Aleksić je populista! Bivša saradnica ocrnila opozicionog manekena: Sastanak će se pretvoriti u vašar taštine i sujete
Podeli vest
Miroslav Aleksić, prvi maneken jalove srpske opozicije, klasični je populista koji pokušava da se eksponira kao ideolog naprednih ideja!
Ova ocena ne dolazi od nekog iz vlasti, od nekog sa druge strane političko-medijske barikade koju je opozicija postavila i uvela kao pravilo u političkom životu u Srbije, već naprotiv - od dojučerašnjih Aleksićevih saboraca.
Lider naprednjaka i savetnik predsednika republike za regionalna pitanja Miloš Vučevič izjavio je da sinoćni poziv blokadera na linč njega i njegove porodice predstavlja obrise 30-ih godina prošlog veka.
Akademik Kosta Čavoški, žestoki kritičar vlasti u Srbiji na čelu sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, ocenio je da iza takozvanih studentskih demonstracija stoje strani centri moći.
16.07.2025
12:38
Kako prenose tajkunski mediji, poslanica Slavica Radovanović, koja je bila potpredsednica Aleksićevog pokreta, žestoko je kritikovala poziv koji je Aleksić uputio ostatku opozicije i blokaderima.
- Prazne fraze o zajedništvu bez prethodno utvrdene platforme pretvoriće bilo koji sastanak u vašar taštine i sujete. Ovakve se stvari ozbiljno pripremaju, definišu se vizija, misija i cilj a posebno sled aktivnosti koji vodi ka tom cilju. Toga ovde nema - ocenila je ona.
Vrhovna javna tužiteljka Zagorka Dolovac planirala je put u Italiju u jeku nezapamćene krize koja potresa srpsko pravosuđe, ali joj je Informer pokvario planove!
Stefan Krkobabić, potpredsednik PUPS - Solidarnost i pravda, osudio je napad na kuću Miloša Vučevića, predsednika SNS i savetnika predsednika Srbije, ocenivši ga kao napad na porodični dom, privatnu svojinu i dostojanstvo porodice.
16.07.2025
09:45
Foto: printscreen
Prema njenim rečima, sve liči "na skupinu u zadnje vreme pojedenih, ne preterano aktivnih predstavnika opozicije", koji se okupljaju za stolom da reše pitanje: "A šta ćemo sad i gde smo tu mi?".
- Zapitajte se samo jednu stvar posle gostovanja nekih opozicionih prvaka na TV: 'A šta sam to upravo čuo i šta je konkretno ovaj rekao - dodala je Radovanović.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
wolf30
pre 6 meseci
Treba ponoviti još mnogo puta kakav je dvojkaš taj lik, a da ne pominjem koji ponavljač u političkoj sferi društva. Diletant sa amaterskim pristupom vođenja države. Svi oni imaju lični problem i žele osvetu i za to obilno koriste položaj uz pomoć agentura koje ih hrane glupostima, a sami nisu dobacili da srbin na srbina ne sme, jednostavno imali su loše ocene, a to znači mnoge stvari kad su ozbiljne stvari u pitanju.
Vrhovno javno tužilaštvo, na čijem čelu je Zagorka Dolovac pokušava da se postavi iznad Ustavnog suda, najviše pravce instance u pravosudnom sistemu Srbije.
Blokaderi i tradicionalna opozicija, između koji vlada potpuno rasulo, koji se svakodnevno časte najvulgarnijim uvredama, mogli bi ipak da se nađu u zajedničkom frontu i ujedine se uprkos nepromostivim razlikama o svim ključnim pitanjima, ako ih na to natera Evropska unija.
Lider naprednjaka i savetnik predsednika republike za regionalna pitanja Miloš Vučevič izjavio je da sinoćni poziv blokadera na linč njega i njegove porodice predstavlja obrise 30-ih godina prošlog veka.
Gledalačko obaveštajna služba Informera (GOSI) snimila je Nebojšu Bojovića, intimnog prijatelja blokaderskog rektora Vladana Đokića, u jednom poznatnom beogradskom klubu.
Izvršilac pokušaja atentata na general-potpukovnika Vladimira Aleksejeva je Ljubomir Korba, državljanin Rusije, saopštio je Centar za odnose s javnošću Federalne službe bezbednosti.
Prijatelj Radojice Lazića Aleksandar Mitrović ima teoriju da član Crvenog tima spušta slušalicu posle pobeda po uzoru na Novaka Đokovića koji je to prvi put uradio 2023. godine na US openu.
TV Informer uskoro počinje sa emitovanjem nove, dinamične i potpuno interaktivne emisije "Zlatna vest", koja publici donosi jedinstven spoj društvenih mreža, takmičenja i osvajanja novčanih nagrada i to uživo.
Jedan Srbin pronašao je papirić u kome je bio umotan novac sa ispisanim brojem telefona, i umesto da ga uzme sebi, on je uplatio dopunu za koju je iznos bio i namenjen.
Pomahnitali mladić i devojka su u subotu uveče uz pretnju nožem napali vozača autobusa na liniji 47N na Voždovcu i pokušali da mu otmu vozilo puno putnika!
Ospežna policijska akcija sprovodi se u okolini Rume, nakon što su se u tom mestu otmičari Daniela Kajmakoskog, nakon udesa pobegli, a pevača ostavilo u olupini.
Sudija za prethodni postupak Višeg suda u Nišu na predlog VJT odredio je pritvor do 30 dana Nišliji Dušku G. (55) zbog teškog ubistva Nišlijke Aleksandre Š. (43), koju je 6. februara u Ulici Babičkih odreda usmrtio hicima iz pištolja.
Improvizovani spomenik posvećen stradalima u požaru u Kran-Montani, švajcarskom skijalištu gde je u novogodišnjoj noći život izgubilo više od 40 ljudi, zapalio se jutros, saopštila je lokalna policija.
Tri najveće indijske rafinerije otkazale su ponude za isporuke ruske nafte u aprilu, a očekuje se da će se uzdržavati od takvih kupovina i u narednom periodu, prenose izvori Rojtersa iz trgovine i prerade nafte.
Fridrih Merc, nemački kancelar, je u trodnevnoj poseti Saudijskoj Arabiji, Kataru i Ujedinjenim Arapskim Emiratima, s ciljem proširenja saradnje u oblastima energetike i odbrane, kao i smanjenja zavisnosti Nemačke od Sjedinjenih Država i Kine.
Kako je svakog dana termin od 20 sati na Prvom programu RTS-a rezervisan za domaći serijski program, publika će od večeras, 8. februara, moći da gleda novu reprizu kultne domaće serije "Selo gori, a baba se češlja", stoji u programskoj šemi.
Dejvid i Viktorija Bekam možda neće imati nikakvu ulogu u životu budućeg unuka kog njihov najstariji sin Bruklin i njegova supruga Nikola Pelc planiraju da usvoje.
Serija "Selo gori, a baba se češlja" vraća se od večeras na TV ekrane. Selo u kom se snimala serija, a koje se za ove potrebe zvalo Petlovac, danas izgleda potpuno drugačije.
Iza nezaboravnih uloga i harizme legendarnog glumca Josifa Tatića kriju se godine boemije, cigareta i alkohola koje su, kako je sam priznao, ostavile su dubok trag na njegovo zdravlje i obeležile njegovu sudbinu.
Mati Kaspi, jedan od najznačajnijih izraelskih kompozitora i kantautora, autor nekih od najvoljenijih pesama u istoriji izraelske muzike, preminuo je u 76. godini nakon duge borbe sa teškom bolešću.
Žene nekada iako su jako lepe, svoj izgled umeju da naruše lošim odabirom odeće, pored kroja način na koji kombinuju boje je presudan. Međutim, postoji rešenje.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar