• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: informer.rs

20.10.2023

22:54

Novinarka CNN-a oterana sa skupa na Zapadnoj obali: "Podržavate genocid, je*eš CNN" (VIDEO)

twitter.com/printscreen

Vesti

Novinarka CNN-a oterana sa skupa na Zapadnoj obali: "Podržavate genocid, je*eš CNN" (VIDEO)

Propalestinski demonstrant napao je danas novinarku CNN-a dok je izveštavala sa Zapadne obale. Novinarka Sara Sidner šetala je Ramalom, gradom koji se smatra glavnim gradom palestinskih vlasti, kada joj je muškarac prišao tokom demonstracija.

- Vi ste pristalice genocida... Niste dobrodošli ovde... Vi ste CNN - rekao je demonstrant dok se novinarki unosio u lice. Istovremeno, snimatelju je prišla nepoznata žena i pokušala da ga spreči da snima. Novinarku je sa lica mesta uklonilo obezbeđenje.

Česti protesti na Zapadnoj obali

- Vidite da su ljudi veoma ljuti, ne sviđa im se način na koji CNN izveštava priču, čujete je - rekla je ona. Inače, od izbijanja sukoba između Izraela i Hamasa, u Ramali se redovno održavaju protesti. Oni su bili posebno masovni u utorak uveče nakon što je pogođena bolnica u Gazi.

Tada su stotine demonstranata izašle na ulice i skandirale „Narod želi da predsednik padne“. Oni su izrazili nezadovoljstvo uočenom neaktivnošću predsednika Palestinske uprave Mahmuda Abasa u svetlu izraelskog rata u Gazi. Grupe muškaraca trčale su i bacale kamenice, a policija je pokušala da ih zaustavi suzavcem.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Pukla tikva u cirkusu bizarnosti! Jasmina Paunović se pere sama od sebe na blokaderskoj Nova S, pa se ukopala još dublje u sopstveni fašizam i rasizam (FOTO)
Politika

Pukla tikva u cirkusu bizarnosti! Jasmina Paunović se pere sama od sebe na blokaderskoj Nova S, pa se ukopala još dublje u sopstveni fašizam i rasizam (FOTO)

Jasmina Paunović, doživela je potpuni fijasko nakon što je kod teoretičara zavere Dejana Lučića pljuvala po porodici predsednika Aleksandra Vučića i izgovarala fašističke opaske o "nesrbima" i "zameni stanovništva". Svesna da je razotkrivena do koske, potrčala je na tajkunski portal Nova S da se "opere sama od sebe" ali se još više ukopala u sopstvene laži.

24.07.2026

16:57

Društvo

Nastavnici u haosu: Nema ko da ih zameni - Ovo je glavni razlog
Društvo

Nastavnici u haosu: Nema ko da ih zameni - Ovo je glavni razlog

Nastavnike u školama širom Srbije uskoro neće imati ko da zameni! Za nekada prestižna zanimanja - profesore i nastavnike na univerzitetima - godinama već vlada slabo interesovanje maturanata, pokazuju podaci Beogradskog univerziteta sa ovogodišnjeg upisnog roka.

24.07.2026

17:00

Hronika

Vranjanac angažovan da baci bombu? Nakon hapšenja policija otkrila šokantnu stvar
Hronika

Vranjanac angažovan da baci bombu? Nakon hapšenja policija otkrila šokantnu stvar

Marko A. (44) iz Vranja, koji je uhapšen u Bosni i Hercegovini zbog optužbi da je bacio bombu na objekat u Kotor Varoši, prema sumnjama istražitelja, bio je angažovan i plaćen za izazivanje eksplozije, a prema nezvaničnim informacijama koje su objavljene, poznat je policiji u Srbiji i više puta je hapšen zbog nasilničkog ponašanja, ali i zbog paljenja automobila.

24.07.2026

16:07

Zabava

Magazin

Džet set