Snimak poljskog predsednika Andžeja Dude u kupovini postao je hit na društvenim mrežama!
Kamera je zabeležila kako poljski šef države, obučen u odelo i belu košulju, stoji za samouslužnom kasom u jednom poznatom marketu. Duda dugo gleda u ekran kase i na trenutak deluje kao da mu nije jasno šta treba sledeće da radi.
Snimak ima stotine hiljada pregleda dok su mnogi korisnici društvenih mreža iskoristili priliku da se našale na račun poljskog predsednika.
- Kartica mu odbijena - nadovezao se drugi korisnik.
Duda je inače poznat po tome što živi kao i ostali građani, građani ga redovno sreću u marketima, a jednom prilikom je viđen i na benzinskoj pumpi. Mnogi korisnici navode da cene što predsednik sam ide u kupovinu.
- Ja poštujem to što predsednik normalno ide u radnju ma kako god to smešno izgleda - navodi jedan korisnik.
Pojedini navode i da se na snimku ne vidi obezbeđenje, međutim, teško je zamisliti da bi Duda bio u hipermarketu bez telohranitelja.
Dokumenta, koja je nedavno ekskluzivno objavio Njujork tajms, podsetimo, pokazala su da je Duda sprečio kapitulaciju Ukrajine na sastanku lidera NATO nakon napada Rusije.
SAD su suspendovale ovogodišnju vojnu vežbu „Plemeniti partner“ sa Gruzijom zbog „sveobuhvatne revizije“ bilateralnih odnosa od strane Vašingtona. Manevri, u kojima su ranije učestvovale trupe iz više država članica NATO-a, održavaju se svake godine od 2015.
Priprema NATO-a za operaciju u Ukrajini u suprotnosti je sa odbrambenom prirodom organizacije i preti joj samoubistvom, piše mađarski premijer Viktor Orban u članku za „Njuzvik“.
Ukrajinski lideri su svesni da ne mogu da se nadaju ulasku u NATO dok se sukob sa Rusijom ne reši, izjavio je u petak poljski ministar unutrašnjih poslova Tomaš Semonijak.
Uoči samita NATO-a u julu, kojim se obeležava 75 godina od osnivanja saveza, mnoge zemlje članice gledaju na ovaj transatlantski savez sa velikim pozitivnim stavom, dok je poverenje u ukrajinskog predsednika opalo, objavio je Pew Research Center.
Generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg izjavio je danas da je Alijansa unapred bila obaveštena o odlasku mađarskog premijera Viktora Orbana u Moskvu na razgovore sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
SAD su suspendovale ovogodišnju vojnu vežbu „Plemeniti partner“ sa Gruzijom zbog „sveobuhvatne revizije“ bilateralnih odnosa od strane Vašingtona. Manevri, u kojima su ranije učestvovale trupe iz više država članica NATO-a, održavaju se svake godine od 2015.
Drago Parandilović, deda opozicionara Miloša Parandilovića, predsednika Novog lica Srbije, oglasio se povodom najave Miloša Parandilovića da će da ga tuži.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević ekskluzivno u Kolegijumu na Informer televiziji otkrio je šta je opozicionar Zdravko Ponoš rekao u policiji tokom informativnog razgovora na koji je pozvan po nalogu tužilaštva zbog tvrdnji o zvučnom topu.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević ekskluzivno u Kolegijumu na Informer televiziji otkrio je šta je opozicionar Zdravko Ponoš rekao u policiji tokom informativnog razgovora na koji je pozvan po nalogu tužilaštva zbog tvrdnji o zvučnom topu.
Informer televizija danas je apsolutni izbor gledalaca u Srbiji! Dok se građani iz svih krajeva zemlje slivaju u Beograd na veliki skup "Srbija, jedna porodica", oči javnosti uprte su u Informer TV, koja tokom dana beleži ubedljivo najbolju gledanost.
Danas tačno u 17 časova, u programu Dnevnika Zapadne Srbije, gledaoci će imati priliku da prate specijalno, dvosatno izdanje posvećeno otvaranju Moravskog koridora - saobraćajnice koja menja lice ovog dela Srbije i otvara novo poglavlje razvoja, povezivanja i investicija.
U naredna dva sata u zapadnoj, centralnoj i jugozapadnoj Srbiji mestimično se očekuje kiša, dok će na jugoistoku zemlje pasti lokalno izraženiji pljuskovi sa grmljavinom, glasi najnovije hitno upozorenje Republičkog hidrometeorološkog zavoda (RHMZ).
Policija u Smederevu, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom, uhapsila je R. Đ. (50) iz Smedereva, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga i neovlašćeno držanje opojnih droga.
Devojka S. K. (19) brzom akcijom policije uhapšena je zbog sumnje da je noćas oko 2 sata u Bulevaru kralja Aleksandra nožem nanela povrede Lj. G. (47).
U mestu Grabovac kod Obrenovca, danas oko podneva, dogodila se teška saobraćajna nezgoda kada je teretni voz, koji je prevozio ugalj, naleteo na automobil "pežo.
Evropska radiodifuzna unija saopštila je da je CBS/Radio Kanada nacionalni javni emiter Kanade njen novi član i da će ta zemlja učestvovati na Evroviziji 2027. u Bugarskoj.
Pevačica Tejlor Svift i njen verenik Trevis Kelsi grade ogroman dvorac unutar arene "Medison Skver Garden" u Njujorku za svoje venčanje koje je zakazano za 3. jul.
Glumica Vesna Stanković već pune dve godine prolazi kroz izuzetno zahtevan životni period, suočavajući se sa ozbiljnim zdravstvenim problemom, karcinomom dojke.
Gingam sitne kockice ponovo su u centru pažnje modne scene, jer u isto vreme bude nostalgiju, osvežavaju izgled i daju svakoj kombinaciji dozu jednostavne elegancije.
Amanda Nikol je osvojila društvene mreže, a zahvaljujući bujnim oblinama, smelim modnim izdanjima i maštovitim transformacijama danas je prati više od osam miliona ljudi.
Bivši rijaliti učesnik David Dragojević trenutno sa suprugom Tamarom i sinom Rajanom uživa na odmoru, a njegova lepša polovina nikad bolje nije izgledala iako se skoro porodila!
Dušica Jakovljević važi za jednu od najbolje obučenih žena na domaćoj javnoj sceni, a upravo zbog svog prepoznatljivog stila često dobija poruke mladih devojaka koje od nje traže savet ili inspiraciju.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.