JEZIVI DETALJI NESTANKA ANASTASIJE NA GRČKOM OSTRVU KOS! Golo telo pronađeno u kesi nedaleko od kuće osumnjičenog
Podeli vest
Pošto je u čitavom regionu odjeknula vest o nestanku Poljakinje Anastasije Rubinske (27) na ostrvu Kos u Grčkoj, tamošnji mediji preneli su da je policija pronašla telo za koje se veruje da je ona.
Policija intenzivno radi na rasvetljavanju ovog slučaja, a ubrzo će otpočeti i proces identifikacije pronađenog tela. Golo telo devojke pronađeno je ispod drveta, prekriveno granjem, na svega kilometar od kuće osumnjičenog Bangladežanina koji se već nalazi u pritvoru. Prema informacijama iz grčkih medija, volonter koji je učestvovao u uviđaju pronašao je telo u vreći.
Poljakinja Anastasija Rubinska (27) koja je nestala u ponedeljak uveče 12. juna na ostrvu Kos u Grčkoj, pronađena je danas mrtva, prenosi "Prototema".
18.06.2023
18:51
- Telo gole žene pronađeno u naselju Alikes, a policija veruje da je reč o nestaloj 27-godišnjoj Anastasiji. Očekuje se identifikacija od strane njenog partnera - navodi se.
Pored Bangladežanina, policija je na meti i njegovog cimera. Snimci sigurnosnih kamera iz susednih kuća pokazuju kako Bangladežanin ulazi u svoj dom sa Anastasijom. Međutim, njegov cimer je ispričao vlastima da se tako nešto nikada nije dogodilo, a policija veruje da je lagao. Takođe, navodi se da je DNK nesrećne devojke pronađen u kući u blizini koje je pronađena.
Podsećamo, Anastasija Rubinska iz Poljske nestala je na ostrvu Kos u Grčkoj, nakon što joj se svaki trag gubi u ponedeljak 12. juna. Slučaj je izašao na videlo nakon žalbe njenog 28-godišnjeg partnera sunarodnika, koji je u utorak u podne prijavio nestanak policiji, opisujući poslednji razgovor koji je sa njom imao.
Prema njegovim rečima, njegova devojka, koja je radila u hotelu na ostrvu, pozvala ga je telefonom oko 22.30 sati u ponedeljak uveče. Rekla mu je da je malo popila i da će se vratiti u hotelsku sobu sa prijateljem, koji će je dovesti na motoru.
Prema dostupnim informacijama, na telu mladića iz Bangladeša (32) koji se smatra glavnim osumnjičenim za nestanak devojke, pronađene su ogrebotine i tragovi borbe. On je uhapšen, a nadležni su mu uzeli uzorak DNK sa genitalija i noktiju, a dlake plave kose pronađene i u kući u kojoj je živeo.
Još jedan važan element koji nadležni ispituju jeste da muškarac, kod koga je pronađena avionska karta za Italiju, koja je navodno izdata dan nakon nestanka devojke, nije obavestio nikoga, čak ni svog cimera, da namerava da ode.
Policija na Kosu takođe pregleda i ispituje snimke sa pet sigurnosnih kamera sa različitih mesta koji prikazuju Anastasijino kretanje. Kako je objavljeno, na njima se vidi kako plavokosa devojka kupuje u mini marketu koji se nalazi nekoliko kilometara od hotela u kome je radila. Na jednom od snimaka vidi se kako kupuje limenke piva, izlazi iz mini marketa i sedi na terasi i pije. Istovremeno sa njom u prodavnici je i 32-godišnjak iz Bangladeša koji je uhapšen pod optužbom za otmicu i smatra se glavnim osumnjičenim za Anastasijin nestanak. Kako se vidi u materijalu, kada je mladić vidi, prilazi joj i počinje da razgovara sa njom, a dolaze i drugi stranci.
Na kraju snimka vidi se kako ona odlazi sa njim, sedaju na motocikl i kreću u pravcu puta koji vodi do njegove kuće.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Poljske specijalne službe učestvovale su u pomoći ukrajinskim bezbednosnim strukturama prilikom organizacije pokušaja atentata na ruskog generala Vladimira Aleksejeva, saopštila je u ponedeljak Federalna služba bezbednosti Rusije (FSB).
Direktorka Instituta za uporedno pravo Jelena Ćeranić Perišić i njeni najbliži saradnici napravili su od zdanja tog Instituta u Beogradu kulperaj, saznaje Informer.
Program reformi Bosne i Hercegovine sa NATO savezom danas je podržalo Veće ministara, uključujući i srpske ministre, što je šef diplomatije Elmedin Konaković pripisao prošlonedeljnoj poseti srpskog lidera i izaslanstva Vašingtonu.
Tamara Jeremić, blokaderka sa Stomatološkog fakulteta koja je gostovala u Utisku nedelje i sa kojom se sprdaju društvene mreže, podigla je nivo blokaderske gluposti na viši nivo.
U 26. epizodi Exatlona Plavi tim je došao do zaključka da među njima postoji "krtica", odnosno izdajnik, koji Crvenima otkriva informacije. Najsumnjivija im je Anabela Zonai, kapitenka ekipe.
TV Informer uskoro počinje sa emitovanjem nove, dinamične i potpuno interaktivne emisije "Zlatna vest", koja publici donosi jedinstven spoj društvenih mreža, takmičenja i osvajanja novčanih nagrada i to uživo.
Prošle sedmice u Informerovoj spektakularnoj emisiji “Na merama” otkrili smo vam kako izgleda kad se okoreli opozicionar Miki Aleksić prepusti gastronomskim užicima, na koji način popularno TV lice Žika Šarenica “krcka” penziju, gde provodi vreme perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, šta kupuje pevač Dragan Kojić Keba…
U savremenom društvu sve češće se primećuje da deca i adolescenti posežu za lekovima i samodijagnozama, što psiholog povezuje sa pritiskom okoline i prevelikom izloženošću informacijama.
Saobraćajni znakovi predstavljaju jedan od glavnih načina kojima je regulisan saobraćaj, a mnogi iskusni vozači vremenom zaborave značenja nekih od njih.
Deo Kruševačke ulice od utorka, 10. februara do 16. februara biće zatvoren za saobraćaj zbog sanacije kvara na uličnoj fekalnoj kanalizacionoj mreži i kanalizacionom kućnom priključku.
Srbin (33) iz Jagodine poginuo je u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila 7. februara u Minhenu, dok je vozač ''poršea'' teško povređen. Sada su se pojavile prve fotografije sa mesta nesreće, a scene su uznemirujuće.
Teška saobraćajna nesreća dogodila se 7. februara u Minhenu, a u njoj je poginuo muškarac iz Jagodine (33), dok je vozač ''poršea'' u kom je bio, teško povređen.
Nakon filmskih dešavanja i kidnapovanja pevača Daniela Kajmakoskog, koje sticajem okolnosti nije prošlo po planovima otmičara,, oglasila se njegova supruga Marina kao i advokat Branislav Stanišić.
Teška saobraćajna nesreća dogodila se danas oko 15 časova na državnom putu drugog A reda između Vladičinog Hana i Surdulice, kod sela Žitorađe, a jedna osoba je nastradala.
Nastup portorikanskog repera Beda Banija na poluvremenu Superboula nimalo se nije dopao američkom predsedniku Donaldu Trampu, koji je uputio niz kritika na račun izvođača i organizatora.
Sin glumačkog para Dragana Petrovića Peleta i Olge Odanović je proteklog petka prvi put nastupio u javnosti kao direktor Filmskog centra Srbije, a tu funkciju obavlja od oktobra prošle godine.
Dok se opozicioni blok utrkuje da film "Svadba" proglasi simbolom pomirenja između Srba i Hrvata, katolička župa javno je pozvala vernike na bojkot filma jer "ismeva veru".
Otac preminulog glumca Nebojše Glogovca, Milovan Glogovac, u svojoj poslednjoj televizijskoj ispovesti otvoreno je govorio o poslednjim trenucima Nebojše Glogovca.
Nikola Tesla je verovao da jutarnja ishrana mora da rastereti telo i izoštri um, pa je birao namirnice koje ne troše energiju, već je čuvaju, kao što je celer.
Bivši kandidat za predsednika Hrvatske Miro Bulj, poznat po proustaškim stavovima, udario je na bivšeg čelnika Dinama Zdravka Mamića i pevačicu Svetlanu Cecu Ražnatović zarad jeftinih političkih poena.
Pevačica Rada Manojlović otkrila je da mnogi greškom misle kako je ugradila silikone u grudi i zadnjicu, a sve zbog viška kilograma koji je nedavno dobila.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar