• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

05.06.2025

21:20

Narodna milicija konačno radi svoj posao - država počela da funkcioniše! Privedeno 18 blokadera zbog napada na Miloša Pavlovića

printscreen

Vesti

Narodna milicija konačno radi svoj posao - država počela da funkcioniše! Privedeno 18 blokadera zbog napada na Miloša Pavlovića

Podeli vest

Zbog napada na studenta Miloša Pavlovića i njegove kolege u Studentskom gradu do sada je, kako saznajemo, privedeno 18 osoba.

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu identifikovali su i doveli u službene prostorije:

1. Luka Todorović (2005) 

2. Adam Nikačević (1999)

3. Aleksa Veljković (2004) iz Kraljeva

4. Miladin Koćalo (2001) iz Crne Gore

5. Darko Gligorijević (2003)

6. Željko Jovićević Zeljko (1999)

7. David Nikačevićc (2003) 

8. Milan Radonjić (2000)

9. Pavle Kovačević (2003)

10. Petar Minić (2003)

11. Marko Banđur (2002)

12. Veljko Radulović

13. Nikola Vučićević

Među njima je uhapšen i jedan od njih koji je večeras protestovao ispred policijske stanice. To je Veljko Radulović, koji je, kada je saznao da mu preti privođenje, pokušao da pobegne. 

Imena petorice za sad još nisu poznata. Kako saznajemo, na spisku za privođenje je ukupno 22 osumnjičenih.

Pogledajte kako je uhapšen Adam Nikačević:

Podsetimo, Pavlović je sinoć napadnut ispred jednog kafića na Novom Beogradu. Sa njim su u trenutku napada bili drugari i kolege Vladimir Balać, Milutin Mijović, Luka Lalošević i drugi momci koji su samo želeli da popiju piće u kafiću i provedu veče u opuštenoj atmosferi. 

Međutim, ispred kafića su ih sačekali blokaderi i počeli da gađaju, biju, psuju, linčuju. Pogledajte snimak napada:

Večeras se povodom hapšenja obratio i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić. Pogledajte šta je rekao za Informer TV.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set