• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/Sputnjik

08.10.2022

08:33

OGLASIO SE RUSKI ANTERORISTIČKI KOMITET! Evo šta je uzrok eksplozije na Krimskom mostu!

TwitterPrintscreen

Vesti

OGLASIO SE RUSKI ANTERORISTIČKI KOMITET! Evo šta je uzrok eksplozije na Krimskom mostu!

Podeli vest

Na krimskom mostu eksplodirao je kamion usled čega se zapalilo sedam cisterni sa gorivom u okviru vozne kompozicije koja je u tom trenutku tuda prolazila, saopštio je ruski Nacionalni antiteroristički komitet

- Jutros u 6.07 na kolovoznoj traci Krimskog mosta od strane Tamanskog poluostrva dogodila se eksplozija kamiona usled čega su se zapalile cisterne sa gorivom na vozu koji je saobraćao u pravcu Krimskog poluostrva - precizira se u saopštenju.

 

 

Usled eksplozije kamiona došlo je do obrušavanja dva kolovozna dela Krimskog mosta, dok plovni lukovi nisu pretrpeli nikakva oštećenja.

 

 

Prethodno su lokalne vlasti saopštile da u incidentu nema povređenih.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
ratko

pre 3 godine

ne rade to oni sami to ce pre biti da britanske svinje nacisticke to rade

Janko

pre 3 godine

Kako se Rusija bruka..koja sramota..ubijaju nove presednike opština u osvojenim gradovima Lugansko i Donjec..ubiše uglednu devojku u Moskvi..razbijaju ih po istoku i južnom frontu..sad i most..pa gasovod severni tok 1 i..2...izgleda ipak majka Rusija nije svesna koliko se bruka...verovatno planiraju uskoro ubistvo visokog političara u Rusiji a tog momenta Rusija puca i nestaje..1200 godina sila i carevina a jedan Putin i Šojgun baciće sve u korpu za sramotu..Alo bre pa to je najveća država na svetu a šprdače se kad god požele... Koji Lavrov..ko zna za koga igra taj lik..suviše je ovo velika blamaža da im neko nije dozvolio da se to desi..Verovatno sad praviće Purin i Šojgun dramu..kao mi režimo..mi smo naj.. a ovi lupaju i ubijaju..i sve su svesni da je maslo Amera i kompanije Tesla..zašto nesruše njegove satelite?? Smrad priča..jadna naš majka Rusija..sad kad nas počnu uništavati..počzeli 1991 pa do 2024ima da nas zakopaju do brade u bedu

Politika

TV

Tramp odlazi u novembru
Live TV

Tramp odlazi u novembru

Dejan Jelača, glumac gostujući u Info jutru komentarisao je situaciju u Americi u kojoj živi i radi već duži niz godina.

19.03.2026

12:04

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Zabava

Magazin

Džet set