Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova Policijske stanice Vrnjačka Banja, brzom i efikasnom intervencijom, uhapsili su I.M. (1989) iz Vrnjačke Banje, koji se sumnjiči da je večeras, oko 21.45 časova, u Ulici Beogradskoj u ovom mestu, ispalio više hitaca iz vatrenog oružja i oštetio izlog prostorija Srpske napredne stranke.
Ivan Mladenovic (36) iz mesta Štulac kod Vrnjačke Banje, nešto pre 22h pucao je na prostorije Srpske napredne stranke u Vrnjačkoj Banji. Prema potvrđenim informacijama iz policijske uprave u Kraljevu, Mladenović je savladan i uhapšen.
16.06.2025
23:38
- Pucano je na prostorije SNS u Vrnjačkoj Banji, osoba koja je pucala je Ivan Mladenović, koji redovno ide na sve proteste i on je naravno priveden i odgovaraće za svoja dela - kazao je predsednik Vučić na početku gostovanja, pa dodao:
- Rekao sam i vašem direktoru, sad ću pitati i vas, a zašto me niste pitali za utakmicu Zvezde, Spartaka, Partizana, Železnika, nego me pitate za pucnjavu na prostorije SNS? Pošto su vam utakmice glavna vest od jutros. Je l' vam pucnjava bila u "hedovima" od jutros? Nije.
Voditeljka Ivana Tatomir Čkonjević se zbunila, pa pokušala da objasni.
Večeras je u Vrnjačkoj Banji došlo do incidenta kada je Ivan Mladenović (36) zapucao na prostorije Srpske napredne stranke i na policiju, saznaje Informer.
Navijači Crvene zvezde ogorčeni su nakon sinoćnjeg poraza od Spartaka (93:77) i ispadanja u polufinalu Košarkaške lige Srbije, a bes su istresli na društvenim mrežama, gde potražuju smenu trenera Janisa Sferopulosa (58) i potpunu rekonstrukciju tima.
17.06.2025
07:00
- Ali ja sam vas to prvo pitala...
Predsednik je i na to imao odgovor.
- Ali vam nije bila vest i ne bi se ni pričalo o tome da ja jutros nisam došao ovde. Šta bi bilo da je neko od pristalica SNS pucao na blokadere? To bi bila glavna vest svugde - konstatovao je Vučić i nazvao Radio televiziju Srbije blokaderskom.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova Policijske stanice Vrnjačka Banja, brzom i efikasnom intervencijom, uhapsili su I.M. (1989) iz Vrnjačke Banje, koji se sumnjiči da je večeras, oko 21.45 časova, u Ulici Beogradskoj u ovom mestu, ispalio više hitaca iz vatrenog oružja i oštetio izlog prostorija Srpske napredne stranke.
Nakon što je Rusija privremeno obustavila napade na ukrajinsku energetsku mrežu do 1. februara, što je predstavljeno kao gest usmeren ka podršci mirovnim pregovorima i ublažavanju humanitarne krize usled ekstremne hladnoće, usledio je talas ponovljenih udara na ključne objekte i infrastrukturu širom Ukrajine.
Ukoliko Ukrajina odbije kompromis sa Rusijom, veliki gradovi širom zemlje mogli bi da postanu neupotrebljivi za normalan život, upozorio je ukrajinski politički filozof Sergej Dacjuk u emisiji kijevskog politikologa Jurija Romanenka, prenosi PolitiNavigator.
Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.
Sva vozila gradskog prevoza u Beogradu krenula su jutros na vreme i po redovnom redu vožnje, ali zbog leda na kolovozu nekoliko linija saobraća izmenjenom trasom, saopšteno je iz Gradskog saobraćajnog preduzeća (GSP).
Bez vode će sutra između 9 i 18 časova biti potrošači u beogradskoj opštini Zemun u ulicama Ugrinovačkom, Svetotrojičinom, Dobanovačkom i Novogradskom, a vodosnabdevanje se prekida zbog stavljanja u funkciju novopoloženog cevovoda, saopštilo je JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija".
U teškoj saobraćajnoj nezgodi kod Mrkonjić Grada koja se dogodila pre dva dana povređeno je pet osoba, a koje su prevezene u Klinički centar Republike Srpske.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da će svet uskoro saznati da li je vrhovni vođa Irana, ajatolah Ali Hamnei, bio u pravu kada je upozorio da bi eventualni američki napad mogao da zapali čitav region, dodajući da, uprkos rastućim tenzijama, još postoji prostor za postizanje dogovora.
Rusija ne planira povlačenje iz Odeske i Nikolajevske oblasti sve dok se Ukrajini ne preseče izlaz na Crno more, tvrdi vojni komentator Viktor Baranec, ocenjujući da je reč o dugoročnom strateškom cilju Moskve, a ne o privremenoj vojnoj operaciji.
Ukoliko Ukrajina odbije kompromis sa Rusijom, veliki gradovi širom zemlje mogli bi da postanu neupotrebljivi za normalan život, upozorio je ukrajinski politički filozof Sergej Dacjuk u emisiji kijevskog politikologa Jurija Romanenka, prenosi PolitiNavigator.
Publika koja očekuje premijeru "Odiseje" zaustavila je dah kada je Kristofer Nolan otkrio će Lupita Njong'o igrati Jelenu Trojansku. Ilon Mask poručio da je reditelj zbog toga "izgubio integritet
Uoči nove epizode kviza "Superpotera", koji se emituje subotom od 21 čas na Prvom programu Radio-televizije Srbije, produkcija je rešila da proveri koliko su Tragači zaista potkovani znanjem.
Kada se govori o namirnicama bogatim gvožđem, svi pomisle na crveno meso. Ipak, malo ko zna da se jedan od najmoćnijih prirodnih izvora ovog minerala nalazi svuda oko nas u koprivi.
Ove večeri održava se prvi BFC - Baka Fighting Championship, borilački spektakl u organizaciji jutjubera Bake Praseta, koji trenutno gleda skoro 600.000 ljudi.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar