Dok se Srbija suočava sa protestima i blokadama, hrvatski mediji krenuli u prljavu kampanju protiv predsednika Vučića! Jutarnji list iz Zagreba objavio sraman tekst pod naslovom "Ustrašeni slabić i nejaki dečačić Aleksandar Vučić", samo sat vremena pre početka skupa na Slaviji!
28.06.2025
19:25
Visoki hrvatski zvaničnici u svojim izjavama otvoreno podržavaju bloakdere u Srbiji, a mediji pod kontrolom Zagreba svakodnevno plasiraju laži i uvrede usmerene samo na Vučića i srpsku vlast.
Ovaj neprijateljski savez predstavlja opasnost po našu nacionalnu bezbednost i mir! Ko stoji iza zavere i ko je stvarni naručilac haosa na ulicama? Srbija ne sme da poklekne pred spoljnim pritiscima i domaćim izdajnicima!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Estonski premijer Kristen Mihal izašao je sa drskim predlogom da se uvedu carine na robu iz Rusije za potrebe finansiranja obnove Ukrajine. Zamenik predsednika Saveta bezbednosti Dmitrij Medvedev je uzvratio predlogom da i Rusija u tom slučaju simetrično odgovori.
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović, obišla je danas u Kostolcu novi proizvodni kapacitet Elektroprivrede Srbije - termoelektranu B3.
Nacionalni paviljon Republike Srbije na međunarodnoj izložbi Ekspo 2027 Beograd i kompanija VodaVoda potpisali su sponzorski ugovor, čime je VodaVoda postala zvanična voda srpskog paviljona tokom trajanja ove globalno značajne manifestacije.
Polcija u Smederevu efikasnim radom je identifikovala trojicu osumnjičenih za krivično delo razbojništvo u pokušaju, izvršeno u jednoj zlatari u centru Smedereva.
Ulcinjska policija podnela je krivičnu prijavu protiv N.C. iz tog grada nakon što su pretresom prostorija i vozila koje koristi pronađena dva pištolja bez odgovarajuće dokumentacije, saopštila je Uprava policije Crne Gore.
U austrijskim pokrajinama Štajerskoj i Koruškoj u toku je gašenje šumskih požara koji su zahvatili više od 110 hektara, u kome učestvuje oko 400 vatrogasaca, kao i tri helikoptera, saopštili su danas austrijski vatrogasci.
Dvoje dece povređeno je tokom jezive nesreće na popularnoj vožnji u zabavnom parku u Sevilji, kada je tokom ekstremne atrakcije tipa "katapult" pukla sajla dok su se nalazili oko 90 metara iznad zemlje, usled čega je došlo do udara u konstrukciju vožnje.
Glumac Miodrag Miki Krstović retko govori o privatnom životu, ali je jednom prilikom odlučio da podeli iskustvo koje mu je, kako kaže, potpuno promenilo pogled na zdravlje.
Bivša stjuardesa Nikola Dejlova otkrila je šta se događa kada posada posumnja da se dvoje putnika povuklo u toalet sa drugačijim namerama i zašto se takve situacije najčešće završavaju neprijatno po učesnike.
Dobar roštilj ne nastaje tek kada meso stigne na rešetku, sve počinje mnogo ranije, tokom pripreme. Iako se često misli da je presudan samo kvalitet mesa, pravi trik za sočan i ukusan zalogaj krije se u marinadi.
Direktor kompanije "Voneus Broadband" Hal Ponton, upozorio je na tri mesta u domu gde ljudi najčešće drže ruter, a koja zapravo ozbiljno kvare kvalitet interneta.
Naučna istraživanja ukazuju da redovno ispijanje soka od crne zove može imati pozitivan uticaj na varenje, može ubrzati metabolizam i olakšati održavanje telesne težine.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar