(UZNEMIRUJUĆI VIDEO) DEVOJČICA NASMRT IZBOLA MLAĐEG BRATA! Nakon stravičnog zločina vrištala pred kamerom! "Je*eno ne znam šta sam uradila!"
Podeli vest
Na društvenim mrežama objavljen je snimak na kom se čuje kako se devojčica (12) izvinjava svojoj mami nakon što je, kako se navodi, izbola svog brata (9) koji je kasnije preminuo u bolnici.
Užasan zločin desio se u Tulsi, Oklahoma u Americi, 5. januara oko 2 časa i 30 minuta ujutru. Snimak policijske kamere prikazuje devojčicu koja plače i pita policajce da li ide u zatvor. Prema rečima majke Ejpril Lide, ona je spavala kad ju je probudila ćerka da joj prizna da je ubola brata u grudi. Unezverena majka je pred pripadnicima policije vikala na ćerku:
Nedavno objavljeni snimak nadzora pokazuje dramatičnu pucnjavu između vozača javnog autobusa u Severnoj Karolini i putnika dok je autobus bio u pokretu.
29.05.2023
15:08
- Ubola si ga... u grudi, ubila si ga! - vikala je majka
- Žao mi je, izvini molim te, tako mi je žao, volim te, izvini - vikala je devojčica kroz suze
- Ne znam mama šta se desilo - vrištala je sve glasnije
Na snimku može da se vidi devojčica kako trči niz stepenice i viče da joj je žao. Lida primećuje rane na grudima sina i viče: "Ima uboda. U grudima. Bolje se moli Bogu da je j**eno živ". Devojčica na to opet govori da joj je žao i da ne zna šta se desilo i moli se bogu da joj pomogne.
- Ne znam šta se desilo. Nema nikoga, samo sam ja, moja mama i brat, on umire. Mogu da vam pokažem odakle mi nož, tako mi je žao. Zaista nisam htela da se ovo desi, tako mi je žao. Da li ću sada ići u zatvor? Živeću ostatak života u zatvoru. Ne znam je**no šta sam uradila. Imam posekotine, na obe ruke, na levoj je manja. Sama sam se posekla. Žao mi je, ne znam šta sam je**no uradila - rekla je devojčica.
Njen brat je hitno prebačen u bolnicu gde je operisan. Nažalost, preminuo je od povreda. U policijskoj stanici, Lida je bila ispitana od strane policajaca i insistirala je da njena ćerka nikada ranije nije pokazala nikakvo agresivno ponašanje. Dženifer Antamaten, porodična prijateljica, otkrila je da je ona ostala "potpuno skrahana i zbunjena" incidentom.
- Bio je najslađi dečak koji je imao najveći osmeh, voleo je da vozi bicikl, da igra Fortnite, da se druži sa svojim najboljim prijateljem ili samo da obavlja poslove sa svojom mamom. Voleo je da provodi vreme sa tatom i bakom, da ide na putovanja sa porodicom… Njegova omiljena hrana bila su pica sa sirom, takosi i čokoladni sladoled. Bio je neverovatan sin koji bi uvek radio šta mu se kaže, bez oklevanja, želeo je da svoju mamu učini ponosnom, mnogo je voleo svoju sestru i brata i nedostajaće svake sekunde svakog dana - napisala je.
Policijska uprava Tulse potvrdila je da je devojčica priznala da je ubola svog brata nakon što je privedena. Osumnjičena ostaje u pritvoru za maloletnike, a krizna jedinica policije Tulse zadužena je za istragu.
Napominjemo da je snimak koji se nalazi ispod uznemirujuć.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je danas da se neće izvinjavati zbog objavljivanja videa na svojoj društvenoj mreži Truth Social, u kojem su bivši američki predsednik Barak Obama i njegova supruga Mišel Obama prikazani kao majmuni.
Američki predsednik Donald Tramp rekao je da su upravo objavljeni video-snimci pokazali da je Aleks Preti vikao i pljuvao u lice mirnog agenta Službe za imigraciju i carine (ICE) u Mineapolisu, a da je nakon toga snažno šutirao vladino vozilo.
Nedavno objavljeni snimak nadzora pokazuje dramatičnu pucnjavu između vozača javnog autobusa u Severnoj Karolini i putnika dok je autobus bio u pokretu.
Dragan J. Vučićević, glavni urednik Informera, uključio se u program Informer televizije i otkrio najnovije informacije o zdravstvenom stanju Ivice Dačića, ministra unutrašnjih poslova, koji je hospitalizovan u sredu.
Ministar za evropske integracije Nemanja Starović komentarisao je na društvenoj mreži Iks izjavu bivšeg diplomate Nebojše Vujovića u blokaderskom mediju Danas, gde je rekao da je "cilj Đurićevog poziva u Vašington je tajni sporazum o priznavanju Kosova".
Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije, Ana Brnabić, oglasila se na društvenoj mreži Instagram, povodom prisustva na svečanoj večeri u Budimpešti, uoči sutrašnje Konferencije predsednika parlamenata Jugoistočne Evrope.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji boravi u dvodnevnoj poseti Kazahstanu, izjavio je danas u Astani da je sa predsednikom Kazahstana Kasimom Žomartom Tokajevim razgovarao o saradnji dve zemlje u brojnim oblastima.
Nevena Petrović otkrila je da je tokom današnjeg duela u glavi čula glas bivšeg saigrača Alekse Erskog, kao i da veruje da će pobediti svoju suparnicu Milicu Ohman na večerašnjem Exatlon poligonu.
Dejan Jelača, srpski glumac koji živi i radi u Americi gostujući u Info jutru otkrio je kakav je život preko okeana i kako Amerikanci gledaju na poteze svog predsednika Donalda Trampa.
Miljan Damjanović, potpredsednik SRS i Marko Šćepanović, savetnik ministra Ivice Dačića gostujući u Info jutru komentarisali su zlurade komentare na račun zdravstvenog stanja ministra spoljnih poslova.
Zbog najnovijih šokantnih vesti o ministru Ivici Dačiću, lideru SPS, koji je u bolnici i u životnoj je opasnosti najnoviju epizodu ‘Eksatlona’ emitovaćemo u nešto kasnijem terminu, iza 21.30.
Aleksandar Jerković, iz Odbora za kontrolu i opservaciju i Miroslav Čučković, član predsedništva SNS gostujući u Info jutru komentarisali su predstojeće lokalne izbore, ali i pripremu atentata na predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Srbija ove godine ima dva predstavnika u finalu 12. "International Medis Awards for Medical Research", prestižne regionalne nagrade koju često nazivaju i medicinskim Oskarom.
Nakon važnih sastanaka u SAD, ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović jedva je čekala da se vrati kući i u naručju ponovo zagrli svoju šestomesečnu ćerkicu.
Manastir u koji je kao dete dolazio Otac Justin, u njemu boravio ruski monah, danas prepoznatljiv po vizantijskom pojanju i preparatima od lekovitog bilja
Otac dečaka koji je ranjen 3. maja 2023. u jezivom masakru u OŠ "Vladislav Ribnikar" svedočio je u sudnici Višeg suda u Beogradu, u postupku koji se vodi protiv Vladimira i Miljane Kecmanović. On je detaljno govorio o tome kako je zločin kom je njegov sin svedočio, zauvek promenio njegov život i odrastanje.
Sud u belgijskom gradu Dendermonde osudio je Sanija Al Murdu, jednog od vođa "škaljarskog klana", na 15 godina zatvora zbog međunarodne trgovine kokainom.
Policija u Beogradu uhapsila je maloletnika, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.
Manekenka Klaudija Šifer skuplja insekte, a glumac Džoni Dep voli da se igra sa barbikama. Ovo su samo neki od ekscentričnih hobija holivudskih zvezda.
Sestra ministra spoljnih poslova Ivice Dačića je glumica Emica Dačić, koja je igrala sekretaricu Branislava Lečića u jednoj od najgledanijih domaćih serija "Porodično blago".
Warner Bros. Pictures od 5. marta u srpske bioskope donosi "Nevestu", mračnu reinterpretaciju mita o Frankenštajnu sa Kristijanom Bejlom i Džesi Bakli u glavnim ulogama.
Tamara Krcunović je zabeležila još jednu maestralnu ulogu, kada je modnim sladokuscima na premijeri filma "Biće novih leta" priredila mali stilski čas.
Brz, ukusan i posan obrok dolazi iz jednostavne kombinacije pirinča, sočiva i spanaća. Gotov je za samo 15 minuta i savršen je za dane posta ili lagani biljni ručak bez komplikacija.
Jedan od najnovijih hitova je tzv. "metoda činije" - trik za kovrdžavu kosu koji je osvojio društvene mreže i još ne pokazuje znake opadanja popularnosti.
Nakon što su neobične i smelije nijanse na najnovijim uređajima naišle na izuzetno dobar prijem, tehnološki gigant iz Epla, razmatra sledeći korak - uvođenje upečatljive crvene boje.
Pevačica Ana Nikolić oglasila se na Instagramu nakon što je javnost saznala da je Ivica Dačić primljen na Kliniku za pulmologiju sa obostranom upalom pluća.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar