Julija Navaljna otišla kod ćerke, objavila je i fotografiju
Podeli vest
Supruga Alekseja Navaljnog, Julija, saopštila je da je danas otišla kod kćerke Darije (Daše), nakon što je 16. februara objavljeno da je ruski opozicionar preminuo u ruskoj kaznenoj koloniji.
"Draga moja devojčice, došla sam da te zagrlim i podržim, a zapravo ti sediš i podržavaš mene. Tako si jaka i hrabra", napisala je Julija Navaljna na društvenoj mreži X.
Nemački tabloid Bild objavio je da je Ruski dobrovoljački korpus (RDK), jedinica sastavljena od Rusa koji se na strani Ukrajinaca bore protiv trupa predsednika Vladimira Putina, planirala je oslobodi oslobodi opozicionara Alekseja Navaljnog i prebaci ga na istočnu granicu.
EU je u sredu odobrila svoj 13. paket sankcija Rusiji, saopštilo je belgijsko predsedništvo EU na platformi društvenih medija Ks, potvrđujući ono što su izvori ranije rekli Rojtersu.
21.02.2024
13:35
Ruski opozicionar Aleksej Navaljni preminuo je u ruskom zatvoru u petak, 16. februara, potvrdila je ruska Federalna kazneno-popravna služba za Jamalo-Nenecki okrug, dodavši da se Navaljni osećao loše posle jutarnje šetnje i da je izgubio svest, nakon čega je neuspešno reanimiran.
Američki novinar Taker Karlson rekao je da su oni koji smatraju da Rusija može da bude umešana u smrt Alekseja Navaljnog - idioti.
21.02.2024
11:02
Милая моя девочка. Я же прилетела тебя обнять и поддержать, а ты сидишь и поддерживаешь меня.
Такая сильная, смелая и стойкая. Мы обязательно со всем справимся, родная. Как хорошо, что ты рядом. Люблю. pic.twitter.com/FzDbrykUjH
— Yulia Navalnaya (@yulia_navalnaya) February 22, 2024
Navaljni je služio kaznu zatvora od 30 godina, između ostalog, zbog, kako je navedeno u jednoj od presuda ruskog suda, osnivanja i finansiranja ektremističke organizacije i njenih aktivnosti, a bio je poznat kao oštar kritičar Kremlja.
Ćerka Navaljnog Daša (23) studira na kalifornijskom Univerzitetu Stenford.
Bivši predsednik SAD Donald Tramp izjavio je da smatra da je preminuli ruski opozicionar Aleksej Navaljni bio hrabar, ali da nije trebalo da se vrati u Rusiju.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nemački tabloid Bild objavio je da je Ruski dobrovoljački korpus (RDK), jedinica sastavljena od Rusa koji se na strani Ukrajinaca bore protiv trupa predsednika Vladimira Putina, planirala je oslobodi oslobodi opozicionara Alekseja Navaljnog i prebaci ga na istočnu granicu.
Ekskluzivni intervju koji je predsednik Srbije Aleksandar Vučić dao britanskom novinaru Alisteru Kembelu u podkastu "Ostalo je politika" (The Rest is Politics) objavljen je na platformi Epla.
Rusija uvek obaveštava javnost o telefonskim razgovorima ruskog predsednika Vladimira Putina i američkog predsednika Donalda Trampa, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov, komentarišući Trampovu tvrdnju da nastavlja komunikaciju sa ruskim liderom.
Šef odborničke grupe SNS u Skupštini grada Beograda, Aleksandar Mirković, oštro je reagovao na, kako tvrdi, niz brutalnih neistina koje je izneo Stefan Simić.
Lažni ekolog Bojan Simišić iz nevladine organizacije ''Eko straža'' udario je na glavnu urednicu portala "Vaseljenska" Vesnu Veizović, što je oštro osudila Asocijacija novinara Srbije.
Miloš Bojić iz Ribara kod Šapca putuje biciklom na humanitarno hodočašće do Ostroga da bi pomogao porodici trogodišnjeg Balše Beloice iz Kraljeva da prikupi novac za njegovo lečenje.
Izmenama objavljenim u "Službenom glasniku", Srbija uvodi novu generaciju pasoša sa osveženim dizajnom i unapređenim sigurnosnim elementima, koji bi trebalo dodatno da otežaju falsifikovanje i usklade dokument sa savremenim standardima.
Ministar prosvete prof. dr Dejan Vuk Stanković obišao je danas radove na izgradnji novog studentskog doma u Nišu, koji će značajno povećati kapacitete za smeštaj studenata.
Mladić (24) koji je bio za volanom automobila "golf" u koji se danas oko 13 sati na auto-putu Ruma-Šabac, kod skretanja za Hrtkovce, zakucao "ford", preminuo je u Opštoj bolnici u Sremskoj Mitrovici!
Samo nekoliko minuta pre nego što je došlo do jezivog sudara u kojem je poginulo tri osobe, a jedna teško povređena, na auto-putu Šabac - Ruma kod petlje u Hrtkovcima, na jednoj Vajber grupi stigla je poruka upozorenja.
Stravična saobraćajna nesreća dogodila se danas na auto-putu Šabac-Ruma kod petlje u Hrtkovcima, gde su se direktno sudarila dva vozila, a prema prvim informacijama sumnja se da je vozač "forda" ušao u kontra smer i tom prilikom se zakucao u drugo vozilo u kojem je bila porodica.
Teška saobraćajna nesreća dogodila se danas oko 13.30 sati na auto-putu Šabac Ruma, kada je, kako se sumnja, vozač automobila marke "ford" vozio u kontra smeru brzinom od čak 130 na sat.
Sa pripremama za krunski događaj roštiljanje najbolje je početi dan ranije. Nabavite meso, ribu i povrće, marinirajte ih po izboru, a sutradan poranite, da ugrabite neko fino mesto za vatricu.
Princeza od Velsa pojavila se juče na obeležavanju Dana Anzaka u izdanju koje je privuklo veliku pažnju, a mnogi ga već svrstavaju među njene najlepše modne kombinacije do sada.
Godinama se govori da ekrani negativno utiču na san i da njihovo plavo svetlo remeti naš prirodni ritam spavanja, otežava uspavljivanje i narušava kvalitet odmora, ali nove studije pokazuju da to nije tako.
Pevačica Anđela Ignjatović Breskvica, danas, 27. aprila, organizuje promociju prvog dela albuma "Descarada", a njen menadžer otkrio je nepoznate detalje o njoj.
Muzička diva Jelena Karleuša stigla je na snimanje "Zvezda Granda" gde je prokomentarisala povratak koleginice Zorice Brunclik u takmičenje, a dotakla se i Milana Stankovića.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar