Javio se Kadirov i prokomentarisao svoju nekrozu pankreasa! Neočekivani snimak postao hit! (VIDEO)
Podeli vest
Šef Čečenije Ramzan Kadirov (47) objavio je snimak iz teretane nakon navoda da ima nekrozu pankreasa i da Moskva traži njegovog naslednika.
Kadirov je svega nekoliko sati nakon navoda Novaje gazete da je bolestan i da ima malo nade za oporavak objavio na svojim profilima na društvenim mrežama snimak iz vlade, ali i sa navodnog večernjeg reninga.
Rusko izdanje "Novaja gazeta Evropa", koje je nakon početka rata u Ukrajini svoje sedište premestilo u Letoniju, izveštava da je Ramzan Kadirov, vođa Čečenije, teško bolestan od nekroze pankreasa.
Jedinica specijalnih snaga Ahmat iz Čečenske Republike apsorbovaće 3.000 boraca bivšeg Vagnerovog PMC-a, najavio je regionalni šef Ramzan Kadirov.
06.04.2024
19:42
- Dan ispunjen mnogim događajima završen je vežbama i pozitivnim osećanjima. Fizičke vežbe ne samo da poboljšavaju telo već i raspoloženje. Večernji treninzi su odličan način da se opustite i napunite baterije - navodi Kadirov na svom profilu na ruskoj društvenoj mreži VKontakte.
Novaja gazeta Evropa je prethodno, podsetimo, izvestila da je čečenski lider Ramzan Kadirov ozbiljno bolestan od nekroze pankreasa bez nade za oporavak.
- Zdravlje čečenskog lidera izaziva zabrinutost već godinu dana. Kadirov negira činjenicu da je bolestan, međutim, neke stvari se ne mogu sakriti, a to su upečatljive promene u izgledu i ponašanju. Kremlj se suočava sa ozbiljnim problemom da bezbolno pripremi najproblematičniji region Rusije za promenu vlasti koja bi mogla da se desi veoma brzo - navodi Novaja gazeta.
Čečenski lider, Ramzan Kadirov, obratio se na svom Telegram kanalu gde je istakao da su pripadnici puka Ahmat odlikovani medaljama za hrabrost zbog uspešne anti-terorističke akcije hvatanja i privođenja terorista koji su izveli napad u Krokusu.
Lider Čečenije Ramzan Кadirov rekao je da su vojnici puka Ahmat-Rusija učestvovali u hapšenju četvorice terorista koji su osumnjičeni za ubistvo više od 140 ljudi u koncertnoj sali Кrokus u Moskvi!
Kadirovu je teška bolest navodno dijagnostikovana početkom 2019. godine nakon čega je odmah počeo da se najmanje dva puta godišnje podvrgava hirurškim zahvatima u Centralnoj kliničkoj bolnici Administrativnog odeljenja predsednika Ruske Federacije.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Rusko izdanje "Novaja gazeta Evropa", koje je nakon početka rata u Ukrajini svoje sedište premestilo u Letoniju, izveštava da je Ramzan Kadirov, vođa Čečenije, teško bolestan od nekroze pankreasa.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević reagovao je na deo emisije Dan uživo na tajkunskoj N1 u kom su, verovali ili ne, voditeljka i njen sagovornik potvrdili najavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića da će naredna 2026. godina biti najbolja za našu zemlju.
Povodom 9 meseci od kako su studenti koji žele da uče i koji se suprotstavljaju blokaderskom ludilu i teroru okupljeni u Pionirskom parku ili takozvanom Ćacilendu građanima koji ih podržavaju obratio se student Vladimir Balać.
Gradonačelnici četiri opštine na severu KiM, nakon što su preuzeli dužnost od albanskih gradonačelnika, u zgradama opština zatekli su katastrofalno stanje.
Blokader Petar Đurić, nakon što smo otkrili da se bahati na odmoru u lukusuznom hotelu Dubaiju i uživa u bazenu dok poziva narod da ustane protiv vlasti, nastavio je da širi opasnu mržnju prema novinarima koji su već dugo na meti blokadera.
Na naslovnoj strani "Hrvatskog tjednika" pojavila se skandalozna karikatura koja, čini se, prikazuje patrijarha SPC Porfirija sa krvavim nožem među zubima, uz poziv na veliki skup otpora "jugosrpskim fašistima".
Postoji sumnja da je Vrhovni javni tužilac Zagorka Dolovac obmanula javnost u Srbiji kada je tokom prošle sedmice u dva navrata iz Haga u Holandiji kroz saopštenja plasirala veliki uspeh u saradnji sa državama Eurojust-a uz potpisivanje sporazuma o saradnji.
Šesta epizoda Informerovog TV spektakla “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam zašto je “žuti političar” Borko Stefanović dobio “titulu” “Pakleni vozač”, šta u teretani radi Borkov partijski šef i tajkun Dragan Đilas, gde posle Skupštine odlazi njihova stranačka drugarica Marinika Tepić…
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Srbija je tokom 2024. godine izvezla ukupno 3.942 tone žestokog alkoholnog pića, ukupne vrednosti 2,5 milijardi dinara,od čega samo rakije - 2.981 tona, pokazuju podaci Republičkog zavoda za statistiku (RZS).
Do kraja dana očekuje nas oblačno i kišno vreme, u određenim krajevima Srbije padaće i sneg, nakon čega se već 20. decembra očekuje dolazak fenomena "zver sa istoka" koji donosi drastičan pad temperature, ali i pravu oštru zimu.
Bivši sudija Osnovnog suda u Prištini, sada „ugledni“ advokat, Tom Gaši, izazvao je objavom na Fejsbuku veliko uznemerienje srpskog naroda
na Kosovu i Metohij
Više јavno tužilaštvo u Pančevu јe danas donelo naredbu o sprovođenju istrage protiv osumnjičenih državljana Kine L.X.G. (41), C.J.L. (38), oboјe bez priјavljenog boravišta u Republici Srbiјi, i W.T. (43), sa boravištem u Dolovu, zbog postoјanja osnova sumnje da su kao saizvršioci izvršili krivično delo otmica, a osumnjičeni W.T. i dva krivična dela silovanje.
Josip Oršuš (40), koga je policija tražila nakon ubistva i ranjavanja u naselju Sitnice na severu Hrvatske, uhapšen je u Sloveniji, saopštila je lokalna policija.
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Poznati kulinarski portal TasteAtlas svake godine objavljuje listu 100 najukusnijih svetskih kuhinja. Lista će obradovati sve gurmane, a srpska gastronomija zauzela je visoko mesto i zaista imamo razloga za ponos.
Brižit Makron, koja je godinama verna mirnim, neutralnim nijansama, ovoga puta odlučila je da unese malo drame u svoj izgled i time iznenadila i javnost i modne komentatore.
Pevač Slobodan Cobe Batjarević ispričao je detalje incidenta koji se dogodio njegovoj koleginici Katarini Živković, kada je obezbeđenje jurilo po kazinu.
Pevačica Ivana Selakov prisetila se studentskih dana sa pevačem Sašom Kovačevićem, te otkrila kako je među njima vladala velika ljubav i da su zajedno započeli karijeru.
Porodica i prijatelji pevača Džeja Ramadanovskog danas su posetili njegov grob, a od kolega sa estrade došli su samo pevačica Mina Kostić, Zoran Jagodić Rule i Acko Nezirović,
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar