Horor! Balkanski milioner pronađen raskomadan! Ubica delove tela bacao u WC šolju!
Podeli vest
Raskomadano telo kripto milionera pronađeno je u glavnom gradu Bugarske.
Delove tela Kristijana Pejeva (41), koji je imao američko i bugarsko državljanstvo, pronašli su vodoinstalateri angažovani da otpuše WC šolju nagurane u odvodu, navodi Miror.
U Sofiji je danas ubijen poznati biznismen, političar i bivši pripadnik Državne bezbednosti Bugarske Aleksej Petrov, a mediji su objavili prve snimke sa mesta zločina.
Na današnji dan, pre 27 godina, umrla je Baba Vanga koja nije želela da se leči narodnim lekovima, ali nije htela ni doktri da je leče, a sve pod parolom: "Živeću onoliko koliko mi je suđeno da živim na ovom svetu".
Voditeljka Dušica Jakovljević odlučila je da letuje sa ćerkom u Bugarskoj
06.08.2023
18:10
Ubica je navodno Kristijana usmrtio bučicom, telo je potom raskomadao u kupatilu, a potom sitne delove bacao u WC šolju.
JUST IN : #Crypto millionaire Christian Peev, a 41-year-old US cryptocurrency investor has been found chopped up and flashed down the toilet by plumbers called to clear a block drain. pic.twitter.com/cJpdavXvbu
— Crypto News Updates (@CryptoNewsUpd8s) August 16, 2023
Istražitelji su pronašli mesto zločina nakon što su proverili dva telefona milionera čiji je nestanak prijavio brat 10. avgusta.
Na dan kada je nestao bio je u kontaktu s Valčinovom. Na snimku nadzorne kamere se vidi da su zajedno ušli u stambenu zgradu osumnjičenog 8. avgusta, a sledećeg dana je Valčinov sam izašao.
Drugi osumnjičeni, Konstantin Subotinov, koji je takođe uhapšen, priznao je policiji da je pomogao Valčinovu da sakrije krupnije delove tela žrtve tako što ga je automobilom odvezao u četvrt Vitoša.
Bugarski mediji navode da je Pejev pomogao Valčinovu sa kripto ulaganjima i sugerišu da je ubistvo motivisano novcem.
Pejev je drugi kripto milioner koji je pronađen raskomadan u poslednjih mesec dana. Delovi tela Fernanda Pereza Algabe, podsetimo, pronađeni su u crvenom koferu bačenom u jedan potok u predgrađu Buenos Ajresa.
Argentinski mediji naveli su da su delovi tela čisto amputirani što sugeriše da je reč o radu profesionalca. Obdukcija je pokazala da je žrtva upucana tri puta pre nego što je raskomadana.
Promena Ustava Severne Makedonije otvorila bi put za ujedinjenje Albanaca u veliku Albaniju i obrisala bi Severnu Makedoniju kao državu sa mape i makedonski narod kao naciju. Albanske stranke ucenjuju ostavkama pod izgovorom da „brane suverenitet", a iza toga se krije dogovor sa Bugarima.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U Sofiji je danas ubijen poznati biznismen, političar i bivši pripadnik Državne bezbednosti Bugarske Aleksej Petrov, a mediji su objavili prve snimke sa mesta zločina.
Mađarski premijer Viktor Orban izjavio je danas da neće dozvoliti da Mađarska bude uvučena u rat i neće davati novac za Ukrajinu, naglasivši da će štititi interese mađarskih porodica.
Blokaderi su mnogo puta u poslednjih godinu i po dana pokazali da im ništa nije sveto, ali danas, kada pravoslavni vernici obeležavaju najveći hrišćanski praznik, Vaskrs, uspeli su da prevaziđu sami sebe.
Propali košarkaš i blokader Vladimir Štimac, poznat po tome što jedva zna da sastavi nekoliko vezanih prosto proširenih rečenica i kom ni čitanje nije jača strana, "progovorio" je aramejski jezik.
Na društvenoj mreži Iks osvanula je šokantna objava na stranici studenata blokadera Elektrotehničkog fakulteta. Poruka poziva sve da izađu na izbore i podstaknu i one koji do sada nisu glasali, a u jednom delu se čak spominje da "čak i krađa glasova" ne bi smela da spreči pobedu.
Blokaderi su mnogo puta u poslednjih godinu i po dana pokazali da im ništa nije sveto, ali danas, kada pravoslavni vernici obeležavaju najveći hrišćanski praznik, Vaskrs, uspeli su da prevaziđu sami sebe.
Danas se održavaju parlamentarni izbori u Mađarskoj. Viktor Orban i njegova stranka Fides bore se za opstanak na vlasti, dok partija Tisa i njen lider Peter Mađar prete da sruše Orbanovu vladavinu nakon 16 godina.
Prema njegovim rečima, ovaj veliki praznik nosi snažnu poruku pobede života nad smrću i naglasio da je srpski narod kroz vekove, u trenucima najvećih iskušenja i stradanja, vođen upravo tom nepokolebljivom verom u istrajnost, sačuvao svoj identitet i dostojanstvo.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam šta je ovog puta radio poslanik blokader Dobrica Veselinović, zašto je najnoviji nadimak tajkuna političara Dragana Đilasa "Gagi Benč", kuda se kreće košarkaški trener Željko Obradović, o čemu priča političarka blokaderka Biljana Stojković, poznatija kao "Dabrica"...
Ekipa Informera sutra će tokom celog dana izveštavati iz Budimpešte, tokom parlamentarnih izbora koji se održavaju u Mađarskoj. Imaćemo ekskluzivni sadržaj, brojna uključenja sa lica mesta, izjave, fotografije sa birališta i ulica glavnog grada Mađarske.
U Srbiji je urađena prva transplantacija pluća, a istorijski poduhvat uradili su hirurzi Klinike za grudnu hirurgiju Univerzitetskog kliničkog centra Srbije.
Prelepa slika na najradosniji praznik stiže sa Suvobora. Zahvaljujući inicijativi meštana nikla je crkva mala po dimenzijama, ali velika po imenu i značaju.
U Sinđelićevoj ulici u Valjevo došlo je do sudara automobila i bicikla, a sada se na društvenim mrežama pojavio snimak na kom se jasno vidi kako je došlo do nezgode.
Sve veći broj vozila i pojačan intenzitet saobraćaja, posebno u špicu i tokom praznika, ponovo otvaraju pitanje bezbednosti na putevima. Iako su kontrole sve češće, broj prekršaja pokazuje da mnogi vozači i dalje ignorišu osnovna pravila.
Tokom 2025. godine je enormno porastao broj zatvorenika u crnogorskim zatvorima, a uprkos nedostatku kadra protiv službenika je pokrenuto više prijava.
U Velikoj Gorici danas se dogodila stravična tragedija koja je potresla region. Policija je oko 10.50 sati dobila dojavu da je žena skočila sa stambene zgrade, a po dolasku na lice mesta zatekla je telo ispred zgrade.
Film "Sretenje" u režiji Predraga Gage Antonijevića uskoro počinje sa snimanjem, a pored Nenada Jezdića uloge u ovoj istorijskoj drami dobili su i Vuk Jovanović, Mladen Sovilj, Nikola Pejaković i Denis Murić.
Instagram je konačno omogućio uređivanje komentara. Iako se na prvi pogled čini kao mala promena, ova opcija zapravo ima veliki značaj za način komunikacije na ovoj društvenoj mreži.
Prevara koja šalje preteće poruke u ime Epla dobila je na obimu. Više korisnika Ajfona prijavilo je da dobijaju mejlove u kojima se navodi da je iCloud prostor za skladištenje pun, i da će svi njihovi podaci biti obrisani ako ne plate.
Zamislite da ste u nepoznatom gradu i telefon vam je jedino sredstvo za snalaženje. Zato je važno da štedite energiju tokom putovanja, kako biste izbegli neprijatne situacije.
Pevačica Kaja Ostojić na najveći hrišćanski praznik Vaskrs sve obaveze ostavlja po strani i u potpunosti se posvećuje porodici, ali ove godine praznik provodi sa dozom nostalgije.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar