- Daleko smo od mira, ali je dobro da se razgovara o tome. Čini mi se da smo nadomak prekida napada na energetske objekte. Dobro je da se razgovara o slobodnoj plovidbi Crnim morem - rekao je Vučić.
Predsednik dodaje kako je načinjen ogroman korak i na tome čestita predsedniku Sjedinjenih Američkih Država, Donaldu Trampu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je gostujući na Pink TV govorio o napadima na studente u Pionirskom parku, gde su se okupili samo zato što hoće da uče!
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boraviće u sredu, 19. marta u radnoj poseti Briselu tokom koje će se sastati sa generalnim sekratarom NATO Markom Ruteom, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
Predsednica Skupštine Ana Brnabić poručila je da opozicija nasilnike želi regrutovati kako bi se obračunali konačno sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se građanima rano jutros važnom porukom u kojoj je istakao da samo ozbiljan rad i ljubav prema Srbiji pobeđuju.
Autorski tekst predsednika Srbije Aleksandra Vučića objavljen je juče na crnogorskom portalu "Borba", a predsednik se osvrnuo na odnose Beograda i Podgorice i višegodišnje napade koji dolaze iz države podno Lovćena.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je radove na gradilištu u okviru Ekspo projekta. Predsednik i ministar finansija Siniša Mali govorili su o važnosti ovog projekta za celu Srbiju.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na svom Instagram nalogu moćnom objavom o budućnosti zemlje, ističući da su Srbiji potrebne ozbiljne reforme koje donose odgovorni i iskusni ljudi, a ne "revolucionarno poskakivanje i ludiranje", što je izazvalo lavinu komentara podrške.
Nastavljaju se podli napadi blokadera na Aleksandra Vučića i njegovu porodicu. Ovog puta, na meti najstrašnijih uvreda našao se najmlađi sin predsednika Srbije.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se građanima tokom posete Šidu i poručio da Srbiju uskoro očekuju važni izbori na kojima će se, kako je rekao, odlučivati između budućnosti i povratka u prošlost.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je gostujući na Pink TV govorio o napadima na studente u Pionirskom parku, gde su se okupili samo zato što hoće da uče!
Monstruozno iživljavanje blokadera nad jednom starijom gospođom iz Mladenovca samo je još jedan dokaz ko su zgubidani u stvari, na koji način oni razmišljaju, kakvim se rečnikom služe, šta priželjkuju svima onima koji ne misle kao oni, a pogotovo građanima Srbije koji se usude da im protivreče.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Krajem prošle godine Fondacija Humana srca pokrenula je akciju pomoći petočlanoj porodici Babić iz sela Bačina kod Varvarina. Danas, nekoliko meseci kasnije, ta akcija dobija svoj najlepši epilog - porodica Babić ulazi u novi dom.
Кompanija NIS tradicionalno i ove godine učestvuje na 93. Međunarodnom poljoprivrednom sajmu u Novom Sadu, gde predstavlja pogodnosti programa namenjenog poljoprivrednicima.
Danas u poslepodnevnim satima preminula je Vesna Pecirep iz mesta Jehovac kod Kiseljaka, na koju je jutros pucao njen suprug Miro Pecirep, potvrdili su iz MUP-a SBK za portal Avaz.ba.
Posebno odeljenje za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Beogradu uputilo je Jedinici za finansijske istrage Službe za borbu protiv organizovanog kriminala MUP RS zahtev za prikupljanje potrebnih obaveštenja u cilju utvrđivanja da li se u radnjama osumnjičenog Saše Vukovića stiču elementi krivičnog dela Pranje novca.
D. Dž. (21) iz sela Grabovnica kod Kuršumlije teško je povređen kada mu je mašina za baliranje sena odsekla ruku do ramena. Nakon hitne operacije u UKC Niš njegovo stanje je životno ugroženo.
Iranski predsednik Masud Pezeškijan danas je obećao da neće pokleknuti ni pred jednom silom, niti žrtvovati dostojanstvo nacije, nakon najnovijeg zaoštravanja ratne retorike američkog predsednika Donalda Trampa, preneli su iranski mediji.
Svaka vojna akcija SAD protiv Kube dovela bi do krvoprolića sa nesagledivim posledicama po regionalni mir i stabilnost, poručio je danas kubanski predsednik Migel Dijaz-Kanel.
Argentinska pevačica Šakira dobila je konačnu pravnu bitku sa poreskim vlastima u Španiji koje će morati da joj vrate više od 60 miliona evra, koliko su iznosili nametnuti porez i novčani penali, koji su prema mišljenju suda, nezakonito određeni.
Stjuardesa Barbijebak La Asafata upozorava da sedenje sa prekrštenim nogama tokom leta nije preporučljivo, jer usporava cirkulaciju krvi i povećava rizik od stvaranja krvnih ugrušaka u nogama.
Mnogi smatraju da je sasvim normalno da luk posle nekoliko nedelja omekša, proklija ili počne da truli. Međutim, stari trik koji su godinama koristile naše bake pokazao je da luk može ostati svež znatno duže.
Produkcija "Elite" još jednom je pokazala da ne toleriše nepoštovanje pravila u Beloj kući, pa je nakon novog incidenta usledila hitna reakcija Velikog šefa.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar