Diler droge i oružja, osvedočeni kriminalac Mefail Škodra, koji je u ponedeljak u Gnjilanu ubio troje ljude i pobegao, zbog čega je za njim raspisana poternica, blizak je prijatelj Aljbina Kurtija.
Ovo dokazuje fotografija Kurtija i Škodre na jednom prijemu, kojem su prisustvovali i "predsednica" Vjosa Osmani i takozvani "ministar policije" Dželjalj Svečlja.
Foto: printscreen facebook
Foto: printscreen
Mafijaški režim
Mefail Škodra već je bio u zatvoru, ali mu je takozvani sud u Prištini 2024. godine odobrio zamenu mere pritvora merom jemstva, koje je Škodra obezbedio hipotekama na parcelama i objektima u Velekincu, naselju u Gnjilanu, gde živi sa sinom Edonisom.
Za Mefaila jemstvo je iznosilo 50.000 evra, dok je njegov sin platio 20.000 evra.
Ovo ukazuje da Škodra najverovatnije neće odgovarati ni za trostruko ubistvo u Gnjilanu, gde su ubijeni Selami Hasani i njegov sin Edmond, dok je njihov prijatelj A. H. (68) preminuo kasnije od zadobijenih povreda.
- Dok se javnosti predstavljaju kao veliki moralisti, fotografija ne samo da je demanti toga nego i dokaz svih prljavih radnji političkih dilera u narko-kartelu zvanom "Kosovo". Ovde je samo pitanje ko je sledeći ko će povući crtu, a tužilaštvo sigurno neće reagovati. Ovakvi se ne procesuiraju, niti kažnjavaju, jer su potrebni režimu kao jedini izvor prihoda i opstanka lažne države - naglašava Nikolićeva.
"Kriminalac Mefail Škodra, funkcioner "Samoopredeljenja", prijatelj Aljbina Kurtija, Vjose Osmani i Dželjala Svečlje, ubio je tri osobe u Gnjilanu i pobegao. Raspisana je poternica. Škodra i sinovi su dileri droge i oružja, zelenaši, kriminalci... Godinama su bili predmet brojnih policijskih istraga zbog umešanosti u ozbiljna krivična dela. Škodra i njegov sin Edonis bili su u zatvoru u Prištini u oktobru 2024. godine, ali su pušteni na slobodu posle intervencije Kurtija i Svečlje, nakon što su ponudili jemstvo od 70.000 evra. Lažna država ne proizvodi ništa, osim etničkog čišćenja Srba, nasilja, ubistava, prostitucije, kriminala. To je "ekonomija" Kurtija i lažne države", napisao je Bakarec na društvenim mrežama.
Ovako izgleda Kurtijeva lažna država Kosovo! Kriminalac Mefail Škodra, funkcioner "Samoopredeljenja", prijatelj Aljbina Kurtija, Vjose Osmani i Dželjala Svečlje je juče ubio tri osobe u Gnjilanu i pobegao. Raspisana je poternica. Mefail Škodra i sinovi su dileri droge i oružja,… pic.twitter.com/jap2FiIf23
— Небојша Бакарец (@BakarecPolitika) August 12, 2025
- Kurti se najprijatnije oseća u društvu kriminalaca, dilera droge i ubica. Tamošnja vlast je riba koja smrdi od glave do repa, jer su sve njene strukture kriminalizovane do srži. Sprega kriminala i vlasti u Prištini, sa fundamentalistom i ekstremistom Kurtijem na čelu, nastaviće kao i do sada da koristi prljavi novac sa ciljem koji se nikada nije menjao, a to je stvaranje takozvane "velike Albanije" - zaključuje Krkobabić.
- Svaki šiptarski režim služi kao odeljenje za pranje novca i dilovanje narkotika. To je stecište međunarodnog kriminala, prljavi krvavi novac koriste za terorizam i genocid nad Srbima i nealbancima - ističe Matović
U šarplaninskom selu Mušnikovu proslavljen je Petkovdan, letnja seoska slava, čija proslava nije zamirala ni u vreme najžešćeg titoizma, a ni danas u vremenu Kurtijevog terorizma nad preostalim Srbima
U severnom delu Kosovske Mitrovice danas se održavaju Mitrovački dani, a više stotina Mitrovčana veseli se duž glavnog šetališta, uz pesme i srpsko kolo. Sa druge strane, lažni premijer Aljbin Kurti pokušao je da isprovocira neki incident, ali je doživeo fijasko.
Apelacioni sud u Prištini odbio je danas žalbu advokata pomoćnika direktora Kancelarije za Kosovo i Metohiju Vlade Srbije, Igora Popovića i ostavio na snazi odluku osnovnog suda u Prištini kojom je on osuđen na 30 dana pritvora.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U šarplaninskom selu Mušnikovu proslavljen je Petkovdan, letnja seoska slava, čija proslava nije zamirala ni u vreme najžešćeg titoizma, a ni danas u vremenu Kurtijevog terorizma nad preostalim Srbima
Unutar studentskog pokreta koji je organizovao blokade došlo je do ozbiljnog raskola i međusobnih optužbi za netransparentnost, loš rad na terenu i nestanak novca.
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo koga to traži novinar blokader Mladen Savatović, čime se zanima političar u pokušaju Đorđe Stanković, gde se skriva najbolji drugar rektora politikanta Vladana Đokića, Nebojša Bojović, kako se opušta propali aktivista Petar Đurić…
Rođenje trojki uvek je poseban događaj, a kada na svet dođu prirodnim putem i u dobrom zdravstvenom stanju, takve vesti obraduju ne samo porodicu već i sve koji čuju tu vest.
Radoman Vintolm i Dejan Bulatović uhapšeni su po nalogu Specijalnog državnog tužilaštva (SDT), zbog sumnje da su izvršili krivična dela stvaranje kriminalne organizacije i šverc kokaina.
Skladište nafte pogođeno je u vazdušnom napadu na grad Jedi Kuju na Krimu, koji je pod ruskom kontrolom, rano ujutru 7. juna, preneli su kanali na društvenim mrežama.
Vlada Velike Britanije osudila je "ljude koji pokušavaju da se mešaju u demokratiju i da podstiču podele", nakon komentara američkog potpredsednika DŽej Di Vensa o smrti britanskog tinejdžera Henrija Novaka, prenosi "Politiko".
Američki glumac Džejms Hendi poznat po ulogama u filmovima Top Gan: Maverik i Džumandži, izboden je na smrt u vlastitom domu u Los Anđelesu, saopštila je policija.
Pozorište lutaka "Pinokio" sa ponosom najavljuje premijeru predstave "Luna Luna Park", u režiji Fabricija Montekija, koja će se održati u subotu 6.juna u 19:00 časova.
Slaviša Čurović bio je protiv referenduma 2006. godine i odvajanja Crne Gore, a njegov stav nije podržala produkcijska kuća, te je zadala kukavički udarac!
Sredina juna donosi značajne finansijske promene za Bikove, Device i Ribe, a 15. jun se izdvaja kao datum kada bi moglo doći do olakšanja u vezi sa novcem i dugovima.
Britanska manekenka Peni Lejn privukla je veliku pažnju na reviji kupaćih kostima u Majamiju, gde je na pisti predstavila dva različita i veoma efektna izdanja.
Bivša stjuardesa Barbara Bačilijeri, koja je godinama radila u kabinskom osoblju, upozorila je na najčešće greške koje putnici prave tokom spavanja u avionu i objasnila zašto neke navike mogu biti nehigijenske, neprijatne, pa čak i opasne.
Kompanija Meta počela je širom sveta da uvodi novu pretplatničku uslugu za Instagram, čime određene funkcije po prvi put postaju dostupne isključivo korisnicima koji plaćaju mesečnu članarinu.
Ćerka trubača Dejana Petrovića Jovana Petrović pretučena je od strane brata MMA borca Marka Bojkovića, a kako saznajemo za nasilnikom policija još traga.
Nakon što je Jakov Jozinović zabio nož u leđa Srbima kad je promociju zakazao u Zagrebu, odmah je isplivala njegova prošlost o kojoj je do sada ćutalo!
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar