• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

10.01.2025

20:10

Kreću na Rusiju? Meta zaledila Kremlj!

Tanjug/AP

Vesti

Kreću na Rusiju? Meta zaledila Kremlj!

Podeli vest

Portparol Kremlja Dmitrij Peskov izjavio je da tvrdnje predsednika Litvanije o Kalinjingradskoj oblasti potvrđuju strahove Rusije i opravdavaju sve mere koje će zemlja preduzeti da obezbedi svoju sigurnost.

- Litvanija je neprijateljska država za našu zemlju, država koja je neprijateljski nastrojena prema nama i koja, između ostalog, ima i teritorijalne pretenzije. To opravdava naše duboke strahove i opravdava i sadašnje i buduće mere za bezbednost naše države - rekao je Peskov novinarima, prenosi Interfaks.

Foto: Tanjug AP

 

On je na taj način prokomentarisao izjavu litvanskog predsednika Gitanasa Nauseda, koji je izrazio teritorijalne pretenzije na Kalinjingradsku oblast.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Pratite "Na merama" večeras od 20h! Otkrivamo šta rade Aleksić, Lompar, Šabić…
Live TV

Pratite "Na merama" večeras od 20h! Otkrivamo šta rade Aleksić, Lompar, Šabić…

Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako se za izbore sprema političar blokader Miroslav Aleksić, sa kime se druži pretendent na studentsku listu, profesor Milo Lompar, kakav je javni debakl doživela Đilasova uzdanica Marinika Tepić, na koji način se opušta lažni poliglota, opozicionar Đorđe Stanković, gde se šeta advokat blokader Rodoljub Šabić… i još mnogo toga!

02.05.2026

10:11

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Zabava

Magazin

Džet set