Baka od 103 najstariji kriminalac svih vremena! Pala zbog prebrze vožnje gradskim ulicama! Automobil joj oduzeli...
Podeli vest
Italijanska policija zaustavila je osobu za koju se veruje da je jedna od najstarijih osoba svih vremena koje su napravile saobraćajni prekršaj. Baka od 103 godine uhvaćena je u prekoračenju brzine, ali i da joj je istekla vozačka dozvola.
Kada je poliocija uzela njene lične dokumente iswpostavilo se da baka ima 103 godine.
Dve mlade devojčice iz Srbije uhapšene su u utorak popodne u Švajcarskoj nakon što su pokušale da provale u jednu porodičnu kuću. Do incidenta je došlo u Vangenu u blizini švajcarskog grada Zoloturn. Prema kantonalnoj policiji Zoloturna, dve devojčice su pokušale da provale u porodičnu kuću.
Policija u Kragujevcu zaplenila je marihuanu koje je mladić (24) pokušao da se reši kada je video policiju.
13.03.2024
11:47
Penzionerka rođena 1920. godine upravljala je automobilom usred noći u centru malog severnog italijanskog mesta Bondeno, saopštile su u lokalne vlasti. Pažnju je privukla jer je prebrzo vozila oko jedan sat posle ponoći i nekoliko puta prošla istim gradskim saobraćajnicama.
Policijska patrola je tokom rutinske provere utvrdila da joj je vozačka dozvola istekla pre dve godine, a nije imala ni ispravu o osiguranju automobila. Dakle, njeno vozilo je odneo i odvezao 'pauk'.
Najstarijni vozač u Srbji bio je prema nezvaničnim podacima Tihomir Bešović, deda Tika, iz Ivanjice koji je automobilima upravljao do svoje 94 godine. Ipak, iako je bio i dalje vitalan i spretan, morao je pre dve godine da ključeve svog mercedesa da okači o klin.
Pripadnici saobraćajne policije Ministarstva unutrašnjih poslova sprovodiće od danas do 17. marta međunarodnu akciju pojačane kontrole saobraćaja koja će biti usmerena na kontrolu korišćenja sigurnosnog pojasa tokom vožnje, kao i načina prevoženja dece u vozilima.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Zrenjaninu zaustavili su pedesettrogodišnjeg vozača kamiona koji je vozio bez vozačke dozvole koja mu je u ranijem periodu oduzeta, za vreme trajanja zabrane upravljanja vozilom i sa 0,93 promila alkohola u organizmu.
05.03.2024
12:26
Posle isteka vozačke dozvole, ona mu više nije produžena. Iza njega je više od 70 godina vozačkog staža i na hiljade pređenih kilometara, a njegovo ime kao vozača svakako će ostati upamćeno, ne samo u Ivanjici, već u čitavoj državi.
Saobraćajci oduzeli 11 vozila od vozača koji su napravili teže prekršaje za svega nedelju dana koliko se primenjuje zaštitna mera iz Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima u kojoj se vozilo privremeno oduzima od učinioca težeg prekršaja.
Vozaču (58) iz Jagodine oduzet automobil marke "folksvagen pasat“ jer je uhvaćen u prekoračenju brzine kretanja, a da mu je prethodno izrečena mera zabrane upravljanja vozilom.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Dve mlade devojčice iz Srbije uhapšene su u utorak popodne u Švajcarskoj nakon što su pokušale da provale u jednu porodičnu kuću. Do incidenta je došlo u Vangenu u blizini švajcarskog grada Zoloturn. Prema kantonalnoj policiji Zoloturna, dve devojčice su pokušale da provale u porodičnu kuću.
Energetski troškovi zemalja Evropske unije zbog rata koji su Sjedinjene Američke Države i Izrael pokrenuli protiv Irana dostigli su 24 milijarde evra od početka sukoba, izjavio je evropski komesar za energetiku Dan Jergensen.
Ivana Rokvić, poslanica Narodnog pokreta Srbije (NPS) Miroslava Aleksića, koja puni novinske stupce nakon izjave u Skupštini Srbije - Jovanov jebe i ne vadi, svojevremeno je bila član Levijatana.
Prestali smo da brojimo koliko puta su devastirali Parandilovića u Narodnoj skupštini. Narodni poslanik SNS-a, Milenko Jovanov je ovog puta izneo detalj koji je momentalno zapalio javnost.
Suviše sam Srbin i suviše volim Srbiju da bih bio po volji moćnicima! Mene zanima podrška građana Srbije, a ne u tuđim kabinetima i zemljama, koju očigledno imaju blokaderi i političar Vladan Đokić!
Nakon saznanja da se EES sistem ograničava kada su u pitanju državljani Velike Britanije, pojavila se nada kod turista iz Srbije, da bar tokom odlaska na letovanje, na graničnim prelazima neće čekati u redovima zbog uzimanja otisaka prstiju i skeniranja lica.
Republički hidrometeorološki zavod Srbije upozorava da će sutra, 23. aprila, u čitavoj zemlji tokom jutra preovladati jak prizemni mraz, zbog čega je upaljen žuti meteoalarm.
Policija NCB Interpola Podgorica, danas je nakon sprovedene međunarodne ciljane potrage, realizovala akciju u kojoj je lociran i uhapšen S.R. (34), državljanin Crne Gore i Republike Srbije i član jedne inostrane OKG.
Kenan Miraljemović (56) iz Novog Pazara ubijen je juče u podgoričkom naselju Stari aerodrom, od strane Vehida Murića (25). U tom stravičnom zločinu život su izgubila i braća Denis (28) i Nezrin Hot (27) iz Rožaja.
Više javno tužilaštvo u Nišu zatražilo je danas da se Dejanu Stajkoviću (32) i Nemanji Rajkoviću (28) iz Kovina, kao i Ivanu Bojiću (55) iz okoline Niške Banje i Nišliji Miodragu Lukiću (51) izrekne ukupno 37 godina zatvora zbog razbojništva u saizvršilaštvu.
Prve reakcije na biografski film "Majkl" nakon premijere u Los Anđeles izazvale su buru na društvenim mrežama, a pojedini kritičari već ga porede sa "člankom na Vikipediji" zbog nedostatka dubine.
Treća sezona serije "Wednesday" zvanično je ušla u produkciju, a prvi kadrovi već su zaintrigirali fanove širom sveta i nagovestili nove mračne avanture Srede Adams.
Od 4. maja za Bikove počinje potpuno novo poglavlje, period u kojem se stvari konačno pomeraju sa mrtve tačke, a trud iz prošlosti počinje da se isplaćuje.
Isprobajte lepinjice pripremljene na starinski način, onako kako su ih nekada pravile naše bake. Mekane, tople i punog mirisa, odlične su i same, ali i uz razne dodatke po želji.
Pevačica Ema Radujko je u intervjuu za Informer progovorila o prijateljstvima na estradi, pa otkrila kakve emocije ima prema Anastasiji Ražnatović i Teodori Džehverović.
Zadrugarka Sofija Janićijević našla se u centru skandala zbog afere sa sedamdesetogodišnjim Danetom, a sada je otvoreno pričala koliko je on novca potrošio na nju.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar