• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
author image
Informer.rs

Novinar

07.10.2022

11:08

DODELJENA NOBELOVA NAGRADA ZA MIR: Priznanje promoteru ljudskih prava iz Belorusije

eiko Junge/NTB Scanpix via AP

Vesti

DODELJENA NOBELOVA NAGRADA ZA MIR: Priznanje promoteru ljudskih prava iz Belorusije

Podeli vest

Danas je dodeljena Nobelova nagrada za mir

Zagovornik ljudskih prava Aleš Bjajatski iz Belorusije, ruska organizacija za ljudska prava Memorijal i ukrajinska organizacija za ljudska prava Centar za građanske slobode su ovogodišnji dobitnici Nobelove nagrade za mir.

Nobelovu nagradu za mir prošle su godine dobili borci za medijske slobode – Marija Resa s Filipina, čijem portalu preti gašenje, i Rus Dmitrij Muratov, čijem listu je oduzeta licenca.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
ratko

pre 2 godine

nisam ni sumnjao da ce nacisti iz ukraine dobiti ,to je sprdnja sa Nobelom

Politika

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Sport

Zabava

Obeleženo 26 godina od prve premijere u Madlenianumu!
Kultura

Obeleženo 26 godina od prve premijere u Madlenianumu!

Madlenianum je 26. januara obeležio 26 godina od svoje prve premijere, tako što je ovaj značajan jubilej proslavio izvođenjem najnovije predstave s repertoara - "Gordost i predrasude". Bila je to još jedna potvrda umetničke vizije i posvećenosti koje su od 1999. godine oblikovale ovo pozorište u prepoznatljiv kulturni fenomen.

13.02.2025

13:53 >> 14:06

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set