Blokaderska hajka: Opozicija i grupe za pritisak udaraju na Informer jer pišemo istinu
Podeli vest
Opozicija i opozicione grupe za pritisak pod kontrolom opozicije i tajkuna žestoko napadaju Informer i to samo zato što govorimo i pišemo istunu!
Nakon što je Infomer obelodanio ko su suduje koju su glasale za ponavljanje izbora na jednom biračkom mestu u Kosjeruću, opozicija i kvazi udruženja pokrenula su žestoku hajku protiv naše redakcije.
Blokaderi-foteljaši, koji mesecima terorišu većinsku Srbiju, spremili su za Vidovadan pakleni plan čiji je cilj da nanesu štetu državi od čak milijardu evra!
Osnivanje Asocijacije novinara Srbije (ANS), udruženja koje treba da štiti sve novinare u Srbiji bez razlike, izazvalo je šok reakcije u tajkunskim medijima!
16.06.2025
11:04
Među prvima se oglasio pokret Srbija centar na čijem čelu je NATO general Zdravko Ponoš, koji je u maniru gebelsovske zamene teza optužio Informer da vodi hajku protiv sudija Višeg suda u Užicu.
Rafalnoj paljbi protiv Informera pridružio se i Zeleno-levi front nesvršenog studenta Radomira Lazovića.
Nova epizoda dokumentarnog serijala Dosije NVO, u produkciji Centra za društvenu stabilnost, izazvala je burne reakcije u javnosti zbog ozbiljnih optužbi na račun glavnog urednika KRIK-a, Stevana Dojčinovića.
30.05.2025
14:34
Foto: Printscreen
- Nakon što je sudsko veće Višeg užičkog suda, potpuno saglasno sa zakonom, donelo odluku da se ponovi glasanje u Kosjeriću na jednom biračkom mestu, tabloidi su krenuli da sude sudijama i tumače javnosti kako je odluka sudija nezakonita, žalba na odluku OIK neosnovana, i to nazvali nastavkom pokušaja pravljenja haosa u Srbiji - navodi se u saopštenju ZLF.
Foto: Printscreen
Zbog toga što pišemo istinu, napali su nas i iz neformalna grupa sudija i javnih tužilaca "Odbrana struke", a to je brže bolje potrčao da prenese tajkunski Danas.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Blokaderi-foteljaši, koji mesecima terorišu većinsku Srbiju, spremili su za Vidovadan pakleni plan čiji je cilj da nanesu štetu državi od čak milijardu evra!
Ruski udari dronovima i raketama, izvedeni 16. jula, pogodili su više desetina meta širom Ukrajine, a među njima se, prema tvrdnjama Varšave, našla i poljska fabrika u Vinici.
Večeras od 19:05 na Informer televiziji, domaćin otvorenog studija Igor Ćurčić, ugostiće ministarku za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milicu Đurđević Stamenkovski i direktora "Borbe" Andriju Jorgića.
Milovan Drecun, predsednik Odbora za odbranu i unutrašnje poslove gostujući u Info jutru oštro je reagovao na komentar reditelja Emira Kusturice koji kaže da su uhapšeni, pa pušteni blokaderi u Užicu - politički zatvorenici.
Ratni snimatelj Milovan Urošević i politički filozof Dragoljub Kojčić gostujući u Info jutru složili su se da Srbija treba da podnese tužbu za genocid nad svojim narodom u okolini Srebrenice i Bratunca.
Žarko Mićin, gradonačelnik Novog Sada komentarisao je zlurade navode Đilasove Marinike Tepić koja je rekla da predsednik Srbije Aleksandar Vučić nije bio u poseti Novom Sadu, već Kaću.
Ministarka privrede Adrijana Mesarović, danas je u Kuršumliji, u selu Vlahinja sa predsednikom opštine posetila privredno društvo "Toplica drvo", kojem je u požaru izgoreo ceo proizvodni poogon, sva mehanizacija i zalihe robe spremne za isporuku.
Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, večeras je uhapšeno više osoba koje se sumnjiče za dilovanje droge, a kod kojih je zaplenjeno više kilograma narkotika.
Volela bih da mogu barem ruke da pomerim... To bi mi olakšalo život, jer bih mogla sama da se hranim, da se obučem, operem zube... Želja da prohodam, verujte, sad mi je već izbledela...
Partizan je definitivno zainteresovan za usluge Oskara Šibvea (25), ali generalni direktor Zoran Savić još uvek nije uspostavio kontakt sa košarkašem, ali definitvno hoće u skorijem periodu.
Novopridošli košarkaš Partizana Dilan Osetkovski na brodu je verio dugogodišnju devojku Kristen Levin, koja izgledom privlači pažnju na društvenim mrežama.
Legendarni američki teniser Džimi Konors smatra da je ponašanje Karlosa Alkaraza tokom finala Vimbldona bilo nedopustivo budući da se posle trećeg seta praktično predao.
Sirija je danas pozvala Savet bezbednosti Ujedinjenih nacija da se što pre sastane, kako bi se "bavio posledicama izraelske agresije na sirijskoj teritoriji", navodi se u pismu u koje je Rojters imao uvid.
Američki državni sekretar Marko Rubio izjavio je danas da su Sjedinjene Američke Države "angažovale sve strane uključene u sukobe u Siriji", i da su postignuti dogovori "o konkretnim koracima koji će večeras okončati ovu zabrinjavajuću i užasavajuću situaciju".
Predsednik SAD Donald Tramp kritikovao je sopstvene pristalice, koje zahtevaju da se objavi ''lista klijenata'' osuđenog pedofila Džefrija Epstina, da su naseli na ''prevaru'' demokrata.
Glavnu binu na belgijskom festivalu elektronske muzike Tumoroulend (Tomorrowland), koji je trebalo da počne 18. jula, danas je potpuno uništio požar, što je dovelo u pitanje mogućnost njegovog održavanja.
Mađarska je zatražila da se ukrajinski zvaničnici uvrste na listu sankcija Evropske unije, nakon smrti mađarskog državljanina Jožefa Šebeštjena (45), koji je, prema tvrdnjama Budimpešte, pretečen na smrt tokom prinudne mobilizacije u Ukrajini.
Domaći filmovi sa brojevima u naslovu lako privlače pažnju, ne samo zbog zanimljivih priča, već i zbog simbolike koju brojevi nose u našem jeziku i tradiciji.
Vuk Kostić odbio je da igra poručnika Vidoja Vasiljevića u "Vojnoj akademiji" koji je u seriji u vezi sa poručnicom Vesnom Roksandić (Jelisaveta Orašanin).
Serija o Mihajlu Idvorskom Pupinu, jednom od najznačajnijih naučnika čije je stvaralaštvo promenilo svet, o akademiku, publicisti, patrioti i dobrotvoru, ulazi u pedeseti dan snimanja.
Romantična scena iz novog filma "Supermen" u kojoj se glavni junak i Lois Lejn ljube u vazduhu čak 33 sekunde izbačena je iz verzije prikazane u Indiji jer je, kako navodi tamošnji cenzorski odbor, bila "previše senzualna".
Salo na stomaku muči mnoge, a "čarobni trikovi" za njegovo skidanje često su prazna obećanja. Saznajte šta nauka zaista kaže o gubitku masnoće i kako zdravo doći do rezultata.
U video snimku koji je munjevitom brzinom postao viralan, devojčica se zaigrala doktora i izvela carski rez na svom psu, a iz stomaka je izvadila mačku.
Zapečena testenina sa spanaćem i sirom je savršen primer kako se od malo sastojaka, uz minimalan trud, može napraviti obrok koji je istovremeno izuzetno ukusan, zasitan i ekonomičan.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar