Kako prenosi TV kanal Al Arabija, na severu Pojasa Gaze vode se žestoke borbe između izraelske vojske i pripadnika Hamasa.
U napadu na izbeglički kamp Džabalija ubijeno je 25 civila, rekao je za Bi-Bi-Si čelnik palestinskog Crvenog polumeseca. Međutim, Hamas tvrdi da je ubijeno više od 400 civila.
- Izraelska vojska objavljuje snimak napada enklave iz pet pravaca. Kako prenosi TV kanal Al Arabija, na severu se vode žestoke borbe između izraelske vojske i militanata Hamasa - stoji u opisu uz priložene snimke napada.
Takođe dodaju da je nakon raketnih napada iz Jemena izraelska mornarica rasporedila dodatne brodove u Crvenom moru.
Ukrajina će nestati ako svi njeni građani ne budu učestvovali u sukobu, rekao je ranjeni poručnik Nacionalnog bataljona Oružanih snaga Ukrajine „Vukovi Da Vinčija” Aleksandar Jabčanka u intervjuu za ukrajinski Espreso kanal
Američki magazin Tajm, pozivajući se na saradnike bliske predsedniku Volodimiru Zelenskom, tvrdi da se ukrajinske vlasti spremaju da smene ministra i generala navodno zaduženih za kontraofanzivu.
Oružane snage Saudijske Arabije u stanju su borbene gotovosti zbog sukoba sa borcima iz pokreta Ansar Alah (Huti), saopštili su neimenovani izvori Blumbergu.
Vojnici ukrajinskih oružanih snaga mrze predsednika Ukrajine Volodimira Zelenskog, rekao je poljski pisac Ščepan Tvardoh u intervjuu za Interia Vidarzenia.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ukrajina će nestati ako svi njeni građani ne budu učestvovali u sukobu, rekao je ranjeni poručnik Nacionalnog bataljona Oružanih snaga Ukrajine „Vukovi Da Vinčija” Aleksandar Jabčanka u intervjuu za ukrajinski Espreso kanal
Organizatori festivala Belgrade Music Week oglasili su se saopštenjem u kojem su demantovali da je sinoć tokom završne večeri festivala došlo do incidenta.
Reakcije nakon subotnjeg veličanstvenog skupa održanog u Beogradu, gde se, prema procanama MUP-a okupilo neverovatnih 207.000 građana Srbije, poštovalaca politike predsednika Aleksandra Vučića, ne prestaju da se nižu.
Blokaderi Dejan Petar Zlatanović i član Nove DSS Bojan Dimitrijević glavni su akteri snimka na kom se vidi kako se oni i njihovi istomišljenici nadaju ubijanju naprednjaka po receptu iz 19. veka, kao i ubistvu predsednika Aleksandra Vučića po uzoru na Majski prevrat.
Poslanica Jelena Pavlović koja je juče govorila na blokaderskom skupu u Kraljevu, donedavno je vodila ljude da aplaudiraju predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću.
Pavle Grbović, opozicionar, blokader sa dna kace i predsednik Pokreta slobodnih građana, ostovao je sinoć u "Utisku nedelje" na blokaderskoj televiziji i tom prilikom šokirao svojim izjavama.
Poznati advokat i poslanik Srpske napredne stranke (SNS) Vladimir Đukanović objavio je na svom blogu novu kolumnu s naslovom: "Očaj koji država mora da kanališe".
Ministar finansija Siniša Mali oštro, precizno i jasno odgovorio na besmislene izjave bivšeg guvernera NBS Dejana Šoškića, koji je govorio o "ekonomskom zaostajanju Srbije i neodrživom modelu rasta".
Na sajtu Ministarstva unutrašnje i spoljne politike Republike Srbije, saopšteno je da se alpinistički pojas Canyon Guide Harness Petzl povlači sa srpskog tržišta!
Savremena nauka može da prati kretanje tektonskih ploča, ali ne i da odredi trenutak kada će doći do razornog potresa. Upravo zato predviđanje zemljotresa ostaje jedan od najvećih izazova geologije.
Nišlijka Tamara S. pravnosnažno je osuđena na godinu dana zatvora i izrečena joj je mera bezbednosti obaveznog čuvanja i lečenja u psihijatrijskoj ustanovi zbog kršenja porodičnih obaveza usled ćega je došlo do smrti njenog trogodišnjeg sina.
Stravičan snimak vršnjačkog nasilja u Hrvatskoj brzinom svetlosti se širi društvenim mrežama. Kako se može videti na snimku, devojčice maltretiraju drugu, dok njih još oko 15 stoji i posmatra.
Crnogorski državljanin A. K. (32), za kojim je NCB Interpola Podgorica raspisao međunarodnu poternicu, uhapšen je na teritoriji Srbije prilikom pokušaja da napusti zemlju preko graničnog prelaza Godovo.
U velikom požaru koji je tokom jučerašnjeg dana zahvatio zgradu “stare mlekare“ u širem centru Čačka jedna osoba je teško povređena i prevezena u bolnicu.
Glumac Tihomir Arsić preminuo je 7. decembra 2020. godine. Tokom svoje dugogodišnje karijere bio je jedan od miljenika "sedme sile" jer je medijima rado izlazio u susret i davao intervjue.
Za Bikove, Lavove i Vodolije očekuje se izuzetno povoljan period tokom leta. Finansijska situacija im se poboljšava, a dugovi se postepeno smanjuju ili nestaju.
Zbog ekstremno visokih temperatura koje su pogodile Francusku, mnogi građani traže jednostavne načine da rashlade svoje domove. Trik koji je privukao pažnju je korišćenje aluminijumske folije za smanjenje toplote u prostorijama.
Postoje oni bezvremenski kolači koji instant budne nostalgiju. Mirišu na detinjstvo, toplinu doma i maminu ili bakinu svesku sa receptima. Upravo takve su i ledene kiflice.
Muzička zvezda Zorica Brunclik danas proslavlja svoj 71. rođendan, a iako njen život pun je uspona i padova, pevačicu optimizam i smeh nikada nisu napuštali.
Voditeljka Jovana Jeremić na odmoru je u Italiji sa partnerom Milošem Stojanovićem Tigrom, a pratioce je obradovala provokativnom fotografijom iz kafića.
Dok javnost bruji o vezi Jakova Jozinovića i Džejle Ramović, posebnu pažnju fanova privlači jedna izjava pevačice nakon njihovog nastupa u Sava Centru.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.