Parandilović otišao u Crnu Goru da se šlihta svima koji su protiv Srbije! Javno pljunuo na rođenu zemlju (VIDEO)
Podeli vest
Dokazani preletač i novopečeni blokader Miloš Parandilović govorio je na IV Kongresu Građanskog pokreta URA na Lovćenu u Crnoj Gori i nije propustio priliku da pljune na rođenu zemlju i da se šlihta svima koji su protiv Srbije.
- Oslobođena Crna Goro, šaljem vam pozdrave iz pobunjene Srbije. Gospodine Abazoviću, dragi delegati URE, poštovani građani Crne Gore, vi ste od te avgustovske noći 2020. postali inspiracija Srbiji. Vi ste sa svojim diktatorom završili, nama je ostalo da obavimo svoj deo posla - kazao je Parandilović.
Holidej opozicija, na čelu sa glavnim vođama blokadera među kojima su Miloš Parandilović, Vladimir Štimac i Viktor Marković, pumpaju sa plaže, dok građani u Srbiji proživljavaju teror.
Blokader Miloš Parandilović, predsednik stranke Novo lice Srbije trenutno se nalazi na moru u Crnog Gori sa svojom lepšom, odnosno muškom polovinom.
19.07.2025
15:50
Preletač Parandilović je pozdravio i rasturanje zajednice Srbije i Crne Gore, a zajednicu dve države nazvao udbaškom.
- Lažne patriote koje su vodile i nas i vas decenijama su pričale kako Srbija i Crna Gora ne mogu jedna bez druge, a ja prezirem taj udbaški patriotizam koji nivo patriotizma mjeri sa brojem neprijatelja u svijetu - kazao je Parandilović.
Dok se Srbija bori protiv unutrašnjeg neprijatelja, gospodin Miloš Parandilović sa svojom lepšom polovinom u muškom obliku, hladi noge u Crnoj Gori u Petrovcu na moru.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Rade
pre 9 meseci
Govno izdajnički! Ima on strahovit psihološki problem! U duši je on teška p.čkica, pa onda sa ovim divljanjem, bahatim ponašanjem, se brani od tog svog problema!
Holidej opozicija, na čelu sa glavnim vođama blokadera među kojima su Miloš Parandilović, Vladimir Štimac i Viktor Marković, pumpaju sa plaže, dok građani u Srbiji proživljavaju teror.
Suviše sam Srbin i suviše volim Srbiju da bih bio po volji moćnicima! Mene zanima podrška građana Srbije, a ne u tuđim kabinetima i zemljama, koju očigledno imaju blokaderi i političar Vladan Đokić!
Neobična scena dogodila se u Nišu kada je jedan od stanara koji živi u prizemlju, verovali ili ne, uključio svoju veš mašinu ispred prozora svoje zgrade.
U Tuzli je juče poslepodne zabeležen nesvakidašnji incident koji je uznemirio stanare jednog naselja, kada je nepoznati muškarac potpuno demolirao parkirani automobil.
Bivši visoki zvaničnici SZO predlažu da se postavi globalni cilj "bez dima do 2040", koji će se postići kombinovanjem tardicionalnih mera sa regulisanim bezdimnim alternativama.
Tihomir Krstić (44) koji je 27. decembra prošle godine u ulazu zgrade na Novom Beogradu napao, izbo nožem i opljačkao S. Ć (67) na saslušanju u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu, danas je priznao zločin.
Milosav S. (75), kome se na teret stavlja da je ubio svoju suprugu Javorku S. (76), saslušan je danas u Višem javnom tužilaštvu u Leskovcu gde se branio ćutanjem.
Hapšenjem trojice pripadnika "škaljarskog klana", Predraga Peđe Đurišića, Mališe Bubonje i Lazara Klakora, kojima su lisice na ruke stavljene u utorak u velikoj akciji u Baru i Tivtu, crnogorska policija je rasvetlila čak šest likvidacija koje su počinjene 2017, 2018. i 2019. godine, a među žrtvama je i državljanin Srbije, Ilija Krstić.
Ukrajina bi u narednim decenijama mogla da se suoči sa dramatičnim manjkom radne snage, zbog čega se u Kijevu sve ozbiljnije razmatra mogućnost dovođenja miliona stranih radnika, pre svega iz Afrike, objavio je Evropski konzervativ.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je danas da će sporazum sa Iranom biti postignut samo kada bude, kako je naveo, "prikladan i dobar" za Sjedinjene Američke Države.
Aerodrom Shiphol u Amsterdamu objavio je da će avio-kompanijama ponuditi popust na aerodromske takse kako bi ublažio teret viših troškova goriva zbog rata na Bliskom istoku.
Susret ruskog predsednika Vladimira Putina i ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog moguć je samo ako bi imao jasan cilj – finalizaciju sporazuma o sukobu, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov, a prenose ruske novinske agencije.
Rat između Austrije i Pruske koji se pominje u seriji "Katarina Velika" zapravo je poznat kao Rat za bavarsko nasleđe, manje poznat, ali politički izuzetno značajan sukob u evropskoj istoriji 18. veka.
Američka rediteljka, glumica, scenaristkinja i producentkinja Megi Džilenhol biće predsednica međunarodnog žirija glavnog takmičarskog programa 83. Venecijanskog filmskog festivala, saopštili su danas organizatori.
Proleće je ključno vreme za negu ruža, ali i period kada su posebno podložne bolestima. Jedna jednostavna, prirodna metoda može pomoći da ih zaštitite i sačuvate njihov lep izgled.
Zeljanica je tradicionalna pita koja osvaja jednostavnim sastojcima i bogatim ukusom. Hrskava spolja, a mekana i sočna iznutra, savršen je izbor za svaki obrok.
Afera između učesnice "Elite 9" Sofije Janićijević i Daneta Angelovskog (70) iz Severne Makedonije šokirala je javnost, a on se sada oglasio za medije.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar