ŽESTOKE PRETNJE IZ MOSKVE! Putinov čovek zaprepastio! Kijev ćemo uzeti, sve ćemo uzeti kao i Beč, Berlin i Budimpeštu
Podeli vest
Dimitrij Rogozin, bivši prvi čovek "Roskosmosa", a sada bez ikakvog političkog angažmana nedavno se vratio iz Donbasa gde je obilazio prvu liniju fronta
On je gostujući u emisiji kod Vladimira Solovjeva, koga na zapadu zovu glavnim Putinovim propagandistom, iako je objektivno daleko od toga, ponovo izazvao skandal svojom izjavom za koju su se zakačili ukrajinski mediji, poljski, ali i beloruska opozicija.
Oštećene su skoro sve velike termo i hidroelektrane u zemlji, objavio je ukrajinski list na engleskom jeziku Kiiv Independent
25.11.2022
22:51
Foto: Beta
Dmitrij Rogozin
"Kada kažemo denacifikacija, šta mislimo? Da se ponosite činjenicom da su dnevno ubijali 300 ukrajinskih vojnih obveznika, ili 1.000 dnevno? Ovo je borba, ovo je rat. U stvari, niko više ne brine jedni za druge. Bar Donjeck, Lugansk neće nikoga sažaliti. Oni su izuzetno ozbiljni. I tako će ići do kraja. Kako će se sve ovo završiti. Zaista sam duboko uveren da ćemo Kijev zauzeti, a ne osloboditi ga. Oslobađamo Donbas. Sve ostalo ćemo uzeti, kao što smo uzeli Beč, Berlin, Budimpeštu. Jer mi to fizički ne možemo da prepustimo našoj deci, našim unucima. Ako stanemo, onda ćemo na našim zapadnim granicama imati kolosalan potencijal napumpan mržnjom i oružjem, što dovodi u pitanje samu činjenicu našeg postojanja. Dakle, ili mi ili oni.
“We will take Kyiv, as we took Vienna, Berlin, Budapest,” says ex-head of Roscosmos Rogozin ??? pic.twitter.com/nCkWL6t5MB
— MAKS 22?? (@Maks_NAFO_FELLA) December 1, 2022
I ja sam mislio da je ideja rusko-ukrajinskog rata suluda. Nasmejao sam se i rekao prijateljima koji su o tome pričali da su idioti. Sada mogu da kažem da ako smo se već uključili u ovu borbu, moramo ići do kraja. Dakle, govorim o Kijevu, u kome sam svojevremeno živeo, još kada sam bio u prvom razredu, dobro poznajem ovaj grad. Moja supruga i ja smo otišli tamo na naš medeni mesec kada smo imali 19 godina. Volim ovaj grad, ali uzeću ga", rekao je Rogozin Solovjevu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Maca
pre 3 godine
Sta ce jadan, prolupao od ovoga sta su im ukrajinci napravili i posramotili rusku vojsku pa mora nesto da lupi..
Iranska agencija Fars i pojedini arapski mediji objavili su da je tokom raketnog napada na Dubai pogođena zgrada u kojoj se navodno nalaze kancelarije američke obaveštajne službe CIA, dok zapadni mediji potvrđuju da je u tom gradu došlo do više pogodaka na različitim lokacijama.
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, boravio je u zvaničnoj dvodnevnoj poseti Kazahstanu 26. februara. Avion predsednika u vazdušnom prostoru te zemlje sačekala su tri aviona Su-30 u znak dobrodošlice i počasti.
Predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Skupštine Srbije i narodni poslanik SNS - Uglješa Mrdić oglasio se saopštenjem u kom je postavio direktna pitanja Zagorki Dolovac, vrhovnoj javnoj tužiteljki.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam u čemu uživa glumac Mima Karadžić, šta "merka" muzičar Dženan Lončarević, kako izgleda "modni pohod" glumice Vesne Trivalić, na koji način se biznismen Toplica Spasojević odmara od posla, za čime traga fotograf i režiser Dejan Milićević, kuda žuri perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, zašto je poličar u pokušaju Srđan Milivojević teški licemer...
Od 3. marta u 22 časa na Informer TV stiže nova emisija "Dobro veče, Srbadijo", autorski projekat koji podseća na to ko smo, odakle smo i šta ne smemo da zaboravimo.
Prošle sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam sa kim sedi okoreli blokader Jovo Bakić, šta kupuje voditeljka Marija Veljković, kakve su reakcije prolaznika na fudbalera Marka Arnautovića, kako glumica blokaderka Svetlana Bojković glumata u privatnom životu, na koji način se opušta advokat Toma Fila...
Profesor doktor Vladan Petrov, predsednik Ustavnog suda gostujući u Prvim info komentarisao je situaciju u državi i način na koji mediji plasiraju informacije.
Crkveni kalendar za mart 2026. godinu sadrži važne crkvene datume i pravoslavne praznike. Informer vam donosi spisak crvenih i crnih slova u ovom mesecu.
Počasni konzul Srbije u Izraelu Aleksandar Nikolić ističe da je prethodna noć u toj zemlji bila teška, a pogotovo u okrugu Tel Aviva, koji je najgušće naseljen. Zabeležene su i prve civilne žrtve.
Osnovno državno tužilaštvo u Nikšiću predložilo je da se Acu Đukanoviću, crnogorskom biznismenu i bratu bivšeg predsednika Crne Gore Mila Đukanovića odredi pritvor zbog opasnosti od bekstva.
Nikola (18) stradao je u teškoj saobraćajnoj nesreći, koja se dogodila u Vranju, 14. februara. On je, kako se navodi, izgubio kontrolu nad motociklom i zakucao se u drvo.
Kviz "Potera" emitovaće se sutra na Prvom programu RTS sa početkom u 21.40, a jedan od takmičara izgovorio je rečenicu: "Cug štokovani blajbinger" koju je Miodrag Petrović Čkalja rekao davne 1973. godine u kultnoj seriji "Kamiondžije".
Holivudski glumac Kristijan Bejl prihvatio je pravoslavnu veru iz ljubavi prema svojoj supruzi Sibi Blažić, koja je poreklom Srpkinja, a sa kojom već više od dve decenije uživa u jednom od najskladnijih brakova u svetu šou-biznisa.
Ćerka legendarnog rokera Ozija Ozborna, Keli Ozborn, ostavila je prisutne u neverici svojom drastičnom transformacijom. Od nekadašnje bucke sada je ostala samo "kost i koža", a njeno ispijeno lice zabrinulo je fanove.
Kuhinjske makaze nisu namenjene samo seckanju mesa, začinskog bilja ili ambalaže. Mnogi modeli imaju mali nazubljeni deo između drški koji većina ljudi i ne primećuje, a zapravo je veoma praktičan.
Influenserka Jovana Jocić otkrila je detalje rastanka sa Vladom Savićem, pevačem iz Magla benda, te ispričala kako je šest meseci prolazila kroz pakao.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar