Skandalozan izveštaj reporterke Nove S dat za N1 u kom novinarka bez trunke blama tvrdi kako blokaderi mirno razbijaju prostorije Srpske napredne stranke u Novom Sadu šokirao je Srbiju, a sada isplivavaju novi detelji.
Kako Informer saznaje, reč je o novinarki Sanji Ignjatović Eker, uzdanici Dinka Gruhonjića kojoj je Nezavisno društvo novinara Srbije (NDNV) prošle godine dodelilo nagradu za istraživačko i, pazite sad, analitičko novinarstvo.
Foto: printscreen
U komisiji koja je odlučivala o nagradi bio je upravo Dinko Gruhonjić, kao i Ana Hegediš i Branka Dragović Savić.
Foto: printscreen
Da nema govora o profesionalnosti Ignjatovićeve govore i njene društvene mreže koje otkrivaju da je reč o blokaderki sa dna kace.
Branko Ružić, odmetni socijalista koji otvoreno koketira sa blokaderima, upustio se u tu solo avanturu verujući da je rejting Srpske napredne stranke poljuljan i da će naprednjaci biti na gubitničkoj strani na narednim izborima.
Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) i savetnik predsednika Republike Miloš Vučević istakao je večeras, povodom razbijanja prostorija te stranke u Novom Sadu, da je u tom gradu na delu fašizam.
Narodni poslanik SNS-a Milenko Jovanov pozvao je opozicione stranke da konačno prestanu sa, kako je naveo, skrivanjem iza nejasnih formulacija i građanima otvoreno saopšte kakvu politiku vode po najvažnijim državnim pitanjima – sankcijama Rusiji, statusu Kosova i Metohije i članstvu Srbije u NATO.
Savetodavno telo sastavljeno od nezavisnih stručnjaka iz oblasti ustavnog prava svojom odlukom demantovalo laži svih koji su se nadali da će evropski put Srbije biti zaustavljen
Ministri Bratislav Gašić i Darko Glišić danas su posetili Veliki Šiljegovac gde se okupio veliki broj građana kako bi podržao politiku predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić boravila je danas u Prigrevici kod Apatina, odakle je građanima uputila snažnu poruku jedinstva, patriotizma i podrške politici koju predvodi predsednik Aleksandar Vučić.
Širom Srbije su organizovani skupovi podrške politici koju vodi predsednik Aleksandar Vučić, a ista takva slika se mogla videti i u Užicu. I dok sa jedne strane, vidimo brojnu podršku SNS-u, sa druge strane, Marinika Tepić je u istom gradu skupila jedva 20 ljudi.
Potpredsednica Vlade i ministarka privrede Adrijana Mesarović izjavila je danas u Surčinu da je na današnjoj manifestaciji "Surčin - nekad i sad" pokazano kako je ta opština izgledala pre 2012. godine i na koji način se razvija od kada je Srpska napredna stranka došla na vlast.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Branko Ružić, odmetni socijalista koji otvoreno koketira sa blokaderima, upustio se u tu solo avanturu verujući da je rejting Srpske napredne stranke poljuljan i da će naprednjaci biti na gubitničkoj strani na narednim izborima.
Blokader Ilija Sekicki, blizak saradnik sina Milomira Jaćimovića iz Novog Sada, danas je brutalno napao ekipu Informera ispred zatvora Klisa u Novom Sadu.
U Osnovnom sudu u Kragujevcu danas je održano skandalozno suđenje koje je pokazalo kako izgleda politička osveta u pravosuđu, gde je politizovani sudija Nenad Baković pokrenuo je lični sukob protiv glavnog urednika „Informera“ Dragana J. Vučićevića.
Da ima medveda na Tari više nije vest - slobodno se kreću, ostavljaju za sobom tragove, a nedavno i turisti imaju mogućnost da ih posmatraju iz lovačkih čeka. Ipak, ono što je doživeo Stevica Bajić iz Zaovina, moglo bi se naći u nekom filmu.
Jedinstveni prirodni fenomen, "cvetanje" reke Tise kada se nad njenom površinom pare insekti koji žive u rečnom mulju, ove godine, na žalost nije bio spektakularan.
Ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milica Đurđević Stamenkovski potpisala je danas sa direktorom Zavoda za zaštitu spomenika kulture Zrenjanin Milanom Кovačevićem ugovor o dodeli sredstava za realizaciju projekta sanacije i restauracije Spomenika fašističkog terora u Jankovom Mostu kod Zrenjanina.
U operativnoj akciji "Pelikan" danas, 15. juna, na području Zvornika i Bijeljine pronađeno je i oduzeto više od dva kilograma kokaina, 982 kutija cigareta, tri pištolja, dva prigušivača te dva kilograma plastičnog eksploziva.
Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu je podnelo optužni predlog protiv V.M. (52) zbog sumnje da je gradio bez građevinske dozvole, te predložilo da se kazni sa 1.000.000,00 dinara.
Na Ibarskoj magsitrali u mestu Bare, tokom popodnevih sati došlo je do teške saobraćajne nezgode kada su se sudarila dva vozila "volkswagen touran" i "škoda fabia" novopazarskih oznaka.
Motociklista T.N, koji je u petak teško povređen u saobraćajnoj nezgodi na raskrsnici Ulice 12. srpske brigade i Omladinske ulice u Novom Pazaru, prebačen je na dalje lečenje u Institut za ortopedsko-hirurške bolesti „Banjica“ u Beogradu.
Požar na naftnoj bazi u ruskom Ribinsku, u Jaroslavskoj oblasti, nije ugašen ni ujutru 15. juna, dan nakon ukrajinskog napada dronovima na kombinat „Temp“ Rosrezerva, strateški objekat u kojem se čuvaju zalihe goriva.
Poljski predsednik Karol Navrocki dao je Vladimiru Zelenskom još nekoliko dana da se odrekne veličanja ukrajinskih nacionalističkih milicija koje su tokom Drugog svetskog rata masakrirale Poljake, saopštili su zvaničnici u Varšavi.
Izrael ne prihvata američko-iranski sporazum ako on ne predviđa potpuno uništenje Hezbolaha i neće povući svoje snage sa zauzetih teritorija, poručio je izraelski ministar nacionalne bezbednosti Itamar Ben-Gvir.
Rusko Ministarstvo odbrane saopštilo je da je Kijevsko-pečersku lavru pogodila raketa sistema Patriot, navodeći da je do nepravilnog rada kompleksa moglo da dođe zato što je Zapad Ukrajini isporučio rakete sa isteklim rokom upotrebe.
Ksenija Repić, najstarija unuka poznate glumice Ljiljane Stjepanović, krenula je njenim stopama i već kao dete osvojila publiku ulogama u domaćim serijama.
Italijanska pevačica i jedna od najvećih seks-bombi osamdesetih godina, Sabrina Salerno (58), ponovo je rešila da zapali društvene mreže i dokaže da joj godine ne mogu ništa.
Ova domaća gibanica pravi se od jednostavnih sastojaka koje većina domaćinstava već ima pri ruci, a rezultat je mekano i sočno jelo sa neodoljivom zapečenom koricom.
Naslage leda u zamrzivaču predstavljaju čest problem u domaćinstvima jer zauzimaju prostor, otežavaju rad uređaja i mogu povećati potrošnju električne energije. Ipak, uz pomoć biljnih ulja taj proces možete usporiti.
Ako vam internet u pojedinim delovima stana ili kuće radi sporo zbog slabijeg Wi-Fi signala, postoji jednostavno rešenje koje možete isprobati bez dodatnih troškova.
Keto hleb koji uspeva čak i početnicima i ne traži ni brašno, ni žitarice, ni komplikovane sastojke. Savršen je za sve koji žele lagan doručak ili užinu koja drži sitost satima, bez osećaja težine.
Obilan i masan večernji obrok često može izazvati gorušicu i vraćanje kiseline tokom noći. Umesto da odmah posegnete za različitim preparatima, nekoliko jednostavnih navika može pomoći da tegobe budu znatno blaže.
Brat pevačice Nadice Aedmov koji se takmiči u "Zvezdama Granda" Bubi Ademov priznao je da je u vezi sa bivšom učesnicom ovog takmičenja Milicom Živković.
Poznata srpska influenserka Zorana Jovanović, poznatija kao Zorannah, oglasila se na Instagram profilu nakon fudbalske utakmice u kojoj je reprezentacija Kurasaa (za koju nastupa njen suprug) pretrpela poraz od moćne Nemačke rezultatom 7:1.
SIn pokojnog pevača Halida Bešlića Dino Bešlić oglasio se danas na Instagramu povodom svog rođendana i istakao koliko je tužan jer je ovo prvi rođendan bez oca i majke.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.