Uzbuna na početku primirja! Sirene za vazdušnu opasnost u Izraelu!
Podeli vest
Izraelska vojska aktivirala je sirene za vazdušnu opasnost u dva sela u blizini Pojasa Gaze, samo nekoliko minuta nakon što je četvorodnevno primirje između Izraela i Hamasa stupilo na snagu, javio je Rojters.
Raketne sirene se oglašavaju u evakuisanim gradovima Kisufim i Ein Hašloša na jugu Izraela na granici Gaze. Alarmi se javljaju 15 minuta nakon što je počelo četvorodnevno primirje, što znači da ako su projektili zaista ispaljeni, izgleda da je to prvo kršenje primirja od strane terorističkih grupa u Gazi.
Samo dva lekara ostala su da leče oko 200 pacijenata koji su i dalje u bolnici Al Šifa u severnom delu Gaze, rekao je danas šef plastične hirurgije te bolnice Ahmed El Mohalalati.
Izraelske odbrambene snage (IDF) saopštile su danas da su ubile komandanta pomorskih snaga Hamasa Amara Abu Džalalaha u Kan Junisu tokom vazdušnog napada na Pojas Gaze.
23.11.2023
22:30
Za sada nije bilo neposredne potvrde da su se raketni napadi palestinskih militanata na izraelsku teritoriju dogodili ili da je prouzrokovana bilo kakva šteta, navodi britanska agencija.
Jutros u 7 časova po lokalnom vremenu stupilo je na snagu četvorodnevno primirje između Izraela i Hamasa, kojem je posredovao Katar.
Islamski džihad će osloboditi ratne zarobljenike u zamenu za palestinske zatvorenike
23.11.2023
19:00
U satima koji su prethodili privremenom prekidu vatre aktivirale su se raketne sirene u izraelskim gradovima koji se graniče sa Gazom, a izraelska vojska izvestila je o intenzivnim akcijama u ovoj palestinskoj enklavi, u nastojanju da unapredi svoju operaciju protiv Hamasa što je više moguće, u poslednjim satima pre pauze, preneo je Tajms of Izrael.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Plan Donalda Trampa za posleratni Pojas Gaze nastavlja se uprkos sukobu SAD i Izraela s Iranom, a Odbor za mir već raspisao tendere za ključne projekte, kažu izvori.
Samo dva lekara ostala su da leče oko 200 pacijenata koji su i dalje u bolnici Al Šifa u severnom delu Gaze, rekao je danas šef plastične hirurgije te bolnice Ahmed El Mohalalati.
Višem javnom tužilaštvu (VJT) u Beogradu danas je stigao obdukcioni zapisnik sa toksikološkom analizom Instituta za sudsku medicinu Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu u vezi sa smrću dvadesetpetogodišnje Milice Živković.
Zastrašujuća scena sinoć je zabeležena tokom emisije "Utisak nedelje" kod Olje Bećković na tajkunskoj Novoj S, kada je jedna od gošći, ranije najavljena samo kao studentkinja Filozofskog fakulteta u Beogradu, odbila da kaže svoje ime i prezime, naglasivši kako je ona samo medij.
Izraelski istoričar Efraim Zurof, najpoznatiji lovac na naciste, objavio je autorski tekst za "Times of Israel" u kom se detaljno pozabavio i osudio antisemitske poruke u seriji "Senke nad Balkanom" blokadera Dragana Bjelogrlića.
Ideolog blokadera Jovo Bakić, političar u pokušaju koji se proslavio stravičnim pretnjama prema svima onima koji ne misle kao zombirani plenumaški zborovi, po ko zna koji put napao je Srbiju i njenog predsednika Aleksandra Vučića.
Zvanično je počelo emitovanje Srpskog dnevnika, udarne informativne emisije u do sada neviđenom formatu. U našem Srpskom dnevniku čuje se glas naroda, a jedini prioritet je istina!
Srpski dnevnik počinje danas, 6. aprila u 21 čas! Osim najvažnijih vesti i tema, gledaoci će imati priliku da prvi saznaju i najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Marijana Milićeivć.
Srpski dnevnik počinje 6. aprila u 21 čas, a pored najnovijih informacija i aktuelnih tema, gledaoci će moći prvi da saznaju najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Kristina Vasić.
Nova velika informativna snaga Informer televizije, Srpski dnevnik, koji od ponedeljka startuje svakog dana u 21 čas, izazvao je pravi bum na mrežama i lavinu reakcija gledalaca koji već sada poručuju da jedva čekaju premijerno izdanje.
Kako se približava Vaskrs, u Srbiji raste potražnja za jajima, a najveće interesovanje kupaca i dalje je za kokošija, pačija i morčija jaja. Cene se razlikuju u zavisnosti od vrste, veličine, mesta prodaje, ali i uslova u kojima su živine uzgajane.
Turčin Junus Emre Dogan, koji je pre nekoliko godina oženio Srpkinju Milenu i sa njom živi u Srbiji, izjavio je u video-snimku na društvenim mrežama da je u Turskoj gotovo nemoguće da muškarac i žena žive zajedno ukoliko prethodno nisu u braku.
Novosadski fotoreporter Slobodan Šušnjević već 13.godina svakog 6.aprila u znak sećanja na stradanje Narodne biblioteke Srbije 1941, daruje sugrađanima knjige u mini bibliotekama na različitim mestima na ulici.
Jagodinski vatrogasci-spasioci prvi put su iz nabujale Velike Morave uspeli da izvuku živog čoveka, jer obično, kako kažu, dobijaju dojavu kada je kasno i kada mogu da izvuku samo leš.
Direktor "Mladost tursa" Branislav Karadžić ubijen je pre 34 godine na parkingu zgrade u kojoj je stanovao na Novom Beogradu, a zločin koji je potresao Beograd je rasvetljen nakon drugog teškog krivičnog dela "bande sa Pravnog fakulteta".
U okolini Mošorina u toku je velika potera za muškarcem M.B. starim oko 40 godina, koji je prethodno u okolini Novog Sada uz pretnju oružjem oteo vozilo i pri begu u više navrata pucao ka policiji.
Linda Lavlejs bila je američka pornografska glumica koja je postala poznata po svom nastupu u tvrdom porniću "Duboko grlo" iz 1972, koji je doživeo ogroman uspeh.
Ako želite da vaša vaskršnja jaja izgledaju elegantno, a da pritom ne potrošite sate na dekoraciju i farbanje, samolepljivi biseri su savršeno rešenje.
Žene sigurno zanima u kojim godinama su muškarci najbolji u krevetu? A da li ste razmišljale o godinama koje su idealne za brak, kao i u kojima najčešće varaju.
Pevačica Vanja Mijatović ispričala je kako je zbog želje svoje majke dobila ime Ivana Vanja, ali se njoj lično više dopalo da je oslovljavaju samo kao Vanju.
Neočekivani susret Kristijana Golubovića i pevačice Ane Nikolić podigao je veliku prašinu u javnosti, nakon što je njihov zajednički snimak osvanuo na društvenim mrežama
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar