Srbi sa KiM razvalili N1: "Ne podržavamo vašu lažnu televiziju" (VIDEO)
Podeli vest
Srbi sa Kosova i Metohije koji pešače do Beograda na veliki skup "Ne damo Srbiju" razvalili televiziju N1.
Oko 200 Srba iz svih krajeva Kosova i Metohije koji su krenuli pre dva dana pešice ka Beogradu, kako bi u subotu 12. aprila stigli na veliki narodni skup koji se održava u srpskoj prestonici, ne gube elan i motivisano koračaju ka svom cilju.
Bojan Pajtić, bivši pokrajinski premijer koji se grčivito držao fotelje i kad je imao šest odsto podrške u biračkom telu, i jedan od onih koji stoje iza blokadersko-plenumaških protesta u Srbiji, podržao je takozvanu prelaznu, a zapravo vladu Dragana Đilasa.
Milenko Jovanov oglasio se na društvenoj mreži Iks povodom fotografije na kojoj je lider opozicije Dragan Đilas sa najvećim mrziteljem Srba Toninom Piculom,
08.04.2025
11:58
Međutim, u njihovoj nepokolebljivoj nameri pokušali su da ih zaustave opozicioni mediji na čelu sa N1, koji su otišli na lice mesta kako bi provocirali Srbe sa KiM, ali nisu računali na odgovor koji je usledio.
- Ne podržavamo vašu lažnu televiziju!
Na konstataciju reporterke da su oni jedina televizija koja ih prati u ovom poduhvatu, kratku su odbrusili:
Glumica Katarina Radivojević dospela je nedavno u žižu političke javnosti nakon što je objavljen šok snimak na društvenim mrežama čiji je glavni akter upravo Radivojevićeva.
Studenti blokaderi, uz podršku profesora i dekana, punih pet meseci maltretiraju većinsku Srbiju tvrdeći da su plenumi legitimni jer uživaju podršku svih studenata. Rektor Beogradskog univerziteta Vladan Đokić više puta je istakao da održavanje nastave na fakultetima nije moguće zbog činjenice da su fakulteti blokirani od strane većine studenata.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Bojan Pajtić, bivši pokrajinski premijer koji se grčivito držao fotelje i kad je imao šest odsto podrške u biračkom telu, i jedan od onih koji stoje iza blokadersko-plenumaških protesta u Srbiji, podržao je takozvanu prelaznu, a zapravo vladu Dragana Đilasa.
Kako naša GOSI služba javlja, blokaderi-kapuljaši zajedno sa ekipom antisrpske "N1", odlučili su da posete Orašac i okolinu kako bi pričali sa narodоm. Ipak, realnost ih je brutalno demantovala.
Večeras u 21 čas očekuje vas spektakl na Informer televiziji kada će biti emitovana druga epizoda "Druge strane Exatlona", koja prati takmičare iza kamera rijalitija!
Kapiten Plavih u Exatlonu Nemanja Radovanović istakao je da mu je izletela uvreda koju je uputio Neveni Petrović, ali i da ga je zabolelo što je neko iz Crvenog tima uputio uvredu njegovog saigračici.
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici sutra obeležavaju veliki hrišćanski praznik - Bogojavljenja, a mnogi ne znaju da se sutra govori "Bog se javi".
U Opštu bolnicu Novi Pazar primljen je A. I. (52) iz Tutina sa teškim povredama šake, pri čemu su mu amputirana dva prsta, nezvanično saznaje Informer.
Nekoliko iranskih državnih televizijskih kanala koji se emituju preko satelita Badr hakovano je danas, tokom čega su u program puštani snimci protesta i pozivi prognanog Reze Pahlavija građanima da se pridruže demonstracijama.
Startap za korišćenje galaktičkih resursa GRU otvorio je internet stranicu za onlajn rezervacije smeštaja u hotelu na Mesecu, koji bi prve goste trebalo da primi tokom 2030-ih godina, prenose Ars Technica i Futurism.
Ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski od 2021. godine menja ministre odbrane gotovo na svake dve godine, a uzrok nije neuspeh u sukobu sa Rusijom, već sistemska korupcija unutar ministarstva i upravljanje ogromnim stranim sredstvima.
Džejms Kameron, danas 71-godišnji reditelj poznat po hitovima poput "Terminatora" i "Avatara" frustrirano je reagovao na ponovljeno pitanje o kraju filma "Titanik".
Svi smo barem jednom razlišljali kako da operemo perjanu jaknu kod kuće, a da zadržati joj savršeni pufnasti oblik. Sada postoji trik koji je posato viralan.
Novinarka Mira Adanja Polak otvoreno je govorila o ličnim žrtvama koje je podnosila kako bi mogla da radi intervjue i reportaže koje su je profesionalno ispunjavale.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar