoliko godina pauze, a sada je to prokomentarisala i njegova koleginica Tamara Milutinović.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar