• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/pravda/tanjug

30.04.2022

13:35

GOTOVO, Lavrov otkiro kog datuma bi situacija u Ukrajini mogla biti REŠENA!

Tanjug/AP

Vesti

GOTOVO, Lavrov otkiro kog datuma bi situacija u Ukrajini mogla biti REŠENA!

Ruska specijalna operacija u Ukrajini biće okončana čim se ostvare ciljevi, izjavio je ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov, komentarišući mogućnost da se operacija završi do 9. maja

Specijalna operacija Rusije u Ukrajini biće završena čim budu ispunjeni svi zadati ciljevi, rekao je Lavrov u intervjuu za televiziju „Al Arabija“.

Naveo je i da bi pregovori Moskve i Kijeva mogli da budu daleko uspešniji da je Ukrajina dosledna po pitanju svojih stavova, prenosi Sputnjik.

"Kada bi ukrajinska strana bila fer po pitanju pregovora, kada bi poštovala te dogovore koje smo uspeli da napravimo, mi bismo nešto i postigli na pregovorima. Zaglavili smo se zbog njihove nedoslednosti, jer stalno hoće da se igraju rata. Koliko mogu da razumem, imajući u vidu instrukcije Vašingtona, Londona i drugih prestonica, pregovori se neće ubrzati“, rekao je Lavrov.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Očekuju se vazdušni napadi na Gvatemalu! Biće ovo velika tragedija bez presedana
Društvo

Očekuju se vazdušni napadi na Gvatemalu! Biće ovo velika tragedija bez presedana

Tog 29. juna, iako je prethodnog dana glavna tema bio Balkanski savez Turske, Grčke i Jugoslavije, što se direktno odnosilo na njihov život, a naročito u svetlu činjenice da je zemlja još uvek bila u grču od sukoba sa Staljinom i Sovjetskim savezom koji je trajao neprekidno već šest godina, zbog čega je svaka vest koja se odnosila na političko pozicioniranje Jugoslavije u međunarodnim odnosima bila od izuzetne važnosti, čitaoce "Večernjih Novosti" ponovo je sačekala stara tema koja je već danima dominirala - Gvatemala.

29.06.2026

14:43

Hronika

Zabava

Magazin

Džet set