• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
author image
Informer.rs

Novinar

22.06.2025

09:56

Bolest metastazira: Sergej Trifunović priziva atentat na Vučića, pomenuo kralja Aleksandra i kraljicu Dragu!

Ata images / printscreen

Vesti

Bolest metastazira: Sergej Trifunović priziva atentat na Vučića, pomenuo kralja Aleksandra i kraljicu Dragu!

Podeli vest

Sergej Trifunović, osuđeni uživalac opojnih droga i jedan od idola blokadera, pozvao je ubistvo predsednika Srbije Aleksandra Vučića.

Iako Vučića nije direktno pomenuo u objavi na platformi Iks, imajući u vidu svoje celokupno političko delovanje, jasno je da Trifunović priželjkuje atentat na šefa države.

- U noći 29.5.1903, ubijeni su kralj Aleksandar i kraljica Draga. Sekli su ih sabljama i bacali delove njihovih tela kroz prozor. Ubili su ih studenti Pravnog fakulteta, koji su potom prešli ulicu i započeli blokade - napisao je Trifunović.

Foto: printscreen

 

Ovim post na Iks, koji je očigledno sročen po savetu advokata tako da se nigde ne pominje predsednik države, ali da je aluzija i više nego jasna, Trifunović se pridružio plejadi onih koji priželjkuju smrt predsednika Vučića.

Kako je Informer već pisao, poslednji u nizu koji je javno obelodanio iste želje je profesor sociologije na Filozofskom fakultetu Jovo Bakić.

O tome opširnije možete čitati u posebnoj vesti.

Ovo, inače, nije prvi put da Trifunović priziva da padne krv. To je uradio i kada je serija Sablja, u kojoj Trifunović igra Milorada Ilemeka Legiju, počela sa emitovanjem.

Više o toj Trifunovićevoj pretnji takođe možete čitati u posebnoj vesti.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
wolf30

pre 3 nedelje

Ubiti Srbina, nema dalje. I pored svega što kao profesionalac čini, nema leka onome ko je, po staroj narodnoj zvrkast u gkavu. Za srpski usud ubijanja srpskih vođa, a po željama ljudi koji čekaju i stvaraju srpske golgote, vreme je da elitizam i mundijalizam zatremo i da budemo samo.... Srbi.

sledeća vest

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Sport

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set