• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

11.08.2025

20:52 >> 22:21

Divljaci nastavljaju da terorišu Beograđane: Blokaderi pokušavaju da izazovu incidente ispred prostorija SNS na Zvezdari (FOTO, VIDEO)

Nora Šabanović

Vesti

Divljaci nastavljaju da terorišu Beograđane: Blokaderi pokušavaju da izazovu incidente ispred prostorija SNS na Zvezdari (FOTO, VIDEO)

Podeli vest

Blokaderi su zaustavili saobraćaj u Bulevaru kralja Aleksandra i time nastavili maltretiranje građana prestonice, a po običaju, ni provokacije i incidenti nisu izostajali.

Oni su ometali našeg reportera, a jedan od njih ga je čak u jednom trenutku i šutnuo, dok su ostali snimatelju upadali u kadar.

Foto: Informer TV

 

Blokaderi su se nakon glavnog skupa većinom razišli, ali grupa njih otišla je ispred prostorija SNS na Zvezdari, gde su bile prisutne policijske snage.

Ovo nije prvi put da blokaderi napadaju ekipe Informera, budući da tokom svakog skupa prave incidente i provociraju naše novinare.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Svi komentari
Boki

pre 3 meseca

Zanimljivo da niko jos nije poceo da baca bombe na te vampire.To nisu vise ljudska bice i treba ih totalno unistiti

Dušan Perić

pre 3 meseca

Neka blokiraju,nek se iživljavaju,kad nema ko da ih zaustavi i kaže:DOSTA.Samo nemojte pričati da su pukli i da ih je sve manje.,s oni blokaderi svaki dan nešto blokiraju .i rugaju se aktuelnoj vlasti.

Rade

pre 3 meseca

Ovi blokaderi, izdajnici, ustaše, oni nekoga nazivaju i skandirali "ustaše"! Oni sve skroz izvrću naopačke! Oni stvarno misle da je neko toliko glup! Idioti!

Rade

pre 3 meseca

Samo ne razumem zašto prihvatate njihov narativ!? N1 i nova S ove idiote, blokadere nazivaju nekakvim "građanima", a ove druge ljude, ljude koji brane svoju imovinu, nazivaju "pristalice SNS - a"! A istina je da su oni izdajnici i ustaše, a ovi drugi su ljudi, građani koji brane državu! Brane državu od kretena! Živela Srbija!

Branka

pre 3 meseca

Sve što u Beogradu pije psiho terapiju je ovih dana na blokadama. Iz večeri u veče, sa lokacije na lokaciju. I, plaćeno i, bolesno.

Dušan Perić

pre 3 meseca

Pa ako ovako nastave,nije isključeno i bacanje bombi na te gadove,slažem se da ih treba uništiti.Vlast okleva da odlučno reaguje,i toleriše njihovo iživljavanje,bojim se da će nekom pući film ,pa će upucati neku budalu i onda ode sve u p.m..

sledeća vest

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set