• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

20.07.2025

07:00

Rafalna paljba među zgubidanskim ideolozima: Nevaspitan je i zloban, sam je sebi najveća kazna!

Ata images / printscreen

Vesti

Rafalna paljba među zgubidanskim ideolozima: Nevaspitan je i zloban, sam je sebi najveća kazna!

Podeli vest

Marko Marjanović, nasilnik poznat kao Kristal Met Dejmon na Iksu, našao se na žestokom udaru svojih saboraca.

Tajkunski mediji, gotovo svi odreda, uključujući Novu S, N1 i Vreme, pokrenuli su kampanju pravljenja žrtve od Marjanovića, pa su se na njihovim portalima kao na traci ređali tekstovi čija je suština da je Marjanović u "digitalnom zatvoru".

Međutim, ima i onih koji ne misle sve najbolje.

Jedan od njih je i osvedočeni hejter Željko Veljković.

- Marko Marjanović je digitalni nasilnik, prvi sa kojim sam se susreo na Tviteru još  2020. godine. Nije mario ni za činjenice, ni za odgovore, ni za to što imamo bliske zajedničke prijatelje, gurao je svoju ili nečiju agendu po svaku cenu. Zato što je tako hteo ili zato što je tako morao. Upornost mu se dakle ne može osporiti, videli smo to i na protestima, ali i na mrežama otkad se protestima pridružio. Nesporni su i njegovo nevaspitanje, zloba koja ga tera da zlostavlja ljude i odsustvo mere zbog čega je spreman da ugrozi bilo čiju bezbednost. Nesporno je i to gde i za koga radi - napisao je Veljković i dodao:

- Međutim, njegovo pravo na slobodu izražavanja ne sme biti ugroženo onako kako je to već mesecima i zato apsolutno podržavam sve zahteve za ukidanje mera kojim su mu to i neka druga prava ugroženi. On je svojim besprizornim postupcima sam sebi dovoljna kazna i drugu ne zaslužuje - napisao je Veljković.

 

 

Na to je reagovao čak i bivši pokrajinski premijer Bojan Pajtić. 

- Sve potpisujem. Od prve do poslednje reči - napisao je on.

 

 

Na kraju se oglasio i Milan Antonijević.

- Mislio sam da se više nikada ti i ja nećemo složiti oko nečega, ali sam se prevario, isto ga procenjujemo i istom nasilju smo bili izloženi. Ipak bih dodao da je tu meru sud izrekao kako mu ne bi bio određen pritvor, jer je tužilac, kao i ti, dobro procenio da će on nastaviti svoj pohod, kršeći zakone, ugrožavajući druge, potpuno nesvestan težine svog dela i posledica koje može imati. Imao je zaista dobrog advokata koji je to isposlovao i savetovao mu da to prihvati, jer očigledno ima nameru da nastavi sve što je ranije radio - napisao je Antonijević i nastavio:

- Nadao sam se da mu je ovaj period bio dovoljan da shvati neke stvari, ali izgleda mu ni okruženje baš ne govoti istinu, nego ga uljuljkuju da je ispravan, da je heroj i da treba da se žrtvuje za sve druge. Tom njegovom osećaju doprinele su i desetine naloga koje su uzele njegovo ime i nastavile sa tim digitalnim nasiljem, pretnjama, proganjanjem i vređanjem. Tako da, i pored njegovog saopštenja i ultimatuma, rekao bih da kršenja njegovih prava nema i da je u njegovom najboljem interesu da nema mogućnost da ponovi dela koja mu se stavljaju na teret i da time i sebi i porodici, ali i svom okruženju oteža položaj - naveo je Antonijević.

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Rade

pre 4 meseca

Ima jedna stara narodna mudrost: "batina je iz raja izašla"! E to je ono što nasilnici, dok ne dobiju, neće se smiriti!

sledeća vest

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

Umro legendarni glumac
Showbiz

Umro legendarni glumac

Glumac japanskog porekla Kari-Hirojuki Tagava, poznat po ulogama u "Mortal Kombatu, umro je u 75. godini.

05.12.2025

08:24

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set