Oficir SAD šokirao! Kada ovo saznaju narodi Evrope će se ponovo ujediniti sa Rusijom!
Podeli vest
Narodi Velike Britanije, Francuske, Nemačke i SAD će zbaciti svoje lidere kada saznaju istinu o njihovom i NATO delovanju -ocenio je američki politikolog i bivši oficir američke vojske Skot Benet.
Naglasio je da mnogi ljudi u Evropi i Sjedinjenim Državama ne znaju šta stvarno rade njihovi lideri.
Komanda avio-baze Špangdalem američkog ratnog vazduhoplovstva na zapadu Nemačke zabranilo je pilotima 52. lovačkog avio-krila da nose uniformu van baze, izveštava časopis Stars and Stripes koji finansira Pentagon.
07.07.2024
05:30
Ukazao je na korumpiranost evropskih političara, posebno generalnog sekretara Severnoatlantske alijanse Jensa Stoltenberga koji "nikada nije nosio uniformu, a poigrava se sa ratom".
- Američki narod ne zna da se realno dešava. Mislim da to ne znaju ni građani Velike Britanije, Francuske i Nemačke. NJihove korumpirane vlade, njihove birokrate i NATO igraju se rata. To je igra života i smrti - rekao je Benet.
Podrška Ukrajini dovodi do usporavanja ekonomija onih zemalja koje pomažu Kijevu, preteći raspadom Evropske unije i krahom evra, izjavio je za Sputnjik poznati američki investitor Džim Rodžers.
Nemački novinari treba da preispitaju svoj boravak u Ruskoj Federaciji i razmotre mogućnost odlaska, izjavio je portparol nemačkog ministarstva spoljnih poslova Sebastijan Fišer.
06.07.2024
07:10
- Da, mislim da će Rusija ponovo pobediti jer ima istinu, pravdu i Boga na svojoj strani, dok zemlje NATO nemaju ništa osim smrti. Smrt se probudila u svim oblicima globalističke perverzije.
On je podsetio da Emanuela Makrona, Rišija Sunaka i Olafa Šolca već odbacuju sopstveni građani.
- Pogledajte Makrona. On je mrtav. Podneo je ostavku na funkciju. Šolc je još jedan mrtav čovek. Riši Sunak, mali indijski dečak. I on je mrtav i penzionisan sa funkcije. Svi oni će biti proterani od strane naroda Evrope - naglasio je Benet.
- Mislim da će narodi Evrope izbaciti Sjedinjene Države i ponovo se ujediniti sa Rusijom. U roku od jedne do tri, možda pet godina - rezimirao je američki politikolog.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pobednik izbora u Mađarskoj, Peter Mađar, izjavio je da neće prvi kontaktirati sa predsednikom SAD Donaldom Trampom, ali da je spreman za razgovor ako se Bela kuća javi.
Rusija ne želi da uvlači druge države u dodatno zaoštravanje, ali je unapred upozorila Vašington, Peking, Nju Delhi i druge prestonice na moguće posledice ukrajinskih poteza oko 9. maja, izjavio je ruski predsednik Vladimir Putin.
Nagorno-Karabah je decenijama bio zamka koja je Jermeniju držala u stalnoj zavisnosti i sprečavala je da se izgradi kao potpuno samostalna država, izjavio je predsednik jermenskog parlamenta Alen Simonjan u intervjuu za Dojče vele.
Danas je meta blokadera-terorista bila porodična kuća glavnog i odgovornog urednika Informera Dragana J. Vučićevića, u selu Šarenik kod Ivanjice, a kako saznajemo, iza svega stoji grupica zgubidana na čelu sa alkoholičarkom doktorkom Branom Ćojbašić.
Predsednik stranke Srbija centar (SRCE) Zdravko Ponoš gostovao je u blokaderskoj emisiji "Utisak nedelje" i prilikom gostovanja, u više navrata, pokao je nesigurnost u njihovu pobedu na izborima, a prema plenumaskoj listi je sve vreme pokazivao prezir.
Marko Tomić, blokader koji je juče u Lazarevcu priveden nakon zastrašujućeg incidenta u kojem je satarom nasrnuo na aktiviste SNS, oglasio se danas po izlasku iz suda. On je iskoristio priliku da iznese niz laži u svoju odbranu, ali fotografije i snimci sve govore.
Prof. dr Vojislav Šešelj, predsednik Srpske radikalne stranke (SRS), oglasio se povodom skandala godine u koji je umešana perjanica tajkunske, antisrpske televizije N1, Žaklina Tatalović.
Mladen Nenadić, glavni tužilac Tužilaštva za organizovani kriminal, poslušnik glavne tužiteljke Zagorke Dolovac i jedan od glavnih šrafova odmetnutog pravosuđa, našao se u centru novih optužbi koje dolaze iz samog pravosuđa, a koje bacaju ozbiljnu senku na njegove odnose sa najbližim saradnicima i komunikaciju sa međunarodnim strukturama.
Kragujevac je oduvek bio grad originalnih ljudi, ali jedna nedavna svadba podigla je lestvicu "svadbenih običaja" na potpuno novi, skoro pa ekstremni nivo.
Tinejdžeri u Srbiji masovno šmrču Snifit! Dr Saša Milićević upozorava da seca dolaze sa tahikardijom i krvarenjem iz nosa, ovaj prah je opasan kao i kokain!
Dnevni list Informer proslavlja 14 godina rada! Asocijacija novinara Srbije čestitala je redakciji na nepokolebljivoj borbi za vrhove tiraža i uticaja.
Ekipe JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija" izvodiće planirane radove na ispiranju vodovodne mreže u opštini Stari grad, od ponedeljka 11. do subote, 16. maja.
Stanovnici i vlasnici okolnih splavova na reci Savi kod Umke, gde već satima traje potraga za mladićem Jovanom T. (29) koji se navodno utopio dok je bio na proslavi 18. rođendana, tvrde da sa ovim lokalom već dugo imaju probleme zbog čestih žurki koje traju do ranih jutarnjih sati.
Rođena sestra Koste K. koji je pre tri godine u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio devetoro vršnjaka i čuvara škole, iz bezbednosnih razloga odvedena u inostranstvo, gde sada živi i pohađa osnovnu školu, nezvanično saznaje Informer.
Neki horoskopski parovi jednostavno imaju energiju koja ih stalno vraća jedno drugom. Prema astrologiji, određeni znakovi mnogo lakše grade stabilne, strastvene i dugotrajne veze jer se savršeno dopunjuju.
Jutjuber Baka Prase ugostio je večeras pevačicu Daru Bubamaru. U jednom trenutku on je pustio njen eksplicitni snimak koji je nedavno isplivao u javnost, a pevačici je bilo veoma neprijatno.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar