Tramp digao svet na noge! Već danas organizuje sastanak Rusije, Ukrajine i SAD i to u Minhenu!
Podeli vest
Američki predsednik Donald Tramp najavio je danas da će se predstavnici Ukrajine i Rusije sastati danas na Minhenskoj bezbednosnoj konferenciji.
- Rusija će biti tamo sa našim predstavnicima. Uzgred, Ukrajina je takođe pozvana. Nisam siguran ko će koju zemlju predstavljati. Ali tamo će biti visoki zvaničnici Rusije, Ukrajine i Sjedinjenih Američkih Država - rekao je Tramp u Beloj kući, prenosi Rojters.
Nije praktično da Ukrajina postane članica NATO-a, izjavio je danas američki predsednik Donald Tramp, dodajući da je „malo verovatno“ da će Ukrajina povratiti sve teritorije iz vremena pre početka rata s Rusijom, preneo je Rojters.
Američki predsednik Donald Tramp dočekao je Marka Fogela, bivšeg američkog diplomatu i učitelja u Moskvi, koji je pušten iz ruskog zatvora.
12.02.2025
14:07 >> 14:20
Tramp nije želeo da navede više detalja o ovom sastanku.
Američki Nacionalni javni radio (NPR) javio je prethodno da će se potpredsednik SAD Džej Di Vens i državni sekretar Marko Rubio sastati sa ukrajinskim predsednikom Volodimirom Zelenskim na marginama Minhenske bezbednosne konferencije.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Svađe Sjedinjenih Američkih Država sa ostatkom sveta završiće se pobedom Rusije, ocenio je zamenik predsednika Savet bezbednosti Rusije Dmitrij Medvedev, govoreći na maratonu Znanje. Prvi.
Rusija je pozvana da učestvuje na samitu G20 u Sjedinjenim Američkim Državama na najvišem nivou, a skup će biti održan 14. i 15. decembra u Majamiju, potvrdio je zamenik ministra spoljnih poslova Rusije Aleksandar Pankin.
Nije praktično da Ukrajina postane članica NATO-a, izjavio je danas američki predsednik Donald Tramp, dodajući da je „malo verovatno“ da će Ukrajina povratiti sve teritorije iz vremena pre početka rata s Rusijom, preneo je Rojters.
Kineska ambasada u Srbiji hitno se oglasila zbog laži iznetih u emisiji "Utisak nedelje" Olje Bećković, koja se emituje na tajkunskoj televiziji Nova S.
Inicijativa Londona da sa saveznicima iz severne Evrope formira novu vojno-pomorsku grupaciju protiv Rusije mogla bi da izazove oštar odgovor Moskve, piše kineski portal Sohu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izneo je informacije o planovima za izazivanje nereda, navodeći da su nadležni organi imali informacije unapred i da su uspeli da spreče takve scenarije.
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, govoreći na Informer TV, najavio je posetu Kini, koja će, prema njegovim rečima, biti od izuzetnog značaja za građane Srbije.
Kandidat Srpske napredne stranke (SNS) Velibor Milojičić izabran je na današnjoj konstitutivnoj sednici Skupštine opštine Kula za predsednika Skupštine opštine, pošto je za njega u trećem krugu glasanja glasalo 19 od 37 odbornika.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, prilikom velikog intervjua na Informer TV, podsetio se vremena kada je bio član Srpske radikalne stranke (SRS) i kada je ostajao do kasno u stranci da radi.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako se za izbore sprema političar blokader Miroslav Aleksić, sa kime se druži pretendent na studentsku listu, profesor Milo Lompar, kakav je javni debakl doživela Đilasova uzdanica Marinika Tepić, na koji način se opušta lažni poliglota, opozicionar Đorđe Stanković, gde se šeta advokat blokader Rodoljub Šabić… i još mnogo toga!
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić večeras je gost Informera i govori o svim najaktuelnijim temama, koje su između ostalog i inflacija, kao i cene lekova.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostujući na Informer TV u Kolegijumu, istakao je da Srbija treba da radi na unapređenju digitalizacije, kao i da ima prednost u odnosu na region.
Emitovanje serije "Katarina Velika" na programu Informer TV ponovo je u fokus javnosti vratilo jedno od ključnih poglavlja ruske istorije - pripajanje Krima Rusiji 1783. godine.
Svetislav Bule Goncić je detinjstvo proveo veoma skromno živeći u podrumu Osnovne škole "Prva proleterska brigada" na Dorćolu gde je njegov otac radio kao domar.
Incident u liftu između Bijonsine sestre Solanž Nouls i repera Džej-Zija nakon Met Gale 2014. godine ostao je jedan od najskandaloznijih trenutaka u pop kulturi.
Met Gala, koji važi za najprestižniji i najiščekivaniji modni spektakl svake godine, i ovoga puta okupio je brojne slavne ličnosti u Njujorku, a crveni tepih bio je obeležen upečatljivim trendom poznatim kao „gola haljina“.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar