Nasilnik udario službenicu GO Voždovac pesnicom u glavu! Podneta krivična prijava!
Podeli vest
Predsednica Gradske opštine Voždovac Bojana Jakšić, funkcioneri Opštine i načelnik Uprave Vladimir Vasić, oglasili su se u saopštenju javnosti u kojem su najoštrije osudili fizički napad na službenicu Gradske opštine Voždovac od strane NN lica protiv kojeg će podneti krivičnu prijavu.
Oni su istakli da je nepoznato lice svoj bes iskalilo na najbrutalniji način udarivši službenicu pesnicom u glavu u predelu čela.
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić rekao je danas da ga nije iznenadilo kada je video da je odbornik pokreta "Kreni - promeni" Željko Latas napao Miloša Pavlovića jer je Latas na isti način ranije provocirao i njega.
19.03.2025
14:03
"Najoštrije osuđujemo fizički napad na službenicu Gradske opštine Voždovac od strane NN lica protiv kojeg ćemo podneti krivičnu prijavu. NN lice je u nastojanju da uđe na Sednicu Skupštine opštine Voždovac za koju nije imalo odgovarajuću prijavu, pokušalo da istu preda koristeći nasilje. Zbog nemogućnosti da dozvolu momentalno dobije svoj bes je na najbrutalniji način iskalio na zaposlenoj službenici udarivši je pesnicom u čelo. Nakon prijave policiji i pregleda u Urgentnom centru slučaj je predat nadležnim organima na postupanje i procesuiranje napadača. Fizički napad na našu koleginicu koja je na svom radnom mestu u Pisarnici Opštine obavljala svoj posao je čin vandalizma i nasilničkog ponašanja pojedinaca očigledno spremnih da se fizički obračunavaju sa nedužnim ljudima koji pošteno obavljaju svoj posao'', navodi se u saopštenju.
Nedaleko od Trga Nikole Pašića grupa muškaraca sa fantomkama pretukla je jednog mladića sinoć na protestu u Beogradu koji se na kraju pretvorio u nasilje i huliganstvo.
16.03.2025
10:25
''Da li je za njih hrabrost napasti ženu, udariti ženu? Da li je to obrazac ponašanja koji treba da sledimo, da li su to ljudi koji treba da budu primer mladima i studentima? Da li su udaranje pesnicom u glavu i verbalne uvrede koje smo danas doživeli svi zajedno, obavljajući svoj posao, glavni politički program i strategija koju revolucionarno sprovode, govoreći kako treba Srbija da se “spasi”? Da li je to pristojna Srbija? Svakom zdravorazumskom, poštenom i dobrom čoveku je jasno da nije, a mi ćemo i dalje nastaviti odgovorno i predano da radimo i štitimo svakog našeg radnika, boreći se za pravednu i dostojanstvenu Srbiju", stoji u saopštenju.
Podsetimo, ok je trajala Skupština opštine, jedan koji je pokušao da uđe kroz pisarnicu. Napao je prvo verbalno pa zatim i udario pesnicom ženu koja preko 25 godina radi na pisarnici, majku dvoje dece. Žena je radnik uprave i nikakve veze nema sa političkim partijama.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Kineska ambasada u Srbiji hitno se oglasila zbog laži iznetih u emisiji "Utisak nedelje" Olje Bećković, koja se emituje na tajkunskoj televiziji Nova S.
Inicijativa Londona da sa saveznicima iz severne Evrope formira novu vojno-pomorsku grupaciju protiv Rusije mogla bi da izazove oštar odgovor Moskve, piše kineski portal Sohu.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako se za izbore sprema političar blokader Miroslav Aleksić, sa kime se druži pretendent na studentsku listu, profesor Milo Lompar, kakav je javni debakl doživela Đilasova uzdanica Marinika Tepić, na koji način se opušta lažni poliglota, opozicionar Đorđe Stanković, gde se šeta advokat blokader Rodoljub Šabić… i još mnogo toga!
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić večeras je gost Informera i govori o svim najaktuelnijim temama, koje su između ostalog i inflacija, kao i cene lekova.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostujući na Informer TV u Kolegijumu, istakao je da Srbija treba da radi na unapređenju digitalizacije, kao i da ima prednost u odnosu na region.
Ruska vojska je uspešno forsirala reku Severni Donjeck, probila odbrambene linije kod mesta Prišib i Tatjanovka, čime je započela operativno okruživanje strateški važnog grada Limana u Ukrajini.
Ministri Evropske unije dali su zeleno svetlo da se formalno pridruže specijalnom sudu Saveta Evrope, koji će se baviti krivičnim gonjenjem ruskih lidera za rat protiv Ukrajine.
Predsedniik Sjedinjenih Država, Donald Tramp, ocenio je da iranska vojska više nije sposobna da vodi rat i rekao da Teheran "treba da podigne belu zastavu predaje", ali je previše ponosan da to učini.
Emitovanje serije "Katarina Velika" na programu Informer TV ponovo je u fokus javnosti vratilo jedno od ključnih poglavlja ruske istorije - pripajanje Krima Rusiji 1783. godine.
Svetislav Bule Goncić je detinjstvo proveo veoma skromno živeći u podrumu Osnovne škole "Prva proleterska brigada" na Dorćolu gde je njegov otac radio kao domar.
Incident u liftu između Bijonsine sestre Solanž Nouls i repera Džej-Zija nakon Met Gale 2014. godine ostao je jedan od najskandaloznijih trenutaka u pop kulturi.
Met Gala, koji važi za najprestižniji i najiščekivaniji modni spektakl svake godine, i ovoga puta okupio je brojne slavne ličnosti u Njujorku, a crveni tepih bio je obeležen upečatljivim trendom poznatim kao „gola haljina“.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar