Đilas poručuje Rusiji: Uprkos Vučiću i Putinu, mi blokaderi ćemo odvesti Srbiju daleko od vaše zemlje čim uzmemo vlast!
Podeli vest
Đilasov pajtos Borko Stefanović otvoreno je zapretio Rusiji poručujući da će kada oni sa blokaderima otmu vlast odvesti Srbiju daleko od Ruske Federacije!
Blokaderi se od početka izazivanja haosa u sopstvenoj zemlji služe širenjem besomučnih laži ne bi li im pošlo za rukom da sruše aktuelnu vlast predsednika Srbije Aleksandra Vučića, a sada su otišli toliko daleko da izmišljaju zastrašujuće priče ne bi li izazvali krvavi sukob među Srbima.
Svedoci smo toga da se podiglo sve što mrzi Srbiju, i to ni manje ni više nego protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
17.08.2025
15:28
Prvi se oglasio Borko Stefanović koji je na mreži Iks zapretio Bocan-Harčenku i poručio da 'ruska hunta' neće moći da utiče na blokadere kad preuzmu vlast,
''Ono sto ipak možete očekivati jeste Srbiju slobodnu od kriminala i korupcije i Srbiju koja zna da je njena budućnost u Evropi, bez obzira na sva protivljenja Vašeg prijatelja Aleksandra, njegove hunte, ali i Vaše Vlade'', napisao je Stefanović.
Blokaderska elita planira novi udar na Srbiju. Ponovo odlaze u Brisel zajedno sa Toninom Piculom i Đilasovim poturicama, da kukaju na predsednika Aleksandra Vučića i Srbiju.
U glavnim ulogama ove priče su Olivera Kovačević, nezvanična glavna urednica RTS i desna ruka direktora Dragana Bujoševića, njen nevenčani suprug Borko Stefanović, desna ruka tajkuna Dragana Đilasa i potpredsednik SSP, i Dragoljub Draža Petrović, glavni urednik "Danasa"!
12.06.2025
20:13
Ambasadoru Ruske Federacije
Gospodine ambasadore Bocan-Harčenko,
nije Vam prvi put da se javno i grubo mešate u unutrašnja pitanja Srbije a to rado čini i Vaše ministarstvo. Već duže vreme uporno vređate građane Srbije, označavajući ih kao strane plaćenike i instrumente Zapada.… https://t.co/KhSmQxtVKO
— Borko Stefanović (@BorkoStef) August 24, 2025
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ovaj nikad i nece doci na vlast.On ne vidi da velike sile Amerika ,Rusija i Kina resavaju sve.Koji je sporazum potpisala Evropa ,nijedan.Koliko je osvojio glasova na izborima 00,5% a prica kao da je predsjednik,
Blokaderi se od početka izazivanja haosa u sopstvenoj zemlji služe širenjem besomučnih laži ne bi li im pošlo za rukom da sruše aktuelnu vlast predsednika Srbije Aleksandra Vučića, a sada su otišli toliko daleko da izmišljaju zastrašujuće priče ne bi li izazvali krvavi sukob među Srbima.
Blokaderski glumac i reditelj Dragan Bjelogrlić otrčao je u Hrvatsku da se dodvorava i pokupi pare za to, istovremeno plasirajući ozbiljne laži o svom radu u Srbiji.
Članica Crvenog tima Tijana Jović rekla je da će joj mnogo nedostajati Vanja Đurić i da ekipa ne bi bila loša čak i da je neko drugi ispao iz Exatlona.
Bivšem kapitenu Crvenog tima Aleksi Erskom teško je pao poraz od Jovana Ikića posle čega je otvoreno pokazao frustraciju, a Jovan Radulović Jodžir zapretio je da neće igrati ukoliko mu saigrač odustane.
Večeras u najvećem sportskom rijalitiju, Exatlonu Srbija, takmičari Crvenog tima odneli su ubedljivu pobedu rezultatom 10:4 i zaslužili mesto u boljoj vili.
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred Studentske liste.
Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.
Mladom reprezentativcu Srbije u rvanju, Filipu Tričkoviću (19), transplantirano je srce u Minsku. Mladić je došao na pregled u glavni grad Belorusije, stavljen je na listu čekanja i odmah narednog dana dobio je novi organ!
Maskote Specijalizovane izložbe Ekspo 2027, Rastko i Milica, bili su gosti emisije Prve Info na Informer TV! Ovo je njihovo prvo gostovanje nakon što su dobili imena.
Mnogi vernici su u dilemi da li treba da se prekrste tri puta kada uđu u crkvu, i da li je obavezno celivati ulazna vrata. Veroučitelj Aleksandar Đurđević otkriva šta je pravilno, a jednu stvar nikako ne smete da uradite.
Ukrajina, Sjedinjene Američke Države i evropske zemlje dogovorile su višeslojan plan za podršku svakom budućem mirovnom sporazumu između Moskve i Kijeva, izveštava „Fajnenšel tajms“, pozivajući se na poverljive izvore.
Sekretar Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana Ali Laridžani tokom posete Moskvi preneo je da bi Teheran mogao da pristane na izvoz obogaćenog uranijuma u Rusiju, piše list „Njujork tajms“, pozivajući se na neimenovane iranske zvaničnike.
Temperatura u Ukrajini je ispod -20 stepeni Celzijusa, a Rusija je tokom noći napala sa 450 dronova i preko 60 raketa, uključujući balističke, energetske objekte i kuće.
Telo dugogodišnjeg partnera unuke slavnog muzičara Mika Džegera pronađeno je u moru nakon višednevne potrage, a policija je saopštila da veruje da je reč o Aleksanderu Keju (37), čiji je nestanak prijavljen 24. januara 2026.
Glumica Jadranka Matković u svojoj bogatoj karijeri ostvarila je brojne uloge, a pre nekoliko godina doživela je veliku neprijatnost kada je izbačena iz stana u Zagrebu u kojem je živela.
Film "Biće novih leta" u režiji Gvozdena Đurića premijerno stiže 24. februara u bioskop Cineplexx Galerija, a od 26. februara i u bioskopima širom Srbije.
Oko 27 životinja uginulo je na farmi na Novom Zelandu gde su bili smešteni konji i druga stoka korišćeni tokom snimanja filmske trilogije "Hobit", a prema navodima više čuvara životinja, uzrok smrti bili su izuzetno loši i opasni uslovi držanja.
Gugl je ozbiljno uzdrmao jednu od najskrivenijih internet infrastruktura, proxy mrežu IPIDEA, koja je koristila internet konekcije miliona uređaja širom sveta.
U zimskom periodu jedemo dosta južnog voća čiju koru bez razmišljanja bacamo. Međutim, da li ste znali da se na Novom Zelandu plod kivija jede zajedno sa korom?
Pevačica Nada Topčagić priznala je da često iz kontejnera uzme nešto što joj se dopadne, a jednom prilikom je pronašla i sliku, koju je prodala za 15.000 evra.
Pesma "Jugoslavija" sa kojom se Zejna takmiči na ovogodišnjoj "Pesmi za Evroviziju" tek što je objavljena, a već se našla na udaru lažne države Kosovo.
Pevačica Nada Topčagić prisetila se gostovanja u Vukovaru za vreme rata, zbog kog je i nekoliko decenija kasnije zabranjena u Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar