DOSTA ZLOČINA! Kolumna Dragana J. Vučićeva: Dijana Hrka i zlikovci
Podeli vest
Dijana Hrka je majka. Majka čiji je sin stradao pod novosadskom nadstrešnicom. To su činjenice. Baš kao što je činjenica i da ista ta Dijana Hrka danas, zloupotrebljavajući tragediju, poziva na krvoproliće i građanski rat!
I odmah da se razumemo, u pravu su svi oni "elitni" tzv. stručnjaci na čelu sa pumpadžijom Đokovićem koji sada do iznemoglosti po medijima i društvenim mrežama spinuju, sve vrteći ukrug već izanđali slogan: "Bol majke ne sme biti predmet ruganja". Samo, da vas pitam, a ko se to ruga majci? Pa, oni, oni, blokaderi, oni koji je najstrašnije zloupotrebljavaju! Oni koji je huškaju na veliko zlo, oni koji su od nje napravili N1 marionetu, oni koji je koriste da svakodnevno prizivaju "krv do kolena"! Dijani Hrki se rugaju, kako sami kažu, oni koji su je popeli na žardinjeru i dali joj megafon da sva egzaltirana, nasmejana od uva do uva (ožalošćena majka?) zaurlava: "Puši ku*ac, Aco Šiptare"!?! Oni je, dakle, blokaderi pokvareni, iskoristili za svoju prljavu, najprljaviju propagandu. Oni, a ne neko drugi.
Dok smo iščekivali treći svetski rat, izbio je, a da mnogi to još nisu ni razumeli - prvi svetski građanski rat! Širom sveta, od Amerike do Australije, od Britanije i Francuske do Srbije, traje rat dva sveta - jednog manjinskog, "elitnog", koji bi da najgoru nenormalnost na silu nametne kao novu normalnost, i drugog većinskog sveta, koji je ustao u odbranu normalnog života, u odbranu Boga, države, porodice.
Kada onaj kikirezac, samozvani lider DSS Miloš Jovanović na tribinama JNA uživo u TV prenosu skakuće i viče: "Vučiću, pederu", pa on tako, zapravo, objašnjava sve.
09.08.2025
14:18
Rugaju joj se, Dijani Hrki, oni koji su je - obnevideli u strašnoj mržnji, blaženi u svom strašnom neobrazovanju - proglasili i za "Majku Hrabrost" i tako je, zapravo, optužili da je profiterka (jerbo, Brehtova "Majka Hrabrost", kantinjerka Ana Firling, upravo je to - beskrupulozna žena koja trguje i svojom mrtvom decom)!?!
Elem, kako sam na ovom mestu napisao i prošle nedelje - mi imamo posla sa opasnim zlikovcima kojima je građanski rat jedini plan i program. I kao takve, kao zlikovce moramo da ih tretiramo jer od njih, zlikovaca, monstruma možemo da očekujemo samo veliko zlo. Bože me sačuvaj, strašno je to reći, ali istina je, pa se mora reći: ti blokaderi, ti zlikovci, pa oni bi bili najsrećniji, za njihov zločinački plan bilo bi najbolje kada bi se njoj, Dijani Hrki, nešto strašno desilo! Oni je baš zato i huškaju da izdrži do kraja u "štrajku glađu". A šta to, zapitajte se, dragi čitaoci, zapravo znači? Šta znači da "izdrži do kraja u štrajku glađu"? Je l' da umre?! Pa, da, smrt je njihov plan! Blokaderi, zlikovci priželjkuju, to im je zapravo zločinačka ideja, da Dijana Hrka umre, pa da oni otimaju državu lešinareći i na njenoj tragediji!
Pitam, ne tvrdim, ali imam neke sasvim pouzdane informacije, pa moram da pitam: da li je u hotelu u centru Beograda u četvrtak, 6. novembra, održan sastanak na kome je bilo troje blokadera šatrostudenata, dvoje novinara i jedan strani diplomata, a na tom sastanku su razrađivani planovi medijsko-političke strategije za slučaj kada Dijana Hrka završi u bolnici i, na kraju, umre?!?
Dijana Hrka, majka Stefana koji je poginuo u padu nadstrešnice u Novom Sadu, sedmi dan štrajkuje glađu kod Skupštine, a oko nje je okupljena i grupa demonstranata koja protestuje, po njihovim rečima, u znak podrške njenom štrajku.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić bio je gost "Dnevnika 2" na RTS i tom prilikom poručio da protiv Dijane Hrke, koja štrajkuje glađu ispred Skupštine, nema ništa.
08.11.2025
20:12
Zlikovci, braćo i sestre, strašni su to zlikovci spremni na sve. Monstrumi koji, videli ste i to ove nedelje, proklinju većinu dece u Srbiji i priželjkuju da sva pomru od raka!?! To više i nisu ljudi, to su - da parafraziram njihovu Jelenu Stupljanin - demoni, demoni žedni krvi.
Znam da vam sve ovo zvuči strašno, ali ovo je istina sa kojom moramo da se suočimo. I da uradimo, svi zajedno, sve što možemo da ih sprečimo, zlikovce, da od Srbije naprave Ukrajinu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Veliki je petak kada ovo pišem, greh je psovati, a najradije bih im danas sve po spisku - njima najgorim antisrpskim ološima, svima njima koji godinama nameću drugosrbijanski rasizam kao meru normalnosti, svima njima kojima je jedina realpolitika zapravo građanski rat u Srbiji.
Dok smo iščekivali treći svetski rat, izbio je, a da mnogi to još nisu ni razumeli - prvi svetski građanski rat! Širom sveta, od Amerike do Australije, od Britanije i Francuske do Srbije, traje rat dva sveta - jednog manjinskog, "elitnog", koji bi da najgoru nenormalnost na silu nametne kao novu normalnost, i drugog većinskog sveta, koji je ustao u odbranu normalnog života, u odbranu Boga, države, porodice.
Pet ranijih prognoza Vladimira Žirinovskog ponovo je dospelo u centar pažnje, jer se mnoge od njih danas tumače kroz rat u Ukrajini, krizu odnosa Rusije i Zapada, sukob na Bliskom istoku i sve vidljivije potrese u svetskom poretku.
Ustaški režim u Zagrebu i njihovi mediji toliko su besni jer Evropska komisija nije blokirala 1,5 milijardi evra koji su namenjeni našoj državi da su optužili predsednika Srbije Aleksandra Vučića da je podelio Evropsku uniju!
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako se za izbore sprema političar blokader Miroslav Aleksić, sa kime se druži pretendent na studentsku listu, profesor Milo Lompar, kakav je javni debakl doživela Đilasova uzdanica Marinika Tepić, na koji način se opušta lažni poliglota, opozicionar Đorđe Stanković, gde se šeta advokat blokader Rodoljub Šabić… i još mnogo toga!
Tokom pandemije koronavirusa, kompanija Biontech iz Majnca ostvarila je milijarde evra prihoda, a već sada planira da zatvori nekoliko proizvodnih pogona, što bi uticalo na skoro 2.000 radnih mesta.
Zvanično je počela kompletna rekonstrukcija puta od Rogačice do Debelog brda, a reč je o dugoj i zahtevnoj trasi od 24 kilometra koja povezuje Bajinu Baštu sa Valjevom i Beogradom.
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila sinoć pola sata pre ponoći na magistralnom putu Novi Pazar–Raška, u prigradskom naselju Piloreti, poginule su četiri osobe, dok su dve teško povređene i nalaze se u bolnici.
Stravična saobraćajna nesreća koja se dogodila na putu iz pravca Novog Pazara ka Raškoj dobila je svoj najteži epilog, pošto se broj žrtava popeo na četiri.
Povodom ubistva koje se dogodilu juče nakon 17 časova na Kanarevom brdu, kada je izboden mladić (19), koji je nakon toga preminuo u Urgentnom centru, oglasio se MUP Srbije.
Povodom nesreće koja se dogodila na magistralnom putu Novi Pazar - Raška, u mestu Pilorete, u kojoj su život izgubile četiri osobe, a dve su povređene, oglasila se Policijska uprava Novi Pazar.
Kruzer MV Hondius na kojem je izbila epidemija hantavirusa zapolovio je prema Kanarskim ostrvima sa Zelenortskih Ostrva, gde je trenutno usidren, saopštilo je špansko ministarstvo zdravlja.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je da je privremeno obustavio američku operaciju pratnje komercijalnih brodova kroz Ormuski moreuz kako bi se ostavio prostor za moguće postizanje sporazuma sa Iranom.
Emitovanje serije "Katarina Velika" na programu Informer TV ponovo je u fokus javnosti vratilo jedno od ključnih poglavlja ruske istorije - pripajanje Krima Rusiji 1783. godine.
Dešava se da telefon ostane nem kada vas neko zove, iako je sve naizgled u redu. Uzrok tome često nisu očigledne stvari, već skriveni tehnički procesi.
Iako vlasnicima može delovati zabrinjavajuće, konzumiranje trave kod pasa u većini slučajeva nije razlog za paniku. Stručnjaci to često objašnjavaju kao "zamensko ponašanje”, koje se javlja kada pas doživljava unutrašnji stres ili konflikt.
Proleće je idealan trenutak da se planira vrt koji će svake godine izgledati sve lepše bez previše rada. Zato se sve više ljudi odlučuje za višegodišnje biljke, jer se one sade jednom, a zatim se same vraćaju svake sezone i unose boju i život u prostor.
Nakon što je sve zabrinula fotografijom iz Kliničkog centra Srbije starleta i pevačica Atina Ferari otkrila je da je u bolnici bila sa majkom koja nije dobro.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar