• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/tanjug

10.10.2022

21:11

BAJDEN SE OGLASIO POSLE PAKLENOG DANA U UKRAJINI, teške reči na račun Putina!

Reuters

Vesti

BAJDEN SE OGLASIO POSLE PAKLENOG DANA U UKRAJINI, teške reči na račun Putina!

Predsednik SAD Džozef Bajden osudio je danas ruske raketne napade u Ukrajini, rekavši da su oni demonstrirali "potpunu brutalnost" rata predsednika Rusije Vladimira Putina protiv ukrajinskog naroda


"Sjedinjene Države oštro osuđuju ruske raketne napade izvedene danas širom Ukrajine, uključujući i Kijev. U ovim napadima su ubijeni i ranjeni civili i uništeni ciljevi koji nemaju vojnu svrhu. Oni još jednom demonstriraju potpunu brutalnost ilegalnog rata gospodina Putina protiv ukrajinskog naroda", istakao je Bajden je u saopštenju, preneo je Rojters.

Ukrajinski zvaničnici saopštili su danas da je Rusija izvela raketne napade na brojne ukrajinske gradove, a prema podacima policije Kijeva, identifikovano je 11 žrtava napada, dok je 65 osoba ranjeno.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Skandal! Od Srba sad prave i špijune: Priština protiv trojice naših sunarodnika, optuženih za napad na kanal Ibar-Lepenac
Politika

Skandal! Od Srba sad prave i špijune: Priština protiv trojice naših sunarodnika, optuženih za napad na kanal Ibar-Lepenac

Ispitivanjem svedoka tužilaštva, jednog od direktora JKP "Ibar-Lepenac" Ernesta Krćelija, pred tzv. Osnovnim sudom u Prištini danas je nastavljeno ročište u procesu protiv trojice Srba iz okoline Zubinog Potoka, braći Jovanu i Dragiši Vićentijeviću, optuženim da su navodno izazvali eksploziju na kanalu Ibar - Lepenac 29. novembra 2024. godine, kao i Igoru Dimoviću optuženom za " neovlašćeno posedovanje oružja".

27.07.2026

21:55

Društvo

Pljušti, lije! Nevreme u ovom delu Srbije (VIDEO)
Srbija

Pljušti, lije! Nevreme u ovom delu Srbije (VIDEO)

Snažan pljusak zahvatio je grad Čačak i okolinu. U mestu Pakovraće, kod uključenja na auto-put Miloš Veliki, zbog obilne kiše vidljivost je veoma slaba, pa se vozačima savetuje dodatni oprez i prilagođena brzina kretanja.

27.07.2026

19:14

Hronika

Misteriozna poruka otvorila hiljade novih pitanja: Ubica nikada pronađen, istražitelji i dalje na mukama (FOTO)
Hronika

Misteriozna poruka otvorila hiljade novih pitanja: Ubica nikada pronađen, istražitelji i dalje na mukama (FOTO)

Postoje ubistva kod kojih počinilac iza sebe ostavi samo tragove koje nije uspeo da sakrije, ali i ona u kojima se čini da ubica želi da bude „čut“. Poruka ispisana na mestu zločina, šifra poslata novinama ili predmet koji potvrđuje da se iza pisma zaista krije ubica mogu postati deo svojevrsne komunikacije počinioca sa policijom, javnošću ili čak samom žrtvom.

27.07.2026

21:00

Zabava

Magazin

Džet set