• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

13.04.2025

14:51

Vučićeva "diktatura", nema šta: Blokaderi u Srbiji nisu prijavili policiji nijedan svoj skup, a u Austriji svaki (VIDEO)

Printscreen

Vesti

Vučićeva "diktatura", nema šta: Blokaderi u Srbiji nisu prijavili policiji nijedan svoj skup, a u Austriji svaki (VIDEO)

Podeli vest

Reporterka N1 se javila iz Linca (Austrija) gde su lažni biciklisti plenumaši trebali da pristignu na gradski trg i da im bude priređen doček, a onda saznajemo koliki su licemeri bili ovih 5 meseci.

Ona je rekla da je taj doček biciklista, kao i svi skupovi, prijavljen policiji. Dakle, u Srbiji ih boli uvo za zakone, blokiraju živote ljudi 5 meseci, blokiraju studije...i nisu mogli niti jedan svoj skup da prijave policiji kako bi im policija i pružila zaštitu ali čim su prešli granicu - odmah prpa za svoje zadnjice da slučajno ne završe u zatvoru ili pod udarom EU pendreka ili da im ne stigne paprena kazna.



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

TV

"Dobro veče Srbadijo" - NATO bombardovanje, neispričane priče 27 godina kasnije
Live TV

"Dobro veče Srbadijo" - NATO bombardovanje, neispričane priče 27 godina kasnije

Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.

23.03.2026

18:29

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set