Pukla bruka! Evropske demokrate htele da podvale Srbiji, sad im se cela zemlja smeje (FOTO)
Podeli vest
Dokle ide ludilo i blokadera, ali i onih koji ih podržavaju vidi se na konkretnom primeru funkcionerke stranke Miroslava Aleksića Nikoline Sinđelić. O njenoj "muci" i navodnoj represiji od strane policije tokom blokada pisale su i Evropske demokrate.
Evropske demokrate, koje jedva imaju 1 odsto poslanika u Evropskom parlamentu u želji da ispadnu pametne, da se "zalažu za prave vrednosti", a sve po nalogu iz Srbije i verovatno uz propisnu donaciju ovdašnjih blokadera, osudile su lažni napad i hapšenje Nikoline Sinđelić, a objavili su čak i fotografiju "njenog brutalnog hapšenja". Sve bi to bilo u redu da je Sinđelićeva stvarno uhapšena, međutim, pošto nije hapšena i ne postoji fotografija hapšenja, oni su iskoristili, ni manje ni više, nego fotografiju brutalnog hapšenja ministra inostranih poslova Srbije Marka Đurića od strane šiptarskih jedinica ROSU dok je obavljao funkciju direktora Kancelarije za Kosovo i Metohiju.
Blokaderka Nikolina Sinđelić, poznatija kao štićenica Mikija Aleksića, po antisrpskim medijima nastavlja sa lažima, optužujući načelnika Jedinice za zaštitu određenih ličnosti i objekata Marka Krička da je tukao, udarao glavom u zid, pretio silovanjem...
Vidno zbunjena na opozicionoj televiziji Nikolina Sinđelić nastavlja da laže, optužujući načelnika Jedinice za zaštitu određenih ličnosti i objekata Marka Krička da je tukao, udarao glavom u zid, pretio silovanjem.
Lazar Marjanović, vlasnik kafića koji su blokaderi teroristi gotovo potpuno uništili u noći 17. avgusta 2025. godine u Valjevu, tvrdeći kako lokal pripada članu Srpske napredne stranke (SNS), pretrpeo je neviđeni teror, kao i svi njegovi zaposleni.
Francuski poslanik u EP Tjeri Marijani oglasio se na društvenim mrežama povodom nasilničkih protesta ekstremista u Srbiji.
19.08.2025
20:55
Objava Evropskih demokrata
Dakle, narode, Evropske demokrate uputile su podršku blokaderki Nikolini Sinđelić i objavile fotografiju "da svet vidi" represiju srpske policije, a na fotografiju stavili šiptarske ROSU jedinice i torturu kroz koju je prošao naš ministar.
A few days ago, in a Belgrade police station, Nikolina Sindjelić was arrested, beaten and even threatened with rape for daring to raise her voice. Yesterday night, thousands of students filled the streets chanting “We are all Nikolina!”, before facing violent arrests themselves.… pic.twitter.com/MoNUCquop5
— European Democrats (@democrats_eu) August 19, 2025
Ne samo da su se na ovaj način strani potpaljivači Srbije obrukali, već su pokazali i koja fabrika zla stoji iza svega i ko je dao materijal za ovu blamažu. Tagujući među studentima u blokadi i N1, razotkrili su sve.
Foto: printscreen Twitter
Objava Evropskih demokrata
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Bane
pre 3 meseca
Mi opet slabo znamo politiku. EU se ustvari okrenula protiv Kurtija i uskoro sledi njegov politički pad.
Ajjjj Nikolina....devojko ti nemas kontakt sa realnošću i ko si. Ko bi te tebe pozeleo ikada??? Za ma šta???.. hajmo devojko prestani da se blamiraš!!!
Blokaderka Nikolina Sinđelić, poznatija kao štićenica Mikija Aleksića, po antisrpskim medijima nastavlja sa lažima, optužujući načelnika Jedinice za zaštitu određenih ličnosti i objekata Marka Krička da je tukao, udarao glavom u zid, pretio silovanjem...
Nakon terorističkog napada oca i sina na proslavi Hanuke na plaži Bondi, u kome je ubijeno 16 osoba, policija je saopštila nove šokantne detalje: u vozilu napadača, pored eksplozivnih naprava, pronađena je zastava Islamske države (ISIS). Istovremeno, oglasila se majka mlađeg teroriste, Naveda Akrama, čija izjava dodatno produbljuje misteriju radikalizacije.
Kukuruz se sve više koristi u kotlovima i može značajno smanjiti troškove grejanja domaćinstava, iako ima nešto nižu toplotnu vrednost u odnosu na pelet, ali i duplo nižu cenu.
Beogradska policija u saradnji sa kolegama iz inđije uhapsila trojicu muškaraca koji su osumnjičeni za izvršenje krivičnih dela prinuda i ugrožavanje sigusnosti.
Slađan J. (37) iz Zaječara brutalno je ubijen, kako se sumnja, tokom pljačke sefa na stovarištu na kom je radio, a osmnjičeni za težak zločin su M. K. (18), M. Đ. (23) i L. L. (28)!
L. Lađevac (28) jedan od trojice osumnjičenih za ubistvo Slađana J. dobro je poznat policiji po nasilničkom ponašanju, a i njegov otac je u mladosti ubio čoveka.
U Rumuniji su potvrđena dva slučaja lepre, dok su još dve osobe hitno hospitalizovane zbog bliskog kontakta sa obolelima, saopštile su zdravstvene vlasti.
Razgovori ukrajinske delegacije koju je predvodio predsednik te zemlje Volodimir Zelenski i američke delegacije na čelu sa američkim specijalnim izaslanikom Stivom Vitkofom i zetom američkog predsednika Donalda Trampa Džaredom Kušnerom, a povodom plana za okončanje rata u Ukrajini okončani su danas, preneo je Gardijan.
Nemački proizvođač automobila Folksvagen će sutra prestati sa proizvodnjom u fabrici u Drezdenu, što predstavlja prvi slučaj u istoriji kompanije dugoj 88 godina da zatvara pogon u Nemačkoj.
Evropa se nalazi na pragu velike prilike i Sjedinjene Američke Države uskoro bi mogle da stave tačku na rat koji Evropljani nisu uspeli da reše već četiri godine, izjavio je premijer Mađarske Viktor Orban.
Varšava planira da prebaci šest do osam lovaca MiG-29 u Kijev, koji će biti povučeni iz upotrebe u poljskoj vojsci do kraja godine, izjavio je zamenik ministra odbrane Poljske, Čezari Tomčik.
Hrvatski mediji burno su reagovali na seriju "Tvrđava", koja se sinoć završila, optužujući autore da njome "manipulišu ratnim događajima" iz devedesetih godina.
Beograd je zvanično ušao među pet najboljih filmskih lokacija Evrope zato što se na ulicama srpske prestonice snimala američka serija "Bibliotekari: Sledeće poglavlje" ("The Librarians: The Next Chapter").
Pevač Željko Joksimović i njegova supruga, voditeljka Jovana Joksimović, pojavili su se na sahrani Jovana Terzića, oca funkcionera Crvene zvezde Zvezdana Terzića.
Ana Sević objavila je prošle noći fotografiju iz porodičnog doma na kojoj se vidi čak pet toplomera kojima je pevačica i voditeljka merila temperaturu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar