• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

16.01.2024

13:38

Drama na dan venčanja! Mladoženja uspeo da pobegne, mladu uhapsili zbog trgovine piletinom, prethodno oteli četiri Meksikanca

Reuters

Vesti

Drama na dan venčanja! Mladoženja uspeo da pobegne, mladu uhapsili zbog trgovine piletinom, prethodno oteli četiri Meksikanca

Podeli vest

Meksikanka pod imenom Nensi N. uhapšena je na sopstvenom venčanju i to pre nego što je izgovorila sudbonosno "da".

Nensi su policajci okružili dok je išla u venčanici ka crkvi u Vili Gerero. Policajci su je presreli što ona nije očekivala, a pala je zbog iznude usled nelegalne trgovine piletinom.

Mladoženja, u medijima imenovan kao Klemente N, čiji je nadimak El Raton, što znači miš, tražen je zbog istih optužbi, ali je uspeo da pobegne na vreme. 

Nensi je bila praćena nekoliko dana pre hapšenja a dovedena je u vezu sa iznudama novca od trgovaca piletinom. 

Sumnja se da je neposredno pre svadbe otela četiri Meksikanca koji su radili u jednoj radnji za prodaju pilića.

Policajci su je uhapsili i zbog navodnih veza sa zloglasnim kartelom La Familija Močoakana. Sumnja se da je Nensi sa mužem zapravo samo trebalo da odglumi venčanje, odnosno da na taj način prikriju kidnapovanje četiri Meksikanca.

Meksička policija, poput one u Ekvadoru i u novoj 2024. godini 24 sata dnevno vodi borbu sa kriminalcima, bandama i kartelima kojih je više nego ikada u ovim dvema državama.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Exatlon

TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu
Live TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu

Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.

16.01.2026

09:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Zabava

Magazin

Džet set