Lider naprednjaka i savetnik predsednika za regionalna pitanja Miloš Vučević poručio je da država zna sve o planovima blokadera za Vidovdan i da će učiniti sve da do nasilja ne dođe. kao i da će odgovarati svi koji izazovu bilo kakve nerede.
Glavni i odgovorni urednik Informera Dragan J. Vučićević otkrio je da su počela hapšenja terorista blokadera koji mesecima unazad maltretiraju građane širom Srbije.
25.06.2025
18:06
- Čestitam svima koji su uradili dobar posao. Država se stabilizovala nakon osam meseci obojene revolucije. Ljudi koji vode državu imaju pravovremene informacije o tome šta se dešava. Verujem da privođenjima nije kraj. Očekujem nastavak. Sa Elektrotehničkog i Građevinskog fakulteta što smo čuli to je čist terorizam. Treba identifikovati one koji su to izgovarali. Imaju krivično-pravnu odgovornost. Brkaju šta je državni udar. Spremaju ubistva, svakoga ko ne da Srbiju. Krajnja meta blokadera terorista je Srbija. Ovo je napad na državu Srbiju. Kada pripremate i priželjkujete napad rušite državu. Probisveti žele da se prolije srpska krv na Vidovdan, to je za svaku osudu. Uživaju u uništavanju simbola, zastavu kidaju, napadaju Vidovdan. To je kao da udarite šamar narodu Srbije. Ultimatum na Vidovdan toliko iritira ljude - rekao je Vučević i dodao:
- Skonili su blokade zbog manevarskog prostora za sebe, pregrupišu se, idu da se pozicioniraju. Njima nisu samo SNS prostorije meta napada. Kad imate pištolj sa izbrisanim brojem, bez dozvole, to je za izvršenje krivičnih dela. To koriste mafijaši i teroristi. I to da bi se neko ubio. Matović je nažalost povećavao nivo agresivnosti, prvo na lokalnom nivou, a sada došao na ideju da ubije predsednika iili nekoga ko ne misli kao on. Trudio se da u skupštini priča brutalnije i agresivnije, podižući ton.
Podsetimo, sinoć je na TV Informer emitovana Specijalna emisija u kojoj su prikazani ekskluzivni materijalni dokazi koji otkrivaju šta blokaderi spremaju protiv srpskog naroda i srpske države i zašto planiraju kolaps do dana iza obeležavanja 30-te godišnjice Srebrenice.
Blokaderi sa Građevinskog fakulteta isplanirali su nasilnu akciju pod nazivom ''Zmijarnik'' u kom bi nakon ''uvodnog protesta'' na Slaviji u subou na Vidovdan krenuli na Andrićev venac i blokirali ga 72 časa!
Bivši medijski koordinator Novog DSS Uroš Piper na društvenim mrežama istakao je pet tačka kako država da reaguje na najavljeno nasilje blokadera na Vidovdan, u subotu 28. juna.
25.06.2025
10:48
U zajedničkom istraživačkom poduhvatu novinara televizija Pink, Prva, Happy, Informer i Studija B, u specijalnoj emisiji predstavljeni su materijalni dokazi o tome šta blokaderi, koji već mesecima terorišu Srbiju, spremaju za naredne dane.
Tokom jučerašnjeg dana pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije, Službe za suzbijanje kriminala, Službe za borbu protiv terorizma i policijskih uprava u Užicu, Čačku i Kragujevcu, u saradnji sa Bezbednosno-informativnom agencijom, a po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, uhapsili na više lokacija na teritoriji Srbije, šest osoba, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo pripremanje dela protiv ustavnog uređenja i bezbednosti Srbije, u vezi sa krivičnim delom pozivanje na nasilnu promenu ustavnog uređenja.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Lider naprednjaka i savetnik predsednika Republike za regionalna pitanja Miloš Vučević gostujući na Prvoj televiziji prokomentarisao je napad na sina predsednika Opštine Kosjerić, ali i govorio o tome kako su blokaderi oterali investitore u Albaniju.
Lider naprednjaka i savetnik predsednika za regionalna pitanja Miloš Vučević poručio je da država zna sve o planovima blokadera za Vidovdan i da će učiniti sve da do nasilja ne dođe. kao i da će odgovarati svi koji izazovu bilo kakve nerede.
Peta epizoda Exatlona Srbija bila je veoma napeta, kako na poligonu, tako i u redovima Plavih i Crvenih. Ipak, Plavi tim je odneo ubedljivu pobedu rezultatom 10:1.
U večerašnjim nominacijama u Exatlonu Srbija, borbu je izgubio Marko Milovanović, koji je ujedno prvi učesnik koji će napustiti najveći sportski rijaliti na svetu.
U petoj epizodi Exatlona Srbija, član Crvenih Jovan Radulović Jodžir, slomio se zbog nominacija momaka iz njegovog tima, te priznao da se oseća kao slina.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
Danas se nastavlja suđenje četvorici pripadnika organizovane kriminalne grupe optuženih da su 29. januara 2021. godine, u Rakovici, na podmukao način ubili Zorana Uskokovića zvanog Skole.
Komesar Evropske unije za odbranu Andrius Kubilius izjavio je da je EU potrebna vojna sila od 100.000 vojnika i poručio da bi Unija trebalo da reformiše način na koji se bavi odbranom na političkom nivou i da bi Ujedinjeno Kraljevstvo trebalo da dobije mesto u odbrani EU.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da su vlasti Irana uputile poziv Sjedinjenim Američkim Državama za pregovore, dok njegova administracija istovremeno razmatra, kako je naveo, "veoma snažne" vojne opcije zbog smrtonosnih mera koje iranski režim sprovodi protiv demonstranata.
Ukrajina planira novi raspored sastanaka i nastavak pregovora sa Sjedinjenim Američkim Državama, izjavio je ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski u sinoćnjem redovnom video-obraćanju naciji.
Američki prihodi od pristupa ukrajinskim mineralnim resursima značajno će premašiti 350 milijardi dolara, izjavio je američki predsednik Donald Tramp.
Reper Snup Dog trebalo je da uruči nagadu za najbolji podkast na dodeli Zlatnih globusa ali je uživo prenos bio prekinut zvučnim signalom zbog govora koji je pripremio.
Glumica Olivera Viktorović (62) priznala je da je nudista i otkrila je da je to postala sasvim slučajno zbog zdravstvenih problema koje je imala sa jajnicima.
Pevačice Sabrina Salerno, Samanta Foks i Kim Vajld su osamdesetih godina važile za najveće seks bombe u svetu, a veliku popularnost imale su i u Srbiji.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar