• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

01.11.2024

14:30

Pjongjang brutalno uz Putina, slaviće se pobeda! Ove detalje niko nije znao, Kim Džong Un povukao ključan potez!

EPA

Vesti

Pjongjang brutalno uz Putina, slaviće se pobeda! Ove detalje niko nije znao, Kim Džong Un povukao ključan potez!

Podeli vest

Ministarka spoljnih poslova Severne Koreje - Čoe Son Hui izjavila je tokom posete Moskvi, da je severnokorejski lider Kim Džong Un odmah nakon početka rata u Ukrajini, naredio da se ruskoj vojsci pruže bezrezervna podrška i pomoć.

- Čim je počela specijalna vojna operacija, uvaženi predsednik Kim Džong Un dao je uputstvo da, ne osvrćući se na druge, dosledno i snažno podržavamo i pomažemo ruskoj vojsci i ruskom narodu u njihovoj borbi - rekla je ministarka tokom razgovora u Moskvi sa ruskim ministrom spoljnih poslova, Sergejom Lavrovim, prenela je agencija RIA Novosti.

Foto: Shuterstock

 

Podsetimo, tokom posete ruskog predsednika Vladimira Putina Pjongjangu u junu, Rusija i Severna Koreja potpisale su Sporazum o sveobuhvatnom strateškom partnerstvu, u kojem se predviđa da će, u slučaju oružanog napada jedne od strana, druga strana odmah pružiti vojnu i drugu pomoć svim raspoloživim sredstvima.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Monstrumima određen pritvor: Kinezi oteli, silovali i mučili devojke u Dolovu (VIDEO)
Hronika

Monstrumima određen pritvor: Kinezi oteli, silovali i mučili devojke u Dolovu (VIDEO)

Više јavno tužilaštvo u Pančevu јe danas donelo naredbu o sprovođenju istrage protiv osumnjičenih državljana Kine L.X.G. (41), C.J.L. (38), oboјe bez priјavljenog boravišta u Republici Srbiјi, i W.T. (43), sa boravištem u Dolovu, zbog postoјanja osnova sumnje da su kao saizvršioci izvršili krivično delo otmica, a osumnjičeni W.T. i dva krivična dela silovanje.

06.12.2025

17:22

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set