Sunak poludeo kad je video Meloni! Šok snimak kruži mrežama! (FOTO/VIDEO)
Podeli vest
Slike engleskog premijera, Rišija Sunaka, kako srdačno pozdravlja italijansku premijerku Đorđu Meloni na samitu G7, postale su viralne. Njihov zagrljaj i nežno držanje za ruke izazvali su interesovanje javnosti, naročito zbog reakcije italijanske premijerke na hrabar gest britanskog kolege.
Mnogi korisnici društvenih mreža su komentarisali ovaj susret, izražavajući svoje zaprepašćenje i postavljajući pitanje da li je sa Meloni sve u redu.
Na društvenim ne prestaju da se nižu snimci i komentari na račun američkog predsednika Džozefa Bajdena, tokom obeležavanja 80. godišnjice iskrcavanja saveznika u Normandiji.
Francuski predsednik Emanuel Makron danas je na ceremoniji povodom obeležavanja 80. godišnjice početka savezničkog iskrcavanja u Normandiji, Dana D, poručio je da Francuska i njeni saveznici stoje uz Ukrajinu tokom rata protiv Rusije.
06.06.2024
22:40
Ovaj susret se odigrao u trenutku kada je britanski premijer trebalo da najavi dodatnih 250 miliona funti pomoći za Ukrajinu i pozove svetske lidere da učine sve što je potrebno kako bi porazili Rusiju.
Sunak je došao na samit G7, 50. po redu, koji se održava od 13. do 15. juna u gradu Fasano u regionu Pulja na jugu Italije.
Dosadašnjoj šefici Evropske komisije Ursuli fon der Lajen, Nemici iz stranke Hrišćansko-demokratske unije (CDU), drugi mandat na toj funkciji visi o koncu.
Premijerka Italije Đorđa Meloni i drugi visoki zvaničnici te zemlje kritikovali su reči generalnog sekretara NATO-a Jensa Stoltenberga o tome da je došlo vreme da članovi vojnog bloka, predvođenog SAD, preispitaju svoju politiku i dopuste Ukrajini da koristi zapadno oružje za izvođenje udara na rusku teritoriju, optužujući ga za podizanje tenzija s Moskvom.
27.05.2024
16:40
Trodnevno putovanje Sunaka predstavlja priliku da unapredi svoje premijerske akreditive i skrene pažnju sa kontroverze oko njegove odluke da ranije napusti komemoracije za Dan D.
İtalya’nın ev sahipliğini yaptığı, 13-15 Haziran arasında düzenlenen G7 Liderler Zirvesi başladı.
İtalya Başbakanı Giorgia Meloni ile İngiltere Başbakanı Rishi Sunak arasındaki diyalog dikkat çekti. pic.twitter.com/ziBwS4J3zw
— Stratejik Ortak (@stratejik_ortak) June 13, 2024
Britain's Rishi Sunak working his magic on Italy's Giorgia Meloni. @AFP photo from the G7 by Tiziana Fabi pic.twitter.com/zcpE3cBJLE
— Danny Kemp (@dannyctkemp) June 13, 2024
Sunak ističe da Velika Britanija ostaje na čelu međunarodnog odgovora i da je važno preći sa "koliko god je potrebno" na "šta god je potrebno" ako želimo okončati ovaj ilegalni rat. Takođe, naglašava važnost jačanja nacionalne odbrane Ujedinjenog Kraljevstva.
Inače, Sunak je otputovao u južnu Italiju nakon što se pojavio u TV predizbornom programu u Grimsbiju sa liderom laburista. Dva prioriteta na samitu G7 biće podrška Kijevu i obezbeđenje mira na Bliskom istoku. Očekuje se da će se razgovarati o značajnim globalnim pretnjama, a Sunak će istaći važnost jačanja nacionalne odbrane Ujedinjenog Kraljevstva.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Na društvenim ne prestaju da se nižu snimci i komentari na račun američkog predsednika Džozefa Bajdena, tokom obeležavanja 80. godišnjice iskrcavanja saveznika u Normandiji.
Predsednica Skupštine Ana Brnabić poručič je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić kriv jer je medijalna zarada sada duplo veća nego što je bila prosečna zarada pre 11 godina.
Indijska kompanija Reliance Industries, vlasnik najvećeg rafinerijskog kompleksa na planeti, obnovila je kupovinu ruske sirove nafte nakon kratkog zastoja.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvovaće u subotu, 27. decembra polaganju kamena temeljca za izgradnju novog objekta Ministarstva odbrane i Generalštaba Vojske Srbije, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
Član Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) i poslanik Nebojša Bakarec objavio je novu kolumnu s naslovom "Zlokobni antisemitizam blokaderskih plenuma, ZLF i SDA!" koju prenosimo u celosti.
Predsednik Visokog saveta tužilaštva (VST) Branko Stmenković ponovo je danas prekršio zakon o VST tako što je bez održavanja sednice Saveta na kojoj bi članovi imali mogućnost diskusije i rasprave, odlučio da sam odbije prigovore izjavljene povodom tužilačkih izbora i sam donese odbijajuća rešenja, saznaje Informer.
Ministarstvo unutrašnjih poslova apelovalo je na građane da budu odgovorni i ne koriste petarde i drugu pirotehniku tokom praznika, kako zbog opasnih posledica, tako i zbog zakonskih kazni.
Jelena Vuković (8), učenica drugog razreda Osnovne škole "Danilo Kiš", osvojila je 3. mesto u kategoriji likovnih radova na konkursu Centra za promociju zdravlja Instituta za javno zdravlje Srbije "Dr Milan Jovanović Batut".
Pihtije su danas neizostavni deo praznične trpeze i bogatih menija u restoranima, pa zato i ne čudi što uoči praznika porcija od 300 - 400 grama, verovali ili ne, košta čak 900 dinara.
Na deonici zlatiborske magistrale, u ataru sela Draglica, večeras je došlo do saobraćajne nezgode, u kojoj su, prema našim saznanjima, učestvovala dva automobila.
Pripadnici policijske stanice Voždovac uhapsili su juče D.G. (42) zbog sumnje da je u javnom prevozu polno uznemiravao i fizički maltretirao dve devojke.
Apelacioni sud u Beogradu danas je doneo odluku da trajno oduzme deo imovine od osuđenog Darka Šarića, za koju se sumnja da je proistekla iz krivičnog dela.
Diskusija o seriji "Tvrđava" održana je juče, a u razgovoru su učestvovali autori i saradnici jednog od najzapaženijih domaćih televizijskih ostvarenja.
Brazilka influenserka Ravena Hanijeli planira da postane "ponovo devojka", trošeći više od 19.000 dolara na operaciju vaginalnog pomlađivanja, ali jedan doktor upozorava na moguće rizike.
Pevač Boban Rajović biće deo nove sezone serije "Ubice mog oca" a, kako kaže, profesionalno će odraditi svoj deo posla i neće mu biti problem ni da se obnaži pred kamerama.
Rijaliti učesnica Milena Kačavenda tražila je savet od Maje Marinković u vezi njene silikonske zadnjice, te ispričala kako će nakon izlaska iz rijalitija i ona otići na istu operaciju.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar