Još im bride obrazi! Osmani ni da gukne nakon laži o Trampu
Podeli vest
Direktor Kancelarije za KiM Petar Petković ocenio je da predsednica privremenih prištinskih institucija Vjosa Osmani, uprkos sopstvenim najavama, danas nije ništa rekla "ništa smisleno", već je ponovo napala Beograd.
"Osmani je danima spektakularno najavljivala konferenciju za medije. Osim praznih fraza i laži, ništa smisleno nije rekla. Opet je napala Beograd. O američkoj osudi zbog laganja i manipulisanja Trampovim rečima, Vjosa ni da zucne. Tresla se gora, rodio se miš!", napisao je Petković na mreži Iks.
Direktor Kancelarije za KiM Petar Petković razobličio je takozvanu predsednicu Vjosu Osmani poručivši da je opsednuta predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem.
Dok se Srbija bori protiv unutrašnjeg neprijatelja, gospodin Miloš Parandilović sa svojom lepšom polovinom u muškom obliku, hladi noge u Crnoj Gori u Petrovcu na moru.
17.07.2025
21:39
I ministar spoljnih poslova Marko Đurić izjavio danas da se predsednica privremenih prištinskih institucija Vjosa Osmani umesto pomirenjem i rešavanjem problema bavi propagandom dodajući da njena izjava o "navodnoj invaziji od strane Srbije" izaziva humor.
"Gospođa Osmani je, po svoj prilici, odustala od politike i pronašla novi posao - kao scenarista naučnofantastičnih filmova za Netfliks. Ponovo je razotkrila naše „mračne planove za invaziju“ sopstvene teritorije", naveo je Đurić na mreži Iks.
Kako je dodao, i nema veze "što ju je Ričard Grenel za takve laži poslao tamo gde joj je mesto", ni što se ceo svet smeje i sažaljeva je što se, umesto pomirenjem i rešavanjem problema, bavi najprimitivnijim oblicima propagande.
Veran Matić, samoproklamovani zaštitnik novinara, sada se drznuo da brani zgubidana koji targetira novinarke objavljivanjem njihovih brojeva.
17.07.2025
20:36
"Nego — da li nam to gospođa Osmani poručuje i da je gospodin Kurti, koji baš u trenutku dok „spremamo invaziju“ gradi tri nova mosta od severa ka jugu Kosova i Metohije, deo tog plana za invaziju?", zapitao je Đurić.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Direktor Kancelarije za KiM Petar Petković razobličio je takozvanu predsednicu Vjosu Osmani poručivši da je opsednuta predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem.
Vanpretresno veće Višeg suda u Novom Sadu donelo je odluku da se postupci protiv Gorana Vesića, Jelene Tanacković i Anite Dimoski u slučaju pada nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu obustavljaju.
Sa Instituta za javno zdravlje "Dr Milan Jovanović Batut" upozorili su da će prognozirane minimalne dnevne temperature vazduha biti u kategoriji "opasne pojave" na teritoriji raškog, moravičkog, pirotskog, topličkog, pećkog, kosovskomitrovačkog, kosovskopomoravskog i kosovskog okruga 1. i 2. januara, a u pčinjskom i prizrenskom okrugu 2. januara.
Planina Crni Vrh, smeštena u istočnoj Srbiji, tridesetak kilometara od Bora, predstavlja jednu od retkih zimskih destinacija koja je ostala van glavnih turističkih tokova, a u kojoj je cena noćenja već od 2.900 dinara.
Arheolozi su, istražujući mumificirana tela u Sudanu, otkrili da su deca stara samo 18 meseci u regionu doline Nila pre 1.400 godina, imala tetovaže na licu.
U decembru 2016. godine u javnosti je odjeknula izjava Jovana Vukotića, koji je u bezbednosnim krugovima i medijima često označavan kao jedan od ključnih ljudi "škaljarskog klana", da "ima spisak crnogorskih policajaca koje plaća mafija".
Šef beloruske kontraobaveštajne agencije odbacio je tvrdnje Volodimira Zelenskog da Kijev zna lokaciju ruskih raketa "orešnik" raspoređenih u Belorusiji.
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je danas da je uočena veza između snimaka teritorije Ukrajine koje prave kineski sateliti i ruskih napada na objekte energetske infrastrukture.
Film "Bitka na Neretvi" koji je premijerno prikazan 1969. godine koštao je između sedam i 12 miliona tadašnjih dolara. To je najskuplji film ikada snimljen na prostorima bivše Jugoslavije.
Kao da je izašla iz ruske bajke, manekenka Gia Skova provezla se Njujorkom u kočiji, pretvarajući gradske ulice u modnu pozornicu praznične elegancije.
Ako želite glamuroznu pozadinu koja na fotografijama izgleda kao profesionalni studio, postoji jedan jednostavan trik, za koji vam je potrebna ukrasna folija i malo vremena.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar